Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Брод Герман Панчарево?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Брод Герман Панчарево?

    Аз съм от ВТ и един ден за спорта реших да проверя дали има брод между Герман и Панчарево. Под стената имаше мост за пешеходци, но вече беше тъмно и не можах да видя има ли брод на реката. Някой минавал ли е от там?
    Defender 110
    Wrangler YJ на трупчета

  • #2
    Първоначално публикуван от diduan Преглед на мнение
    Аз съм от ВТ и един ден за спорта реших да проверя дали има брод между Герман и Панчарево. Под стената имаше мост за пешеходци, но вече беше тъмно и не можах да видя има ли брод на реката. Някой минавал ли е от там?
    Отдавна е засипан-запушен *брода* - за всякакви мпс..... Мисля , че само с велосипеди може. Пешеходно може да се мине по самата стена , или по асфалтовия път който обикаля езерото от източна страна и отива в Кокаляне...
    Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

    Коментар


    • #3
      400-500м. преди табелата Панчарево и стената има път в ляво посока Герман. Има мост над реката проходим с мотор. Коли минаваха през реката когато не е много дълбока и някой не си е вадил пясък и чакъл. Дали там е засипано , не знам .
      В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

      Коментар


      • #4
        Брод има и се минава безгрижно,НО когато не работи ВЕЦ-а.Иначе рискуваш да плуваш.

        Коментар


        • #5
          Благодаря за отговорите, ако имам път лятото ще се разходя и ще огледам пак.
          Defender 110
          Wrangler YJ на трупчета

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X