Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Самостоятелна къща на българското черноморие

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Самостоятелна къща на българското черноморие

    Здравейте колеги,
    интерсувам се, дали някой от вас, би ми препоръчал самостоятелна къща на морето с двор за 2-ма възрастни, 2 деца и пенсионирана немска овчарка?
    Ако мястото на темата не е тук, моля модераторите да я преместят!
    Благодаря прдварително!

  • #2
    Много неопределено звучи.

    Какво значи на морето? - 1, 2, 5, 10, 15 км навътре, на морето ли е? Или се търси къща с двор гледащ директно над водата с пътечка към плажа? Щото за такива примерно по северното черноморие не се сещам освен някои вили в свлачищни райони
    Land Rover Discovery II, V8 4.0
    VW Golf VI variant
    Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

    Коментар


    • #3
      За наемане или за покупка?

      Коментар


      • #4
        И аз се зачудих , ама после ми светна , че щом пише за куче , най-вероятно за наем за почивка .
        Който търси , намира !
        Човекът е човек, когато е на път !

        Коментар


        • #5
          Криза е. Доста обяви от платформите за краткосрочно наемане са свалени, защото поддръжката е нерентабилна при ниска заетост. Не, че не може да намериш...ама трябва да си избереш район и да търсиш някой местен да поразпита сред познатите си.
          Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

          Коментар


          • #6
            Преди две години за самостоятелна къща на 150 г с басейн , 5 декара двор , в подножието на гора и без съседи във Френския прованс за две седмици , платих толкова колкото на следващата година щях да платя в БГ ако бях намерил подобна . Лошото е че не намерих нищо подобно . Цените бяха по-високи , а качеството много по-ниско . Почивката ми във Франция до момента е най-приятната . Тази година пропуснах поради други причини , но може би за следващата ще избера същата или подобна дестинация . Търсенето на подобна почивка в БГ е кауза пердута . Магарето на профилната ми снимка е от там .
            По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

            Коментар


            • Krelion
              Krelion коментира
              Редактиране на коментар
              Резервация за май 2021.Къща за 12 човека ,на брега на морето.С вътрешен басейн,сауна, джакузи 1280Е за седмица.Риболов с катер, водач.Норвегия.

          • #7
            Става въпрос за наемане на къща на българското черноморие с цел почивка за периода от 04.09 до 11. 09. 2020г. ( за да не се получават двусмислия).
            Благодаря на всички ви до момента!

            Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X