Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвети за патуване Хасково-Карлово през Брезово

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съвети за патуване Хасково-Карлово през Брезово

    Царския път е ясен обаче заради папата ще е затворен и доколкото разбирам от съобщението

    Обходният маршрут в посока Бургас е от пътен възел „Пловдив-Запад“ при 119-ти км на АМ „Тракия“ по път I-8 към с. Поповица, а след това по път II-66 Поповица - Чирпан към пътен възел „Плодовитово“ при 165-ти км на АМ „Тракия“, и обратно за пътуващите към София.


    точно участъка през Труд ще е недостъпен. Папата щял да ходи и в Раковски според вас пътя за Брезово дали ще е отворен.
    Някой минавал ли е по тези пътища скоро добре ли е пътя или да тръгвам с тойотата
    Знам че алтернативата е Хасково-Казанлък-Карлово обаче тук ще си ползван половината магистрала
    п.п. Кофтито е че не пишат до кога ще е затворен след обяд - пише до приключване на събитието
    Прикачени файлове
    088455338две
    "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
    Джамбазов 2010г..

  • #2
    От: Съвети за патуване Хасково-Карлово през Брезово

    Минавал съм през Свежен преди 3 години точно от Карлово към Хасково.
    По това време асвалта беше в добро състояние. Пътя е много живописен.
    Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

    Коментар


    • #3
      От: Съвети за патуване Хасково-Карлово през Брезово

      Красив маршрут с поразбит асфалт, но проходим за всяка кола.

      Коментар


      • #4
        От: Съвети за патуване Хасково-Карлово през Брезово

        Минах два пъти днес през Труд и Граф Игнатиево - в 12,00 и около 13,30ч. Беше пълно с полиция, но отворено, включително и магистралата.
        В миналото ще остане, каквито сме били...

        Коментар


        • #5
          От: Съвети за патуване Хасково-Карлово през Брезово

          В едната посока минах към 15.30 навигацията показваше отворен път без забавяне , беше отворено но наистина имаше полицай на всяко черно пътче.
          Явно чакаха да затварят
          На връщане още в Песнопой навигацията показа +20 минути между Труд и Графа и реших да не рискувам, наистина има доста дупки и неравности но се минава с повишено внимание , след Брезово се оправя.
          Пътя е готин и за разходка ,за малко да спра и за гъби мисля че по тези поляни щеше да има

          Благодавя на отзовалите се!

          п.п. Горките полицай голям го я*оха , ако градушката в дето ме валя е паднала и там , добре че беше един навес да се скрия
          088455338две
          "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
          Джамбазов 2010г..

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X