Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вести от Австралия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Вести от Австралия

    Един Колега, замина да живее и работи в Австралия, днес ми прати маил, части от който ще пусна тук:


    ... Бях на оффроад изложение тук, от пиле мляко имаше както се казва. Щеше да му се изкефиш доста. Имаше всякакви джипки от тези с вода в гумите до подвижни палатки. Аз бях на косъм да спазаря едно 4WD, че с тия плажове тук 8 mile, 10 mile, 40 mile beach с ходене не става, а и сърфа не е много удобен за носене. Трябваше ми още малко ама кат те няма да дадеш съвет и отече засега. Намерих един 2-ма колеги тук етусиасти които обикалят из пустошта по седмици (малки са им разстоянията та за туй) и 2-мата са с тайоти. Дори имат некви джаджи дето ако се осере всичко изтрелват сигнал до сателит, че да почне спасителна операция :-). За гледане много има, природата е дива и много красива , ама палатка му е майката, че има места дето думата хотел я няма дори в речника. Аз дето не бях спал на къмпинг през живота си открих нови измерения. ...

  • #2
    До: Вести от Австралия

    Само мога да се радвам за твоя прятел и да му пожелая успех.
    А инече Австралия е място което няма да видя на живо въпреки желанието ми.
    Дано и изпраща още информация от там придружена с снимки на местата, които е посетил ако е възможно.
    Последно редактирано от bobsen; 19-02-08, 22:21.

    Коментар


    • #3
      До: Вести от Австралия

      Благородна завист.
      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

      Коментар


      • #4
        До: Вести от Австралия

        Еееееххххх.......
        NISSAN FOREVER
        -----------------------------------------------------------------------------
        Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

        Коментар


        • #5
          До: Вести от Австралия

          Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
          Един Колега, замина да живее и работи в Австралия, днес ми прати маил, части от който ще пусна тук:
          Ако не е нахално, колегата може ли да прати някоя снимчица, тука воайорството е на почит
          Аз специално ще умра от кеф.

          Коментар


          • #6
            До: Вести от Австралия

            Първоначално публикуван от rumbata Преглед на мнение
            Ако не е нахално, колегата може ли да прати някоя снимчица, тука воайорството е на почит
            Аз специално ще умра от кеф.

            Ми за мен, не е нахално, Но него нещо го мързи или пък има много работа, та от септември миналата година не се е организирал да го направи. Ако прати - ще пусна

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X