Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВНИМАНИЕ!!! Солени глоби в Румъния за затъмнени стъкла на МПС

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: ВНИМАНИЕ!!! Солени глоби в Румъния за затъмнени стъкла на МПС

    stako, ако кара това от аватара си (или подобно), е ясно защо го спират.
    И с теглич, и със затъмнени стъкла съм ходил и нищо. Ама вече съм редовен и гледам да карам като местните.
    Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

    Коментар


    • #47
      От: ВНИМАНИЕ!!! Солени глоби в Румъния за затъмнени стъкла на МПС

      Първоначално публикуван от kbot Преглед на мнение
      stako, ако кара това от аватара си (или подобно), е ясно защо го спират.
      И с теглич, и със затъмнени стъкла съм ходил и нищо. Ама вече съм редовен и гледам да карам като местните.
      Уви, с Пежо 406 съм. И аз карам из Гърция от 1994 година, Пежото от 2007 г и никога нищо. Само чета неволите на другите, но през 2016 и аз влезнах в приключения с астиномията

      Коментар


      • #48
        От: ВНИМАНИЕ!!! Солени глоби в Румъния за затъмнени стъкла на МПС

        КОлеги, аз искам да питам нещо във връзка със затъмненията на предните стъкла: Живея в германия и тук има фирми, на които си плащаш и те могат да ти затъмнят стъклата до опеределена степен. Какво да им кажа, ако искам да ми затъмнят предните? До колко %? До 70 ли? А ако е по-малко и така стъклата са по-леко затъмнени?услугата не е евтина, към 150 Евро на стъкло е. Но понеже смятам да се връщам да живея в БГ и не искам да се пържа на силното слънце седейки в колата, затова питам. Благодаря Ви предварително.
        JEEP Grand Cherokee WK2; 184kW (250 PS), 2017 г.
        Тел: +359 887 847261

        Коментар


        • #49
          От: ВНИМАНИЕ!!! Солени глоби в Румъния за затъмнени стъкла на МПС

          Спести си ги тия 150евро.
          Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

          Коментар


          • #50
            От: ВНИМАНИЕ!!! Солени глоби в Румъния за затъмнени стъкла на МПС

            Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
            Спести си ги тия 150евро.
            Според мен, ще трябва колегата да спести 3х150 евра, относно предния джам и предните две странични стъкла.
            Щото тука е така.
            Пък една тапия от TUV няма да му е излишна, и няколко пирона, с които да я кове по челата на пътните заптиета.

            Коментар


            • #51
              От: ВНИМАНИЕ!!! Солени глоби в Румъния за затъмнени стъкла на МПС

              В Констанца и аз наблюдавах две каратиски сцени ( за престой 3 часа ).

              Коментар


              • #52
                От: ВНИМАНИЕ!!! Солени глоби в Румъния за затъмнени стъкла на МПС

                Моите са затъмнявани в Германия , говорим за задните стъкла. Имам си документ за това и съм нямал проблем нито в Гърция нито в БГ.
                088455338две
                "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
                Джамбазов 2010г..

                Коментар


                • #53
                  От: ВНИМАНИЕ!!! Солени глоби в Румъния за затъмнени стъкла на МПС

                  Първоначално публикуван от ivaningbg Преглед на мнение
                  КОлеги, аз искам да питам нещо във връзка със затъмненията на предните стъкла:
                  Ванка, забравИ тези циркове... Джипа е с достатъчно тонирани стъкла.
                  Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                  Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                  Коментар


                  • #54
                    От: ВНИМАНИЕ!!! Солени глоби в Румъния за затъмнени стъкла на МПС

                    Какви солени глоби? Всичко е за рушвети! Рунънците са по-големи цигани от нас и ченгетата им са двойно по-гладни от нашите. Като видя 20 ойро на цяло катаджията в Букурещ очичките му станаха като яйца по панагюрски и взе да преплита език "чинч...минч..." взе да ходи наляво надясно като ударен от руска ракета въздух-земя и с онова цукало на главата беше като герой на Уолт Дисни.
                    Real Recognize Real

