Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчайте място за морска почивка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Препоръчайте място за морска почивка

    Здравейте, след като с жена ми успяхме да си потвърдим отпуските за периода от 1-ви до 9-ти август се заех да намеря място на морето, нашето или чуждо където да почиваме.След доста търсене не си харесвам нищо и за това се обръщам към вас да ми препоръчате някое готино място за почивка на базата на Олл инклузив. Искам да е някое хотелче където имате преки наблюдения и където да е интересно и за дете. Бюджета който ми се къса от сърцето е 1000-1200лв., но и на по евтинджос няма да се разсърдя.
    Благодаря Ви!
    08888 седем шест 888

  • #2
    От: Препоръчайте място за морска почивка

    Транспорта включваш ли в сумата или не?
    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

    Коментар


    • #3
      От: Препоръчайте място за морска почивка

      Разгледай офертите за ранни записвания в Турция, макар че вече не е толкова рано и гледай поне 4 звезден хотел.
      За България не мога да кажа нищо.
      подаръци за мъже от FACOM
      промоция на читави инструменти

      и на хоби такива

      тел. О879 Ч8Ч 2З5

      Коментар


      • #4
        От: Препоръчайте място за морска почивка

        Относно транспорта за БГ не ми е проблем и не го включвам в сумата, а в чужбина не мога да ида нито със служебната, нито с джипа(за Гърция) че теглича ми не се маха, така че за там остава май само с рейса . Разгледах и офертите за ранни записвания за Турция, но за периода който търся излизат оферти доста над бюджета ми, има и по тънкана, но не са ол инклузив. Майсторе имаш ли нещо в предвид за Турция?
        08888 седем шест 888

        Коментар


        • #5
          От: Препоръчайте място за морска почивка

          и аз съм в Турция, но 2 седмици по късно

          Коментар


          • #6
            От: Препоръчайте място за морска почивка

            Ще споделиш ли едно линкче къде ще почиваш в Турция
            08888 седем шест 888

            Коментар


            • #7
              От: Препоръчайте място за морска почивка

              За тези пари (за 2-ма) аз бих си закупил едноседмичен ваучър за Тунис, например за Хамаммед. Ако не ти се влага в допълнителни развлечения, ще останете довлно отпочинали и глезени през цялото време. По-хубаво е в пъти от стандартната простотия тук, а и море ще видите.

              Коментар


              • #8
                От: Препоръчайте място за морска почивка

                Тунис е добре но да 2ма, а по нагоре пише и дете ....
                за Турция Grand Efe, и Onyria Claros са тествани водят се Кушадасъ, но са до Йоздере
                На Гранд Ефе са правили ремонт на басайните през зимата и не са както са по снимките

                Коментар


                • #9
                  От: Препоръчайте място за морска почивка

                  Първоначално публикуван от alexx Преглед на мнение
                  Тунис е добре но да 2ма, а по нагоре пише и дете ....
                  за Турция Grand Efe, и Onyria Claros са тествани водят се Кушадасъ, но са до Йоздере
                  На Гранд Ефе са правили ремонт на басайните през зимата и не са както са по снимките
                  Е, може и да съм пропуснал за детето, ама...никога не сравнявай Турция с Тунис. А и турските хубавкинки се казват Измир...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Препоръчайте място за морска почивка

                    Местата където пак бих отишъл в Бг, според лични наблюдения от последните години са:

                    Ралица примасол в Албена - поради аквапарка и новата база.
                    Феста верига - всичките им хотели не са лоши, в Несебър им куца леко анимацията, но пък харесвам вечерен Несебър, а и храната не беше изобщо лоша
                    и хотелите от веригата на ГрандХотелВарна - разнообразни места за хранене, хубава анимация, леко скучно, поради затворения комплекс
                    Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                    Коментар


                    • #11
                      От: Препоръчайте място за морска почивка

                      Колега разгледай офертите на Бела виста Синеморец.Селцето е хубаво,все още не е залято от чалгаризъм и комплекса не е лош.На красив плаж е Буталата.За храната нямам наблюдения.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Препоръчайте място за морска почивка

                        Плажа е Бутамята. Пиша от телефона и съм допуснал правописна грешка.Буталата са в друг раздел

                        Коментар


                        • #13
                          От: Препоръчайте място за морска почивка

                          Турция през Август е наказание,не почивка...
                          Виден столичен ихтиолог

                          Коментар


                          • #14
                            От: Препоръчайте място за морска почивка

                            Първоначално публикуван от yancho Преглед на мнение
                            Относно транспорта за БГ не ми е проблем и не го включвам в сумата, а в чужбина не мога да ида нито със служебната, нито с джипа(за Гърция) че теглича ми не се маха, така че за там остава май само с рейса . Разгледах и офертите за ранни записвания за Турция, но за периода който търся излизат оферти доста над бюджета ми, има и по тънкана, но не са ол инклузив. Майсторе имаш ли нещо в предвид за Турция?
                            Защо е проблем теглича?Ако не пречи да се вижда номера на колата и не стърчи извън нея си наред за Гръцко.
                            Grand Vitra ddis 2008
                            SEAT Althea XL tsi 2010
                            Mitsubishi Canter

                            Коментар


                            • #15
                              От: Препоръчайте място за морска почивка

                              Имал съм проблем с гръцки полицай защото теглича ми по принцип е разглобяем, но е запекъл много яко и не мога да го сваля. До колкото разбрах от полицая ако теглича е не разглобяем нямало проблем, но ако е разглобяем трябвало или да е свален или да има нещо закачено на него.
                              08888 седем шест 888

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X