Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предложение за НЕДЕЛЯ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Предложение за НЕДЕЛЯ

    ЗНАЧИ:
    Синоптиците обещават дъжд от сряда на там.Демек в Плана и Верила 0до събота снега ще се стопи и ще е яко КАЛ.Та - ХВЪРЛЯМ ВИ ръкавицата(зимна).
    Има една ловна хижа м-у Диканите с.Дрен и с.Тополница(Дупнишко).
    Перфектна за РАБОТНА среща. Циганчетата още не я знаят и дограмата + вратата +килото боб+60-те грама ракия са още там.(БЛАГОДАРНОСТИ на ловците от Диканите)те са я построили.
    Така че:
    Който не му е жал за марковия екип ; който обича да кара на някъде -независимо каде -А бе който обича калта е добре дошъл на един импровизиран ендуро купон.
    Сабин си идва в неделя та би трябвало да ни уважи с групата
    Жоро ти си 100 пъти добре дошъл ако не носиш апарат та да си нямаме после проблеми (децата още се учат) Още повече че беше дал клетва да дойдеш. Има само един проблем:
    Каквото си качим с раничките (ако няма джип) това ще се консумира
    Не знам как ще качиме толумбите и бозата
    Хижата е маркирана и я има на картата на Събин

  • #2
    Там сме поне три мотора, ако е сериозно
    Ендурото и сексът не са шега работа !
    -------------
    Животът се измерва с броят на издишванията !

    http://sixdayscrazyjob.com
    http://crazy-job.com

    Коментар


    • #3
      Докато пишех ти си го прочел. А бе до сега нямаме празна неделя та май е СЕРИОЗНО

      Коментар


      • #4
        Markan дай повече информация,може и аз да участвам.Събота и неделя съм в село Ярлово. От къде ще минете?

        Коментар


        • #5
          Ние от Търново с АТВта може ли да доидем

          Коментар


          • #6
            А да говориме в петък че като гледам какъв е студ при нас почвам да се съмнявам дали ще стопи снега
            А и кофти да прее(опа )излъжеш някой от далече само да се друса до тук
            Иначе (ако омекне) ще караме през Клисура-Яребковица и от там към вилата.Не знам вече -на билото над Доспей е 30см. сняг.

            Коментар


            • #7
              Нямах интернет та за това не се (обадих) в петък. Все пак ще ходиме до къщата ама терена е кал-лед-замръзнала земя и коловози.
              Тука вече се кара приятно от 11 до 15ч. Не знам оправдано ли е разкарването за 4ч. каране Но ако има мераклии нека се обадят до довечера.
              РЕЗЕРВЕН ВАРИАНТ - да се тръгне от летището на Сапарева Баня.Там е наистина ПРОЛЕТ.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X