Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нуждаем се от информация за Патая-Тайланд

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нуждаем се от информация за Патая-Тайланд

    С един колега заминаваме на неорганизирана почивка до Патая-Тайланд за около месец.Ако някой е ходил скоро нека сподели....всичко ще ни е от полза,хотели,къщички под наем,цени и т.н.Също така ни интересува имат ли като нашите прима карти/предплатени минути/.Трябва ли да си направим някакви ваксини?Ще се благодарни за всяка информация.

  • #2
    От: Нуждаем се от информация за Патая-Тайланд

    http://www.thaiconsulate.bg/l-bg/thailand/p2-41-0.html

    Като за начало виж това!
    Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
    Dacia Duster 4WD

    Коментар


    • #3
      От: Нуждаем се от информация за Патая-Тайланд

      По хотелите оставай дребните монети на шкафчето, за да имаш винаги минерална вода за пиене в стаята
      Всеки хотел има туристически агент който може да ви предложи интересни дневни разходки до интересни места.

      Морето е АДСКИ мръсно, така че хотелският басейн е по-оферта.

      Аз бях отседнал в хотел Siam Bayview - http://www.siamhotels.com/siambayview/ и останах доволен.

      Квартирите по които отсядат повечето хора ми се сториха доста мизерни.
      По такива места отсядат тези дето пътуват с по 2 раници на гърба
      и не е ясно кога последно са се къпали и до колкото знам от тези квартири се краде яко.

      Имайте предвид, че в този град се събира най-голямата измет на света и измамници има много.


      И да снимаш да показваш.
      Последно редактирано от Венци- малкия; 05-01-11, 12:44.

      Коментар


      • #4
        От: Нуждаем се от информация за Патая-Тайланд

        Ей браво , благородно Ви завиждам ;--))))
        Дано сте доволни и после споделете тук особеностите на терена, че и други ще минат по тоя приятен път ! Успех

        Коментар


        • #5
          От: Нуждаем се от информация за Патая-Тайланд

          Не сте избрали точното място но щом сте решили там да бъде. Нужда от ваксини няма, правиш си една туристическа застраховка и си готов.Курса на еврото към тайландския бат в момента е 1евро за 39.60 бата ,а долара е 29.50.Предплатени карти има в всеки магазин лесно става, ако ти трябва още инфо можеш да се обадиш на тел.056901392 това е телефона ми в Тайланд в момента съм там по точно на Пукет.Можеш спокойно да звъниш на този телефон таксува се като междуградски разговор,или като дойдеш ако имаш нужда от още инфо се обади на 0836418430 тел. е тайландски

          Коментар


          • #6
            От: Нуждаем се от информация за Патая-Тайланд

            Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
            По хотелите оставай дребните монети на шкафчето, за да имаш винаги минерална вода за пиене в стаята
            Всеки хотел има туристически агент който може да ви предложи интересни дневни разходки до интересни места.

            Морето е АДСКИ мръсно, така че хотелският басейн е по-оферта.

            Аз бях отседнал в хотел Siam Bayview - http://www.siamhotels.com/siambayview/ и останах доволен.

            Квартирите по които отсядат повечето хора ми се сториха доста мизерни.
            По такива места отсядат тези дето пътуват с по 2 раници на гърба
            и не е ясно кога последно са се къпали и до колкото знам от тези квартири се краде яко.

            Имайте предвид, че в този град се събира най-голямата измет на света и измамници има много.


            И да снимаш да показваш.
            Много е скъп този хотел за 2-3 дена става,но за 25 си е цифромания.Чувал съм,че могат да се наемат къщички от комплекс с охрана и т.н и месечно излизали около 300-400 долара.

            Първоначално публикуван от sir Borko Преглед на мнение
            Ей браво , благородно Ви завиждам ;--))))
            Дано сте доволни и после споделете тук особеностите на терена, че и други ще минат по тоя приятен път ! Успех
            Задължително ще споделим в снимков материал

            Първоначално публикуван от stefan-76 Преглед на мнение
            Не сте избрали точното място но щом сте решили там да бъде. Нужда от ваксини няма, правиш си една туристическа застраховка и си готов.Курса на еврото към тайландския бат в момента е 1евро за 39.60 бата ,а долара е 29.50.Предплатени карти има в всеки магазин лесно става, ако ти трябва още инфо можеш да се обадиш на тел.056901392 това е телефона ми в Тайланд в момента съм там по точно на Пукет.Можеш спокойно да звъниш на този телефон таксува се като междуградски разговор,или като дойдеш ако имаш нужда от още инфо се обади на 0836418430 тел. е тайландски
            Мястото винаги подлежи на промяна,в това отношение сме много флекси.От Банкок как се стига до Пукет,предполам с корабче или самолет.Сподели как ходитите облечени,ние си гласим по една раничка с летни дрехи,а каквото ни трябва на място."Stankovich" e пуснал един линк в който пише,че било неприлично да се ходи по къси панталони.Това така ли е,защото ние точно така го виждаме по джапанки и шорти?

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X