Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Малко Търново

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Малко Търново

    За Вълчанов мост ти трябва разрешително от граничните и ключ за портата. До колкото разбрах в туристическият център в Малко Търново могат да организират посещението. Предполагам че имат и ключа. Не съм сигурен обаче че ще успееш да ги убедиш да отидеш без местен гид. Аз се опитах но бях убеждаван че не можело, мостът е зад кльона итн.
    В Крайна сметка тръгнахме към моста но граничните ни прихванаха и ни върнаха. Това миналата година Май месец.

    Коментар


    • #47
      От: Малко Търново

      Полезно инфо.
      Ще се мъчим да спазим реда и посетим моста при следващо пътуване в района.

      Странното е, че по другите граници се движиш безпроблено зад кльона, който даже на повечето места не съществува, а тук не може... т.е. явно може, ама с триста зора.
      о 88 з 417 оо 4 - Стоян

      Коментар


      • #48
        От: Малко Търново

        А бе вие се майтапите, искате да ви пуснат там, където има "официален" трафик на бежанци...

        Коментар


        • #49
          От: Малко Търново

          Зад кльона можеш да минеш не е проблем.
          Проблем е новата ограда. Зад нея се влиза през заключени портали. Я тях ги отключват от ГП.
          Вълчанов мост бе в района на моята застава но по лесно е достъпен от към района на 9-та застава.
          От портала след бившето стрелбище се хваща левия път и по него се стига до моста но проблем е новата ограда.
          Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
          freelander 1,8 2001g.

          Коментар


          • #50
            От: Малко Търново

            Той кльона реално и почти не съществува. Конкретно в онзни район има някакви добре запазени останки. На портала портата я няма
            T. нар. нова ограда се явява спънката.
            Но ще следвам горната процедура и ще опитам отново.
            о 88 з 417 оо 4 - Стоян

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X