Обява

Свий

Правила на форум "Продавам"



Уважаеми колеги,


Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Писането на български език на кирилица е задължително. Всички теми и мнения в тях, написани на латиница ще бъдат изтривани без предупреждение, а авторите им ще бъдат санкционирани за нарушаване на правилата за правопис.

2. Осъществяването на търговска дейност се извършва по следните правила:
Правила на Форум "Търговски Партньори"
Правила на Форум "Търговски отстъпки за членовете на форума"
Във всички други случаи е забранено публикуването на обяви с цел осъществяване на търговска дейност. При опит за такава, темите ще бъдат изтривани, а авторът им ще получи временна или постоянна забрана за посещение в портала.

3.
Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

4.
За случаите на обяви за замени (бартери), обявите следва да се публикуват във форум "Продавам", а авторът трябва да посочи в заглавието "Заменям…" или "Бартер…".

5. Задължителни елементи на всяка обява за продажба:
- телефонен номер за връзка, а по възможност и други средства за контакт (e-mail, skype, icq и др.);
- цена (ако е твърда и не подлежи на договаряне, трябва да се упомене в обявата);
- актуални реални снимки на конкретно предлагания предмет, независимо дали е нов или употребяван (във формат не по-голям от 800х600 пиксела, без рекламни логота)

- населеното място, в което се намира предметът.

6. Темите следва да съдържат обява за продажба само на един предмет или брой артикули, които съставляват един комлект. Когато се касае за автомобили, АТВ или мотоциклети не повече от един брой в съответната тема, цял или на части. Ако се продава екипировка до един комплект (каска, панталон, ръкавици...) Обявите за продажби на гуми и джанти да се свеждат до един комплект за съответния вид превозно средство. При наличие на повече предмети, те следва да бъдат разделени в отделни теми. Разрешава се в темите да се продават повече предмети само в раздел "Гаражни разпродажби". Същият може да се използва за разпродажба на дребни неща, които не е уместно да се разделят на много теми.

7. Участниците, които публикуват обяви за продажби от името на друг човек, трябва изрично да го посочат, както и да напишат дали гарантират за продаваните предмети или само публикуват обявата, без личен ангажимент, с уговорката, че покупката на такъв предмет е с неясен изход за купувача. Непосочването, че се продават чужди предмети, се счита за нарушение, при установяване на което, обявата ще бъде изтрита, а авторът официално предупреден.

8. "Повдигане" или "Ъп" на теми се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. При приключване на сделки, пишете "продаден/а/о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и премествани в подфорум "Архив".

10. Без налични разрешителни документи е забранено предлагането за продажба на вещи, за които се изисква определен вид разрешение от компетентни органи - например огнестрелни оръжия, боеприпаси, акцизни стоки и др. Не се разрешава публикуването на обяви за предлагане и закупуване на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

11. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.

12. Забранява се публикуване на обяви за продажба на МПС или други вещи с наложен запор или други обстоятелства, които пречат на продавача законно да се разпорежда с тях. Такива включват, но не се изчерпват с документи на чуждо име и всякакви "проблеми, не позволяващи прехвърляне" по нормативно установения ред. Съществуващи други тежести върху предлаганата стока (залог, неплатени данъци за минали периоди и подобни) следва да бъдат изрично посочени в обявата.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Продавам", няма да се отчитат от брояча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

Въпроси, свързани с изтрити обяви, може да се задават тук: Защо ми е изтрита темата?

За контакти с модераторите на форум "Продавам", ползвайте лични съобщения
до: Plamen Alexandrov, silverfox, STROILи Malkiya Rumba.

Пожелаваме Ви успешни сделки!

Вижте повече
Вижте по-малко

Гаражна разпродажба

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    Нещата са при мен. Радиото го изпратих. Да помоля колегите за книгите да пуснат информация по Вайбър, за да мога другата седмица да им ги изпратя.

    Коментар


    • #47
      ЕДНО ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ НА КОЛЕГАТА. ДНЕС ГИ ВЗЕХ И САМ МНОГО ДОВОЛЕН.

      Коментар


      • #48
        На село съм и се чудя, дали някой знае, какво е това? Мирише на чай. Респективно отново се подарява, но условието е да се вземе от място.

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20220702_175805.jpg
Прегледи:736
Размер:618.2 КБ
ID:6873418

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20220702_175828.jpg
Прегледи:746
Размер:639.7 КБ
ID:6873417

        Коментар


        • #49
          Мяза на маково семе или люцерна.

          Коментар


          • #50
            Обмислям продажбата на тази количка, заедно със заваръчния апарат, бутилката и всякаквите други принадлежности. Сигурно ще пусна и ъглошлайфа и каквото друго ми се мерне пред очите в тази насока. Пускам този пост тука първо така, за да видя, дали има интерес, защото все още се чудя, дали да го продавам. Реално е използван, за да направя количката, да "закърпя" едно Пежо 106 преди години, както и направата на "стойка" за един 200 л. бидон, който сигурно и него ще пусна за продажба. Та накратко - този пост е с цел проверка на интереса към заваръчния апарат. По обяд обмислям да отида на място и да разгледам, какво друго ще излезе и да видя, дали да ги пускам за продажба. Благодаря!

            Коментар


            • #51
              Ами я завърши комплекта и кажи цена
              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

              A1+

              Коментар


              • #52
                В комплекта влизат:

                1. Заваръчното устройство, заедно с всички прилежащи компоненти към него, които ги мярнах в единия шкаф.
                2. Телта, с която съм работил. Не съм проверявал, колко още има, но би трябвало да е доста.
                3. Бутилката, в която би трябвало да има все още доста мат'рял.
                4. Една автоматична "каска".

