Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От с.Баулия до седемте престола???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От с.Баулия до седемте престола???

    Пичове има ли горски път(пътеки) за ендуро от с.Батулия до манастир седемте престола??? Мерси предварително.
    Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

  • #2
    Re: От с.Баулия до седемте престола???

    Митак,

    Имам една карта май е версия на БГ топо мапс на нея има път/ека от Батулия до Брезов Дол или директно до Манастирите.

    Подробността е,че и 2те пътеки прекъсват според картата за малко, та не знам, по принцип най-високо там е около 1300м и както казах има пътеки и пътища бол, ако решиш и си дадеш малко време ще го минеш.

    Аз половината път съм го минавал пеша, от Подгумер до връх Гола глава за 1 час и 40 минути, ако се не лъжа с мотора това значи поне 3 пъти по-бързо от Батулия до манастира обаче е поне 4-5 пъти толкова та прецени си сам

    Доколкото познавам района и горите наоколо пътеки има там бол а и да няма с мотор не мисля ще имаш ядове - НО задължително с ДжиПиЕс...

    Не знам как се прави маршут от картите, но ако искаш ще ти пратя картите или мога да ти дам 10-20 точки по които да се водиш.
    Бъдете живи и здрави!

    Коментар


    • #3
      Re: От с.Баулия до седемте престола???

      Това дано те ориентира.
      Прикачени файлове
      Mitsubishi L200 DobbleCab

      KTM XC 450 RW 2009
      KTM 350 SX 2011

      Коментар


      • #4
        Re: От с.Баулия до седемте престола???

        Има много горски пътища. Виж картата от линка http://store2.data.bg/stoeneca/secre...g-z/3680-4.jpg
        Toyota Hilux 3.0 D4D 2008
        Discovery 2.5 TD5 2000 EX
        Land Rover Discovery 2.5 TDI 1996 EX

        Коментар


        • #5
          Re: От с.Баулия до седемте престола???

          Мерси пичове.
          Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X