Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Страхотно място за оф-роуд приключения!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Страхотно място за оф-роуд приключения!

    Здравейте, аз съм нов във форума. В началото на юли бяхме на остров Андрос, Гърция. Той е втория от Цикладите. Островът е див, не туристически с невероятни заливи, до които се слиза по сериозни черни пътища, пропасти и големи красоти. Хубавото е че на плажовете сте сами, може и да има още една, две коли, но само през уикенда. Уникалното е че там не се усеща жегата, защото 24 часа духа вятър. Стига се с фери, за 2 часа, таксата е 41 евро за кола, а за пътник 12. От София до ферито са точно 800 километра. Ние тръгнахме в 5 и в 14.30 бяхме там. Андрос е място и с готини кръчми и има и хотели и места за наемане. Сравнително евтино, почти като в София. Има и къде да се лови риба. Ние хванахме на един от кейовете 4 лаврака по 350 грама, на кожа от печено пиле!!! Нямахме друга стръв. На гърците им изкочиха очите! Ако някой иска повече подробности, на разположение съм! Пазете се от камерата при радиалата в Благоевград! Много е... Като се прибрахме след 10 дена, честитката беше пэрвия посрещач!

  • #2
    От: Страхотно място за оф-роуд приключения!

    Е ,че бива ли такъв разказ ,а без снимки?
    Стандартна Витара c20ne с уазов мост...Изпълнение за България

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X