                Реших да ги пусна в друг сайт на цена от 1000 лв., като тук мисля да ги пусна за 950 лв.,, като цената не е бетон.

                Иначе се поразтърсих из сайтовете и калкулирах нещата, които ме доведоха до съответните цени.

                Ако "летя в космоса" с тази цена, моля да споделите.

                Не ми пречи, дори нямам голямо желание да го продавам, защото с кеф си направих количката, но пък защо да стои, като не го ползвам.

                Ето и снимка на "каската".

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:577
Размер:272.4 КБ
ID:6894214

                Коментар


                • #53
                  Телоподаващото е добро само че почнеш ли да работиш по интензивно се скапва клапана на газта и установяваш че механизма който държи ролката тел за нищо не става . На моето и двете съм ги сменил с такива от Данчо на ДЕЛ и вече машината няма никакви грижи . Като остане време и аз ще спретна една количка със стойка отзад за 15 кг ролка тел . В момента да продаваш заваръчна техника няма много смисъл . Цените паднаха сериозно . https://vikilux.eu/products/details....D=426&piID=409
                  Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                  Коментар


                  • #54
                    Вероятно си прав. За момента се сваля от продажба.

                    Коментар


                    • #55
                      Днес реших малко да разбутам гаража.

                      Първо да кажа, за да няма бутаници, ако някой иска нещо, моля първо да го напише в пост към темата, а координатите да са по Вайбър. Моля да избягвате лични съобщения, тъй като преди време имаше проблеми с тях. Предварително благодаря!

                      В продажба са следните неща:

                      1. Масло TOTAL QUARTZ 7000 DIESEL - 25 лв. всичко. (Едното е отваряно.)
                      2. Филър BodySoft - 10 лв. всичко. (Едното е отваряно.)
                      3. MOTOX Антифриз и дестилирана вода - 10 лв. всичко.
                      4. Спирачна течност DOT4 - 15 лв. (Едното е отваряно.)
                      5. Масло TOTAL QUARTZ 7000 (Бензин) - 25 лв. всичко.
                      6. Масло TOTAL QUARTZ 7000 DIESEL - 25 лв. всичко.
                      7. Елит/Sevan Антифриз и дестилирана вода - 15 лв. всичко.
                      8. Каска с ръкавици - 90 лв.
                      9. Модул дневни светлини - 10 лв.
                      10. ELM327 - 15 лв.
                      11. Радио от Дядо Владо - 8 лв.

                      Снимки:

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:320
Размер:258.5 КБ
ID:6925470

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:297
Размер:334.4 КБ
ID:6925475

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3.jpg
Прегледи:297
Размер:380.3 КБ
ID:6925473

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4.jpg
Прегледи:300
Размер:309.4 КБ
ID:6925472

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:5.jpg
Прегледи:298
Размер:277.8 КБ
ID:6925474

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:6.jpg
Прегледи:300
Размер:327.0 КБ
ID:6925471

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:7.jpg
Прегледи:297
Размер:357.9 КБ
ID:6925476

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:8.jpg
Прегледи:305
Размер:224.9 КБ
ID:6925478

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:9.jpg
Прегледи:300
Размер:619.8 КБ
ID:6925477

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10.jpg
Прегледи:296
Размер:472.7 КБ
ID:6925481

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11.jpg
Прегледи:301
Размер:445.2 КБ
ID:6925479

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12.jpg
Прегледи:301
Размер:394.7 КБ
ID:6925480

                      Няколко допълнения:
                      - Радиото е от Дядо Владо и за старото Пежо го взимах тогава, като в момента не ми трябва. По спомен до последно работеше, но май имаше някакъв проблем с единия канал, т.е. едната тонколона като че ли не работеше все едно. Актуална информация нямам за радиото за съжаление.
                      - Каската и ръкавиците ги взех, когато карах курса за А категория преди около 2 години. Оттогава до днешна дата съм ги ползвал не повече от 3 пъти.
                      - На снимка номер 6 най-лявата бутилка с масло не влиза към продажбата за конкретния номер. Мисля, че се подразбира, но все пак да кажа.

                      Сигурно и още неща ще изскачат, но това е за момента.

                      Също така имам Arduino платки, кабели, модули и т.н. Не съм ги снимал и пуснал за продажба, защото не знам, дали някой проявява интерес. Ако има такива, ще ги наснимам.

                      Ако има въпроси - питайте.

                      Благодаря!

                      Коментар


                      • #56
                        Ще взема всичкото масло+спирачната течност,ще ви пратя данни на Вайбър.
                        Научих,че колкото и да знаеш,все още има какво ново да научиш!

                        Коментар


                        • #57
                          Точки 1, 4, 5 и 6 отиват за колегата.

                          Коментар


                          • #58
                            Здравейте, пуснете снимки с цена за "Arduino платки, кабели, модули и т.н. Не съм ги снимал и пуснал за продажба, защото не знам, дали някой проявява интерес." все някой ще се заинтересува.

                            Коментар


                            • #59
                              Точка 3 и точка 7, ако може за мен.
                              Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                              SSang Yong Kyron 2.0xdi
                              Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                              Коментар


                              • #60
                                Точки 3 и 7 ще ги пусна за колегата. А Ардуиното ще гледам тези дни да го снимам.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X