Обява

Свий

Правила на форум "Продавам"



Уважаеми колеги,


Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Писането на български език на кирилица е задължително. Всички теми и мнения в тях, написани на латиница ще бъдат изтривани без предупреждение, а авторите им ще бъдат санкционирани за нарушаване на правилата за правопис.

2. Осъществяването на търговска дейност се извършва по следните правила:
Правила на Форум "Търговски Партньори"
Правила на Форум "Търговски отстъпки за членовете на форума"
Във всички други случаи е забранено публикуването на обяви с цел осъществяване на търговска дейност. При опит за такава, темите ще бъдат изтривани, а авторът им ще получи временна или постоянна забрана за посещение в портала.

3.
Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

4.
За случаите на обяви за замени (бартери), обявите следва да се публикуват във форум "Продавам", а авторът трябва да посочи в заглавието "Заменям…" или "Бартер…".

5. Задължителни елементи на всяка обява за продажба:
- телефонен номер за връзка, а по възможност и други средства за контакт (e-mail, skype, icq и др.);
- цена (ако е твърда и не подлежи на договаряне, трябва да се упомене в обявата);
- актуални реални снимки на конкретно предлагания предмет, независимо дали е нов или употребяван (във формат не по-голям от 800х600 пиксела, без рекламни логота)

- населеното място, в което се намира предметът.

6. Темите следва да съдържат обява за продажба само на един предмет или брой артикули, които съставляват един комлект. Когато се касае за автомобили, АТВ или мотоциклети не повече от един брой в съответната тема, цял или на части. Ако се продава екипировка до един комплект (каска, панталон, ръкавици...) Обявите за продажби на гуми и джанти да се свеждат до един комплект за съответния вид превозно средство. При наличие на повече предмети, те следва да бъдат разделени в отделни теми. Разрешава се в темите да се продават повече предмети само в раздел "Гаражни разпродажби". Същият може да се използва за разпродажба на дребни неща, които не е уместно да се разделят на много теми.

7. Участниците, които публикуват обяви за продажби от името на друг човек, трябва изрично да го посочат, както и да напишат дали гарантират за продаваните предмети или само публикуват обявата, без личен ангажимент, с уговорката, че покупката на такъв предмет е с неясен изход за купувача. Непосочването, че се продават чужди предмети, се счита за нарушение, при установяване на което, обявата ще бъде изтрита, а авторът официално предупреден.

8. "Повдигане" или "Ъп" на теми се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. При приключване на сделки, пишете "продаден/а/о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и премествани в подфорум "Архив".

10. Без налични разрешителни документи е забранено предлагането за продажба на вещи, за които се изисква определен вид разрешение от компетентни органи - например огнестрелни оръжия, боеприпаси, акцизни стоки и др. Не се разрешава публикуването на обяви за предлагане и закупуване на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

11. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.

12. Забранява се публикуване на обяви за продажба на МПС или други вещи с наложен запор или други обстоятелства, които пречат на продавача законно да се разпорежда с тях. Такива включват, но не се изчерпват с документи на чуждо име и всякакви "проблеми, не позволяващи прехвърляне" по нормативно установения ред. Съществуващи други тежести върху предлаганата стока (залог, неплатени данъци за минали периоди и подобни) следва да бъдат изрично посочени в обявата.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Продавам", няма да се отчитат от брояча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

Въпроси, свързани с изтрити обяви, може да се задават тук: Защо ми е изтрита темата?

За контакти с модераторите на форум "Продавам", ползвайте лични съобщения
до: Plamen Alexandrov, silverfox, STROILи Malkiya Rumba.

Пожелаваме Ви успешни сделки!

Вижте повече
Вижте по-малко

НОВИ Bluetooth слушалки Anker Soundcore Liberty 3 PRO блутуут NC TWS

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • НОВИ Bluetooth слушалки Anker Soundcore Liberty 3 PRO блутуут NC TWS

