Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчайте ми нещо по нашето черноморие :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Препоръчайте ми нещо по нашето черноморие :)

    Здравейте приятели!
    Мислим със семейството (2-ма възрастни, 1-дете на 6г.+ бебе на 1г.), да посетим нашето черноморие!
    Бюджет 700лв за 5 дена, ако има възможност и храната да е в тази сума. Насочих се за бунгалата на ММЦ-Приморско, но в нета прочетох много негативни мнения- и от там ударих греда! За тази сума+храна, и близък плаж (заради бебето), няма! Ако някой има добри впечатления от някой хотел или бунгала със сходни цени нека сподели!
    OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

  • #2
    От: Препоръчайте ми нещо по нашето черноморие

    Шабленска тузла /къмпинг добруджа/ ама потърси още от сега резервация
    Последно редактирано от dodo_x; 15-05-15, 08:29. Причина: допълване
    Персонален поздрав за всички в народното събрание /Господ да ви убие,Аллах да ви вземе,Чумата да ви тръшне,Синовете ви зетьове да ви доведат.АМИН/

    Коментар


    • #3
      От: Препоръчайте ми нещо по нашето черноморие

      Първоначално публикуван от dodo_x Преглед на мнение
      Шабленска тузла /къмпинг добруджа/ ама потърси още от сега резервация

      Погледнах на сайта им, но тези на ММц-то изглеждат като 6-звезден хотел!
      OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

      Коментар


      • #4
        От: Препоръчайте ми нещо по нашето черноморие

        Шкорпиловци - бунгала много .Когато девойката беше малка години наред ходехме там.
        тел. за приятели по всяко време 0888 909394

        Коментар


        • #5
          От: Препоръчайте ми нещо по нашето черноморие

          Къмпинг ЮГ - якото място на Явор "Вромос" , има си собствен сайт виж

          Коментар


          • #6
            От: Препоръчайте ми нещо по нашето черноморие

            Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
            Къмпинг ЮГ - якото място на Явор "Вромос" , има си собствен сайт виж
            близък плаж (заради бебето)
            Не че плажът е далече от "Якото място", но близо/далече са АДСКИ относителни понятия когато се ходи с бебе и всичкия му антураж на море/плаж. Принципно може да се ходи с кола до плажа, но товаренето/разтоварването ще е 3 пъти повече време от пътуването. Трябва ви бунгало, което да е на самият плаж/пясък.
            Мога да препоръчам такива на Арапя (60-80лв/нощувка). Само незнам дали няма да са заети вече.
            WG 2.7 CRD

            Коментар


            • #7
              От: Препоръчайте ми нещо по нашето черноморие

              Нека да съм първият:

              Не се занимавай с глупости - ако не ти скъсат нервите на нашето черноморие, ще е случайност. Търси планина или Гърция.

              Коментар


              • #8
                От: Препоръчайте ми нещо по нашето черноморие

                Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение
                Здравейте приятели!
                Мислим със семейството (2-ма възрастни, 1-дете на 6г.+ бебе на 1г.), да посетим нашето черноморие!
                Бюджет 700лв за 5 дена, ако има възможност и храната да е в тази сума. Насочих се за бунгалата на ММЦ-Приморско, но в нета прочетох много негативни мнения- и от там ударих греда! За тази сума+храна, и близък плаж (заради бебето), няма! Ако някой има добри впечатления от някой хотел или бунгала със сходни цени нека сподели!
                На Халкидики се намират много прилични студия за по 50Евро на вечер, 5х50 250, оставт 100 евро но трябва да си правите сами салатата и скарата. Всички студия разполагат с кухня и тераса или двор където да хапвате.

                Отделно плажа е безплатен, тук трябва да предвидиш поне 5х20лв - 100лв само за да легнеш на пясъка.
                За чистотата на водата, за природата, за културата на хората и обслужването няма нужда да пиша , а по близо е ще спестиш от гориво

                Коментар


                • #9
                  От: Препоръчайте ми нещо по нашето черноморие

                  Албена х-л Оазис 5=6 нощувки AI 750 лв. стаята края на юли, поне така съм аз.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Препоръчайте ми нещо по нашето черноморие

                    Първоначално публикуван от biol Преглед на мнение
                    На Халкидики се намират много прилични студия за по 50Евро на вечер, 5х50 250, оставт 100 евро но трябва да си правите сами салатата и скарата. Всички студия разполагат с кухня и тераса или двор където да хапвате.

                    Отделно плажа е безплатен, тук трябва да предвидиш поне 5х20лв - 100лв само за да легнеш на пясъка.
                    За чистотата на водата, за природата, за културата на хората и обслужването няма нужда да пиша , а по близо е ще спестиш от гориво
                    Салата не е проблем, все пак и в домашна обстановка сами си я правим . Като гледам цените и условията на нашето черноморие все повече се чудя тези чужденци какъв го дирят тук???
                    OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                    Коментар


                    • #11
                      От: Препоръчайте ми нещо по нашето черноморие

                      Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение
                      Салата не е проблем, все пак и в домашна обстановка сами си я правим . Като гледам цените и условията на нашето черноморие все повече се чудя тези чужденци какъв го дирят тук???
                      Алкохол и курви. А на пенсионерите пакетните цени са им толкова евтини, тук в БГ няма такива ниски цени.
                      Ситония, Халкидики - там е най-близкото море. Много чисто, спокойно, не е многолюдно. Тук е бардак, с много малки изключения.
                      I get High by going Down

                      Коментар


                      • #12
                        От: Препоръчайте ми нещо по нашето черноморие

                        Дискотеки, казина, алкохол и наркотици. И цените през туроператор за тях са други, с много пъти по евтини - Можеш да погледнеш - за двама човеказа 7дни със самолет алл-инклизив на златните почват от 350 лири - излизат и по евтини.
                        Направи сметка като махнеш транспорта за какво става дума. Идва към 500лв за 7 дена - 5звезден хотел- ядене пиене плаж със сигурност ще има и бг туристи. но не искат?
                        Последно редактирано от biol; 15-05-15, 15:28.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Препоръчайте ми нещо по нашето черноморие

                          Баси колко е зле в България .....

                          Аз пък всяка година ходя с деца на море и в България. Търся си промоции, излизат с повече търсене постоянно, в прилични хотели на добри туристически вериги и съм доволен.

                          Миналата година бяхме в Албена - реновиран хотел, аквапарк към него, влакче до плажа, шезлонг и чадър на плажа, алл ..... какво да искам повече? Имам и малко дете, съответно няма какво да го диря на плажа нон стоп - сутрин два часа, вечер два часа са му достатъчни. Другите деца с удоволствие ползват през останалото време аквапарка. Малкият на 2.5 години пък си играе само с колички, и на ден правеше по три "кирии" с влакчето до плажа и се радваше на максимум. Всеки според нуждите си, ама на мен БГ черноморието си ми харесва, но и нищо напротив нямам по отношение на Гърция, Турция, Египет, Франция.
                          Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                          Коментар


                          • #14
                            От: Препоръчайте ми нещо по нашето черноморие

                            Ако не държиш да е къмпинг, за около 250 - 300 лв може да се намери хубаво хотелче. Останалите 400 ги харчиш както намериш за добре... По добрия вариант е обаче сам да си осигуряваш храната, да не е олинклюзив, защото има много голяма вероятност, да останеш недоволен...

                            Коментар


                            • #15
                              От: Препоръчайте ми нещо по нашето черноморие

                              Пробвах да ти пиша на лично, но нещо не се получава...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X