Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трябва ми подводен фотоапарат. Ще снимам подводница.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Трябва ми подводен фотоапарат. Ще снимам подводница.

    Руска. Описание на обекта- ръждива и потънала. Един брой. На 36 метра. (мамка и) На по-плитко не можа ли да потъне? Майтапа настрани. Дайте един апарат, че втори път надали ще ми се случи. Чупи купи, разбира се.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

  • #2
    До: Трябва ми подводен фотоапарат. Ще снимам подводница.

    На толкова могат само Олимпус с не знам кои номера на модела, но повече от 790. Той може на 15. Страхувам се че ще ти трябва подводен бокс.
    Водолазите трябва да имат.

    Коментар


    • #3
      До: Трябва ми подводен фотоапарат. Ще снимам подводница.

      Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
      На толкова могат само Олимпус с не знам кои номера на модела, но повече от 790. Той може на 15. Страхувам се че ще ти трябва подводен бокс.
      Водолазите трябва да имат.


      Имат, ама не дават. Щот служебни.
      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

      Коментар


      • #4
        До: Трябва ми подводен фотоапарат. Ще снимам подводница.

        Подсети ги да не забравят да ги намажат с вазелин преди да седнат на тях.
        И тва ли трябва да правим сами, аман бе ...(((

        Коментар


        • #5
          До: Трябва ми подводен фотоапарат. Ще снимам подводница.

          За кога ти трябва
          о 88 з 417 оо 4 - Стоян

          Коментар


          • #6
            До: Трябва ми подводен фотоапарат. Ще снимам подводница.

            Още не е уточнена дата. Може би след около седмица, десетина дни нещо такова. Да не би да имаш?
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • #7
              До: Трябва ми подводен фотоапарат. Ще снимам подводница.

              Аз не, но имам предвид нещичко
              Не мога да обещая нищо
              о 88 з 417 оо 4 - Стоян

              Коментар


              • #8
                До: Трябва ми подводен фотоапарат. Ще снимам подводница.

                Налягането е почти 4 кг. на квадратен сантиметър. Обикновен подводен не става. Благодаря все пак.
                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                Коментар


                • #9
                  До: Трябва ми подводен фотоапарат. Ще снимам подводница.

                  Това, което имам предвид е някакъв олимпус с нещо като найлоново пликче, което от налягането се свива и полепва по апарата Идея си нямам дали става, затова и казах, че нищо не мога да обещая

                  http://photo-forum.net/forum/read.ph...83229&t=783229 - погледни това. Има и много тъпи изказвания и такива, които стават за нещо Дано да съм бил полезен.
                  о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                  Коментар


                  • #10
                    До: Трябва ми подводен фотоапарат. Ще снимам подводница.

                    Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
                    Това, което имам предвид е някакъв олимпус с нещо като найлоново пликче, което от налягането се свива и полепва по апарата Идея си нямам дали става, затова и казах, че нищо не мога да обещая

                    http://photo-forum.net/forum/read.ph...83229&t=783229 - погледни това. Има и много тъпи изказвания и такива, които стават за нещо Дано да съм бил полезен.

                    Трикчето с пликчето няма да мине. Гледам че има калъфи за Олимпус до 40 метра. 450 лв. Основното изискване за да ползвам такъв калъв, е да си съм си купил и такъв апарат преди това.
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Трябва ми подводен фотоапарат. Ще снимам подводница.

                      Ами ...
                      Говори с Венци Петров. Той знае как да отиде в представителството на Олимпус, и да каже Дайте апарат да го разгледаме. Ако оживее, ние ще ви го върнем, и ще кажем за тая работа на всички. Ако се скапе - няма да ви върнем нищо, и пак ще кажем на всички.
                      Сега, дали ги бие, дали ги гледа кат гладен питон заяк, дали кво - не знам. Обаче апарат им взема
                      Техен носих на Ладога. РаботИ, оцеля, върнахме го с похвали и благодарности. Сега и разправяме на всички че апарата им е хубав и здрав.
                      Беше Олимпус 790, 15 метра под водата. Само че там е черна чорба, изобщо не съм и опитвал.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Трябва ми подводен фотоапарат. Ще снимам подводница.

                        Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                        Руска. Описание на обекта- ръждива и потънала. Един брой. На 36 метра. (мамка и) На по-плитко не можа ли да потъне? Майтапа настрани. Дайте един апарат, че втори път надали ще ми се случи. Чупи купи, разбира се.
                        само апарат ли ти трябва или може и оператор?

                        Коментар


                        • #13
                          До: Трябва ми подводен фотоапарат. Ще снимам подводница.

                          targa, ще те разочаровам малко, но тая работа въобще не е за ''накакъв, к'ав да е'' апарат.
                          Основния проблем ти е, че искаш да заснемеш твърде голям обект.
                          За това трябва твърде хубав апарат и много, много светлина, която липсва на 36 м. дълбочина.
                          Моите нещастни опити в подводната фотография са правени с една minolta Gx4 underwater APS, която ще стигне до 36м..май . и мога да ти я дам, но разочарованието после е голямо ...
                          Тя е с фиксирано фокусно разстояние.
                          Реално с повечето ''масови/евтини'' апарати ще направиш (може би ) добър кадър само на нещо в близък план.
                          Моя съвет е да потърсиш камера. Камера с бокс и колкото повече-толкова повече СВЕТЛИНА да замъкнеш.
                          Камерата може да е всякаква. ''Кутийката'' е важна и "лампите".
                          С камерата, можеш да обиколиш обекта. Общ план в Черно море е много, много трудна работа.
                          Разгледай този сайт :
                          http://www.ikelite.com/

                          Ако искаш минолтата пиши л.с.
                          ______2
                          Е = MZ

                          Коментар


                          • #14
                            До: Трябва ми подводен фотоапарат. Ще снимам подводница.

                            targa, kro е започнал, аз ще те довърша...
                            Колкото и много светлина да си "свалиш', няма да е достатъчна, а и "мътилкта" е в излишък... На тази дълбочина можеш да снимаш единствено и само детайли, било от подводница, било от кораб...
                            Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                            Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Трябва ми подводен фотоапарат. Ще снимам подводница.

                              Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                              Ами ...
                              Говори с Венци Петров. Той знае как да отиде в представителството на Олимпус, и да каже Дайте апарат да го разгледаме. Ако оживее, ние ще ви го върнем, и ще кажем за тая работа на всички. Ако се скапе - няма да ви върнем нищо, и пак ще кажем на всички.
                              Сега, дали ги бие, дали ги гледа кат гладен питон заяк, дали кво - не знам. Обаче апарат им взема
                              Техен носих на Ладога. РаботИ, оцеля, върнахме го с похвали и благодарности. Сега и разправяме на всички че апарата им е хубав и здрав.
                              Беше Олимпус 790, 15 метра под водата. Само че там е черна чорба, изобщо не съм и опитвал.

                              Говори ти. Нали се познавате. Аз къв се явявам?
                              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X