    Слушалките са разкошни - невероятен звук, в топ 5 са за април 23г - https://www.soundguys.com/best-bluet...e-calls-30077/. За съжаление дъщерята категорично отказа да си слага слушалки в ухото и си кара с едни наушници. В гаранция са до Юли 24-та. На практика ги отворих за проба, ъпдейтнах ги за пълна поддръжка на LDAC за висококачествено възпроизвеждане на HI-FI аудио формати 990 kbps, дезинфекцирах ги и ги прибрах. Цена за форума 165 лв. 08872пет2291. Намират се в Троян, но до есента всяка седмица пътувам до Асеновград. Преписвам и описанието:
    Препоръчван избор от над 20 професионални музиканти и артисти - носители на Grammy, слушалките са признати и с престижни награди от световно известни публикации и институции
    - Последна версия на модела с пълна поддръжка на LDAC за висококачествено възпроизвеждане на HI-FI аудио формати 990 kbps!
    - Поддържат Hybrid ANC с различни режими за подтискане на странични шумове и предаване на кристално ясен звук - транспорт, на открито, на закрито, допълнителна възможност за създаване на персонализирани профили с финни настройки и много други
    - Сензор за носене - възпроизвеждането спира автоматично, ако се махне слушалка и се възобновява при обратно поставяне
    - Слушалките работят както заедно, така и независимо една от друга (т.е. могат да се ползват както заедно, така и поотделно - двете заедно / само лява / само дясна)
    - Специална ACAA 2.0 технология на Анкер, която подобрява баса и средните тонове с до 150%, а високите тонове са увеличени до 460%
    - Hi-Res технология за по-добър звук
    - Персонализирани настройки според слуха с помощта на AI HEAR ID технология за перфектно автоматично регулиране на шумоизолацията
    - Multipoint свързване - поддръжка на 2 независими устройства едновременно (например свързване на 2 телефона едновременно, телефон и лаптоп и т.н.)
    - Избро между 4 различни накрайници (тапички) за слушалките в комплекта за оптимален избор и максимален комфорт при употреба. Тапичките са изработени от хипоалергичен силикон - не дразни и при продължително носене
    - Едно зареждане осигурява до 32 часа слушане на музика
    - До 8 часа разговори
    - Слушалките поддържат безжично зареждане и USB-C кабелно зареждане
    - Чисто нов оригинален и брандиран USB-C кабел в комплекта
    - Водо- и прахоустойчиви
    - Специални 10 nano pure-note 10 слойни говорители за максимално разделение на ниски, средни и високи честоти и предаване на точност и яснота на музикалните тонове и звуци с разделение на инструментите
    - Уникален и дълбок бас с ясно и прецизно разделение между честотите
    - Честотен диапазон 20 Hz - 20 kHz
    - 6 микрофона за максимално ясно провеждане на перфектни и ясни телефонни разговори/конферентни срещи през компютър и елиминиране на странични шумове и звуци
    - 10 минути в кутийката осигуряват 3 часа аудио възпроизвеждане!
    - Специално матово покритие против надраскване и за максимално комфортно прилягане към ухото без опасност от изхлузване/изпадане Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20230725_170849.jpg
Прегледи:407
Размер:701.2 КБ
ID:6931858 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20230725_170956.jpg
Прегледи:391
Размер:366.0 КБ
ID:6931859 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20230725_171216.jpg
Прегледи:389
Размер:163.6 КБ
ID:6931860 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20230725_171110.jpg
Прегледи:390
Размер:354.4 КБ
ID:6931861 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20230725_171231.jpg
Прегледи:389
Размер:239.4 КБ
ID:6931862 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20230725_171059.jpg
Прегледи:393
Размер:399.2 КБ
ID:6931863 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20230725_171344.jpg
Прегледи:394
Размер:340.2 КБ
ID:6931864 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20230725_171146.jpg
Прегледи:389
Размер:357.6 КБ
ID:6931865 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20230725_171348.jpg
Прегледи:385
Размер:214.3 КБ
ID:6931866 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20230725_171516.jpg
Прегледи:389
Размер:2.13 МБ
ID:6931867 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20230725_171433.jpg
Прегледи:390
Размер:216.8 КБ
ID:6931868 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20230725_171332.jpg
Прегледи:391
Размер:284.6 КБ
ID:6931869 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20230725_171558.jpg
Прегледи:388
Размер:230.6 КБ
ID:6931871 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20230725_171530.jpg
Прегледи:389
Размер:335.6 КБ
ID:6931872

    Прикачени файлове

  • #2
    Аз нямам анатомичен и психологичен проблем с такъв тип слушалки но пък имам към още едно тамагочи, което ще иска зареждане.
    Обаче новият телефон няма жак и се замислям за алтернативи.
    Това ми изглежда като такава.
    Беше ми интересен отзив около шумоподтоискането тъй като ще се полза в каска и шумна среда.
    Доколкото обаче разбирам вие нямате много наблюдения към модела?

