Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Рейс до Седемте езера

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Рейс до Седемте езера

    Извинете за тъпия въпрос, но едни кашкавал-туристи без кола ме питаха как могат да стигнат от София до лифта на Седемте езера. Има ли някакъв директен рейс от София или Дупница. До Паничище ли стига или до Пионерска?
    www.offnews.bg

  • #2
    От: Рейс до Седемте езера

    Аз до колкото знам (скоро не съм ходил) от София до Дупница; от там или някое такси или бусчета, само не си спомням как пътуват бусовете, там на автогарата може да питат. Като се стига до Пионерска. До Паничище има май също автобуси, ама от там нагоре незнам колко лесно ще се намери транспорт, затова е по-добре от Дупница.

    п.п. А лифта май от Пионерска тръгва, поне такива спомени имам. От как смениха персонала (то май сами си избягаха хорта) горе положението изибщо не е каквото беше , да не говорим, че и за кражби чувам.
    Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
    И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
    вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

    Коментар


    • #3
      От: Рейс до Седемте езера

      Първоначално публикуван от Владимир Йончев Преглед на мнение
      Извинете за тъпия въпрос, но едни кашкавал-туристи без кола ме питаха как могат да стигнат от София до лифта на Седемте езера. Има ли някакъв директен рейс от София или Дупница. До Паничище ли стига или до Пионерска?
      Точно тези дни се обсъждаше проблемът със стигането до "Пионерска" без личен автомобил. Излиза, че от Сапарева баня нагоре има някакви маршрутки, ама графикът им е неясен и може и да не пътуват, ако няма хора. Слизането от горе също е вероятно да е проблемно.
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #4
        От: Рейс до Седемте езера

        Благодаря! Трябваше да потърся, преди да питам.
        www.offnews.bg

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X