                    Коментар


                    • #55
                      От: ВНИМАНИЕ!!! Солени глоби в Румъния за затъмнени стъкла на МПС

                      Първоначално публикуван от gh0sts Преглед на мнение
                      Като видя 20 ойро на цяло катаджията в Букурещ
                      Герой. И върна ли ти ресто?
                      Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                      Drag Grand Canyon Daily
                      Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                      LZ1JYM

                      Коментар


                      • #56
                        От: ВНИМАНИЕ!!! Солени глоби в Румъния за затъмнени стъкла на МПС

                        Колеги, да си спестя тия пари - добре,ама в БГ ми се сварява да не казвам кое на слунцето от 40 и косур градуса лятото, а и задните стъкла са тунинговани (яшно фабрично, щото така я взех колата на 500 км само и едва ли някой ще си е играл да ги затъмнява), но ми се щеше барим нещо да за предните да направя. Бих искал да отбележа, че в зависимост от степента на затъмняване варира и цената. Ако са фабрично затъмнявани, къде да намеря инфромацията за това от производителя? В СОС ли? Аз мога да питам и локалния дилуър тук, но те са такива хайвани тукашните и толкова внимание ще ми обърнат на въпроса, че....
                        JEEP Grand Cherokee WK2; 184kW (250 PS), 2017 г.
                        Тел: +359 887 847261

                        Коментар


                        • #57
                          От: ВНИМАНИЕ!!! Солени глоби в Румъния за затъмнени стъкла на МПС

                          И тука във Франция е забранено. Задните може да си ги затъмняваш колко щеш, а предните странични мисля, че беше само 15%.
                          Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                          Само DIESEL !!!

                          Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                          Коментар


                          • #58
                            От: ВНИМАНИЕ!!! Солени глоби в Румъния за затъмнени стъкла на МПС

                            Първоначално публикуван от stako Преглед на мнение
                            Уви, с Пежо 406 съм. И аз карам из Гърция от 1994 година, Пежото от 2007 г и никога нищо. Само чета неволите на другите, но през 2016 и аз влезнах в приключения с астиномията
                            Пежо 406 2007 година ?
                            Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                            Само DIESEL !!!

                            Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                            Коментар


                            • #59
                              От: ВНИМАНИЕ!!! Солени глоби в Румъния за затъмнени стъкла на МПС

                              Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
                              Пежо 406 2007 година ?
                              Що бе, даже още ги има в мобилето.

                              Коментар


                              • #60
                                От: ВНИМАНИЕ!!! Солени глоби в Румъния за затъмнени стъкла на МПС

                                Първоначално публикуван от Jimi Преглед на мнение
                                Герой. И върна ли ти ресто?
                                Какво ресто аз му викам на английски пиши ми глоба щото бях адски ядосан, че моя спътник си изтърва самолета за лондон и като за капак джи-пи-еса ме вкара в забранена, а онзи обикаля колата 20 мин и дърдори нещо на румънски и гледа като хиена гръцките номера и НЕ МИ ПИШЕ ГЛОБАТА ами чака ПОДКУП! Прави се че не знае английски, викам му доведи някой колега да се разберем на инглиш и пак същото- седи и ми се хили като овца / да ме прощава животинката/. Е какво трябваше да направя? Извадих 20 кинта че още много път ме чакаше и така.. Все пак живея в държава където не се дават пари на катаджии щото става по-лошо и до сега за 10г. имам само една глоба за кофти паркиране от общинската полиция в Атина, която платих още на следващия ден! В България също имам 0 плащания, но виж с едно ходене в румънеще веднага попаднах на наглата схема след една уж забранена която не е указана със забранителен още от кръстовището ами вече като завиеш и си сгафил та имаше 5 хиени там на хранилка. Айде не на нас тия.
                                Real Recognize Real

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X