Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво правим като одъртеем

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Какво правим като одъртеем

    Виена
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #77
      От: Какво правим като одъртеем

      Ако въпроса е към мен, не знам години или месеци. Намерението ми е бавно в детайли да се движа по-маршрута си. Преди години си организирахме много самолетни екскурзии,превърна се като хоби благодарение на поевтинелите билети. Всеки път като се върнех имах усещането че съм гледал през витрината. С една дума искам усетя атмосферата,духа и без да бързам. Все пак минах педесетака какво ми остава освен да намаля темпото.

      Коментар


      • #78
        От: Какво правим като одъртеем

        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        Виена
        Донеси един къс.

        Коментар


        • #79
          От: Какво правим като одъртеем

          Аз преди дватринаасе години бях полудял на тема пътешествия и втората стъпка към осъществаването на тогавашната ми мечта беше да си купя мотор (за кемпери и джипове нямах нужните финанси, а първата стъпка бе да изчета интернета по темата). С подръчни средства му придадох адвенчър излъчване и започнах да обикалям Родината. За 3 сезона почти не остана кътче непосетено от мен в същото време почнаха да ми се въртят мисли да си ъпгрейдна мотора, което и направих и да вдигна взор към по-длечни дестинации. С новият мотор още 3-4 сезона обикалях по Балканският полуостров. По това време се роди синът ми и преживях първият си катарзис - мотора навърташе все по малко км/год (разбираемо с оглед появата на новият член на семейството), а на мен пътуванията все по-малко ми липсваха (това вече беше с транно с степента на обсебеност от темата "пътувания" от преди няколко год.). Логично дойде решението да разкарам този мотор, но все пак от сантименти по пътешественическите времена си купих нов, шосеен за едно-двудневни пътувания. Сега и той отлежава.... постепенн от луд на тема адвенчър пътувания постепенно се превръщам в домошар, който иска да си изкарва времето с децата и жената, и да си човърка нещо по къщата, джипа, черешите... По 2- 3 палатки и 2-3 разходки с Фронтерата на година, вече напълно ми начесват крастата за приключения и пътешествия....

          п.п. Пинцгауера, особено 4х4, за пътешествия няма ли да е прекалено малък?!?
          В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

          Коментар


          • #80
            От: Какво правим като одъртеем

            Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
            п.п. Пинцгауера, особено 4х4, за пътешествия няма ли да е прекалено малък?!?
            Тоя за малък не е, щото няма предница и седиш върху мотора, но аз също бих взел дълга 6х6, предвид минималната разлика в парите.

            А Ясен ако има реален интерес ще му организирам един.
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #81
              От: Какво правим като одъртеем

              Децата растат с невероятна скорост. Обърнеш се и хоп- няма ги. Ма ти няма и ските, колелото, лодката, мотора, и кво ли не. И се радваш като ги видиш у тях. А може и да се делнат, но трябва ти да си инициатор. От заченката.
              А тези простотии се правят от името на всички ни.
              Даника
              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

              Коментар


              • #82
                От: Какво правим като одъртеем

                Както казват,жената одъртя,децата пораснаха-чувствам се свободен.

                Коментар


                • #83
                  От: Какво правим като одъртеем

                  Първоначално публикуван от valsodar_rn Преглед на мнение
                  Както казват,жената одъртя,децата пораснаха-чувствам се свободен.
                  Това ми напомня на лафа: The happiness comes when your kids grow up and the bitch dies....
                  В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                  Коментар


                  • #84
                    От: Какво правим като одъртеем

                    Колко лесно беше преди годиниКупуваш си един ТИР и почваш да обикаляш......

                    Ем обикаляш ем ти плащат доста добри парици за това

                    Та аз така 94 година го взех и обиколих от Атлантика до Урал и от Балтика до Средиземно.....

                    Най съм доволен от двегодишни обиколки из СССР бившия 95...96г. и две години из Италия

                    Има какво да видиш....абе хубави години
                    К мирной жизни не пригоден.
                    Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                    ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                    Коментар


                    • #85
                      От: Какво правим като одъртеем

                      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                      ... но аз също бих взел дълга 6х6, предвид минималната разлика в парите....
                      Мятай линкче
                      байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                      Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                      Суперспам - спама на суперите

                      Коментар


                      • #86
                        От: Какво правим като одъртеем

                        Интересна тема ,

                        като цяло май като остарее човек става повече домошар и практик,остава му само мерака за пътешествия дори и да не е ограничен финансово.

                        Почва повече да му харесва да си чопли нещо което му харесва и му радва окото де в градината де по джипката де по черешите както се изрази някои преди мен.

                        И все си намира оправдания да не тръгне на Пътешествие по света или поне но родния край,
                        ту пари няма ту нещо друго и най вече се оправдаваме с няма време.

                        А то пустото време така неусетно се изнизва секундите и минутите се точат едва едва часовете и дните бързат седмиците и месеците тичат а годините годините уважаеми колеги направо летят с бясна скорост толкова неусетно че,нямам думи.

                        Вчера водех синове и дъщери на детска градина, а днес вече водя внуци и да знаете с внуците е по-хубаво защото сега не бързам както на младини и мога да ги слушам да отговарям на многобройните им въпроси за кучето за пчелите за за това за онова и за още и още .......... и е хубаво и пак си мечтая че,с тях ще направим онова мечтано пътешествие за което преди не стигна време.

                        Годините ми напредват а се чувствам млад ,отдавна тялото ми мина 50% или дори 60% от средностатистическата възраст за мъж а в главата ми все щури идеи за какво ли не дет се вика остаря а не поумня.

                        И внуците не ги водя само ги взимам майка им ги води че,сутрин е .......
                        Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
                        Място и хора към които да принадлежи ...

                        Коментар


                        • #87
                          От: Какво правим като одъртеем

                          Ами аз например като попораснах малко и след като пенсионирах смених първо жената,след това колата и най-накрая страната.Поработваме по малко с новата ми половинка колкото да не се схванем от лежане,правим си леки разходки до близките забележителности,малко пред компа,някой друг филм, една приятна вечеря с приятели и той деня минал.Не се отказвам и от хобито.Чак до околосветско няма да го докарам,ама догодина по случай 60 год. юбилей ще си спретна още едно,но този път по-голямо европейско пътешествие.Време и желание,дал господ.Затова стягам ХЛ-а и започне ли снеготопенето по Алпите,бия камшика.
                          Нека силата да бъде с нас!
                          Suzuki Grand Vitara
                          +34 642 91 4154

                          Коментар


                          • #88
                            От: Какво правим като одъртеем

                            За малки,по-големи,и не толкова одъртяли...,лека разходка на живо,всеки ден...едно сафари....сред природата,кеф ти да слушаш,кеф ти да пишеш.Разтоварващо,след напрегнатия работен ден. https://www.youtube.com/watch?v=KF47Za1lfjM

                            Коментар


                            • #89
                              От: Какво правим като одъртеем

                              Ето тези хора пътуват, без да са одъртяли Много обаче популярни тия Фаувета, здрави създания трябва да са :

                              http://www.lifebites.bg/stastie-dvoi...nite-karavani/
                              0899 шест5313нула
                              За всекиго по нещо

                              Коментар


                              • #90
                                От: Какво правим като одъртеем

                                А някой може да иска да заседне - на топло и спокойно местенце ...
                                Срдиния - къща за 1 евро
                                Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X