Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Девин - Широка поляна - информация за пътя

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Девин - Широка поляна - информация за пътя

    Моля за някаква информация за състоянието на черния път от Девин към яз. Широка поляна. В OFFRM пише, че "на места е свлечен", та ако някой може да ми разкаже нещо по въпроса, ще му бъда много благодарен.
    Прикачени файлове

  • #2
    До: Девин - Широка поляна - информация за пътя

    Мои приятели последно миналата година го минаваха с байкове. За автомобил не става, затворен е от свличания, на места дори колелата са носили на гръб. С леко ендуро може би и да може да се мине, с АТВ или джип невъзможно.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • #3
      До: Девин - Широка поляна - информация за пътя

      Много благодаря! Забравил съм да спомена, че става дума за минаване с джип. А възможно ли е да се включа някъде след свлечените участъци - да речем откъм с. Грохотно. В ОФФРМ-а показва съобщението за свличанията само между Девин и Грохотно?

      Коментар


      • #4
        До: Девин - Широка поляна - информация за пътя

        Не съм много сигурен, но доколкото си спомням, приятелите говореха за проблеми в Кастраклии, което е точно между Широка поляна и хижа Орфей( май така се казваше) още преди Грохотно. Ще питам и ще пиша пак след 10 минути.
        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
        www.ADV-Bulgaria.com

        Коментар


        • #5
          До: Девин - Широка поляна - информация за пътя

          Проверих, инфото е отпреди седмица. От Шрока поляна през Дженевра до хижа Орфей е напълно проходимо. От хижата става за джип само към Борино, пътя към Девин е непроходим.
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • #6
            До: Девин - Широка поляна - информация за пътя

            Оше веднъж МНОГО благодаря, Злати, спести ни поне половин ден лутане...

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X