Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Път Бойково - х. Здравец

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Път Бойково - х. Здравец

    Здравейте, искам да знам има ли път през Бойково за х. Здравец и ако има да обясните къде точно е имам си добра представа за месността, а да и проходима ли е за джип?
    Газ 69 2.4i
    Густо майна, пътят свърши !!!
    GSM: О895 7О6О59

  • #2
    До: Път Бойково - х. Здравец

    От Бойково до Дедево,от там излизаш между Бяла Черква и хижа Здравец.

    Коментар


    • #3
      До: Път Бойково - х. Здравец

      Колко километра излиза г/д ?
      Газ 69 2.4i
      Густо майна, пътят свърши !!!
      GSM: О895 7О6О59

      Коментар


      • #4
        До: Път Бойково - х. Здравец

        Първоначално публикуван от Аниматора Преглед на мнение
        Колко километра излиза г/д ?
        Имаш два варианта .
        1. От Бойково - после Дедево - и от там през водоема ( най-горните вили - вододайната зона ) има черен път . След 5-7 км стигаш до старото ( изоставено ) поделение на Бяла Черква.Пътят е нормален за кола 4х4 и няма да имаш проблеми.
        Още 3 км черен път и си на асвалта на хижата(Б.Ч.) . После 10тина км асвалт и си на Здравец.
        2. Сега дървосекачите са прокарали нов път . Трябва да питаш в самото село , защото не съм го минавал и не знам колко км е .Нито как се минава . Този път излиза под хижа Бяла Черква ( на 2 км) по посока Пловдив.
        Приятна разходка !

        Коментар


        • #5
          До: Път Бойково - х. Здравец

          Съществува и трети път, който минава над селото (без да се налага да слизаш долу до дерето на вододайната зона) в посока манастира (забравих му името - той е само един над селото). Минава се по-билото - вдясно ако имаш късмет може и Бойково да видиш и се излиза отново в близост до старото поделение.

          Коментар


          • #6
            До: Път Бойково - х. Здравец

            Първоначално публикуван от Аниматора Преглед на мнение
            Здравейте, искам да знам има ли път през Бойково за х. Здравец и ако има да обясните къде точно е имам си добра представа за месността, а да и проходима ли е за джип?
            И аз искам да знам, има ли такъв път,...защото съм минавал само пеш,и с мотор ,и то с доста проблеми...

            Коментар


            • #7
              До: Път Бойково - х. Здравец

              Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
              И аз искам да знам, има ли такъв път,...защото съм минавал само пеш,и с мотор ,и то с доста проблеми...
              Да има такъв път .
              Смело напред - няма къде да се загубиш нито да закъсаш ( ако не се заиграваш ).
              Ако нещо се налага :
              0897/967-811 Венелин - само казваш къде се намираш горе долу - за да знам от къде да заходя .
              Маршрута е лек и приятен. Няма да срещнеш живи хора ( освен на хижата ) . Само гъби , сърни и .....приятни гледки .

              Първоначално публикуван от modjoa Преглед на мнение
              Съществува и трети път, който минава над селото (без да се налага да слизаш долу до дерето на вододайната зона) в посока манастира (забравих му името - той е само един над селото). Минава се по-билото - вдясно ако имаш късмет може и Бойково да видиш и се излиза отново в близост до старото поделение.
              Говорим за един и същи път . Аз казвам за водоема който е над селото . Ти говориш за същото ( така мисля )

              Коментар


              • #8
                До: Път Бойково - х. Здравец

                Тази неделя тръгнах по марширута. До Дедево ясно пътя го знам, спирам на площада да питам .Всеки ми казва, че няма път по който да мина с текезесарката. Един човек каза че имало път през х. Равнища. Стигнах до нея питах и там и ме опътиха . Карах 10км но не стигнах до никъде , явно съм сбъркал на някой разклон, защото на места имаше по няколко и нямаше маркировка и едва ли се ползва този път на места беше доста хард
                Газ 69 2.4i
                Густо майна, пътят свърши !!!
                GSM: О895 7О6О59

                Коментар


                • #9
                  Вдигам темата от прахта, но все пак да попитам. Миналата неделя реших да се пробвам от Дедево до хижа Здравец. Въртях-суках, питах в края на селото, където на офроуд картата е обозначено Дедево през реката, нямало път. Имаше само пътека за човек, колело или мотор.
                  От там реших да опитам Равнища - Бойково, минах през хижа Равнища, след около 2-3 км. се стига до разклон за Ситово и Бойково, хванах съответно за Бойково, от там след доста каране и няколко кофти участъци се стига до просеки правени от дърварите и камионите им. Както и да се въртях не можах да намеря накъде да тръгна.
                  Интересен ми е маршрута, има какво да се види, особено откъм диви животни. Някой ако може да разясни след разклона за Бойково над хижа Равнища накъде се кара, ще съм много благодарен.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X