    Попаднах на няколко ревюта които казват, че епълският ANC, както и кейса им (каквото и да значи това последното) е по-добър.
    Но цената е повече от 2 пъти нагоре а аз дори не зная дали ще ми допадне концепцията.

    Склонен съм да рискувам с тези ако ги запазите за около седмица.

    Тогава се прибирам в БГ и ще пиша за пращане до Големото Село.
    А мога да мръдна и до Троян - мразя куриерски 0слоги!
    Враг усраине

    Коментар


    • #3
      Ами аз от сряда ще ида малко на море и ще се върна другата сряда. Но ще ги нося с мен, щото имам запитвания и от продавалниците.

      Относно шумоподтискането. Разучих ги доста добре и мисля, че са най-добрите от всички, които имам. Онзи ден не помня какво търсех, но попаднах на една чанта с над 30 чифта жични, безжични, компютърни, телефонни и прочие слушалки. Шумоподтискането на тези смея да твърдя, че е по-добро от на тези - https://steelseries.com/gaming-heads...is-3-bluetooth, които бяха в чантата. Отдавам го на факта, че има няколко размера гумички за в ухото и специален начин, по който се завират. Пъхат се вертикални и със завъртане се "заключват" в ухото. Софтуера им тества с микрофоните по тях дали са добре прилепнали и ако има нужда казва коя гумичка да смениш. С докосване и почукване на лява или дясна слушалка се увеличава или намалява звука и се сменят песните от плейлиста. Ако си задържиш пръста на дясната слушалка над секунда се изключва или включва шумоподтискането. Ако го правиш през телефона има 3 степени, ако е през слушалката - двете крайни. Когато го направих за първи път се втрещих от разликата. Сякаш изведнъж включих звуците на работещия вентилатор до мен и телевизора. Явно защото за пръв път ползвам такива слушалки, но бях много впечатлен.

      Коментар


      • #4
        Не мога да си представя колко реално стърчи от ухото и дали няма да закачат при слагането на каската.
        Не, че за това основно ще се ползват но е фактор.

        Освен това аз под noise cancellation по инерция имам предвид моторджийското а неговото съдържание е коренно различно.

        Знам ли, ако някой напъва толкова да ги вземе преди края на отпуските му ги давай.
        Иначе точно другата среда и аз съм на линия!

        А малко след като ти писан минах покрай някаква сергия и за 250 местни “шарана” сдобих ето това бялото:

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20230731_161148.jpeg
Прегледи:340
Размер:303.9 КБ
ID:6932099

        Приблизително на стойност 5 ф@кинг беге песос.
        Колко ще работи китайският боклук не знам но сонатата си звучат както бях свикнал, тоест страхотно.
        Но и те струваха почти сто лева та би трябвало!
        Става въпрос, че адаптори на внася проблем във звука, който аз да усетя.

        Въпреки това, уговорката за след отпуската от моя страна остава.
        Враг усраине

        Коментар


        • #5
          Нали ти разправям, че една чанта имам с такива...
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:viber_изображение_2023-07-31_16-07-10-916.jpg
Прегледи:347
Размер:232.5 КБ
ID:6932104

          Коментар


          • #6
            Не са най-добрия моторджийски продукт точно заради поставянето на каската. Напъхах ги някак, но пък и не се получава добре с говоренето. Лепящите с отделния микрофон са по-добре.
            Иначе са много добър продукт, компактни и издръжливи.
            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от Veselin Monkov Преглед на мнение
              Нали ти разправям, че една чанта имам с такива...
              Аз също имам подобна то тези от снимката никога не са били в нея


              Всъщност стоят си в мен и съвсем бях забравил, че вече няма в какво да ги вкл директно.
              В самальота чак истината лъсна.

              Страхотен звук имаха и имат.
              И аз не бях чувал такъв звук преди.

              А това, че са жични няма никакво отношение точно към качеството на звука.
              Бонусите около безжичните тапи са други и затова съм склонен да пробвам.
              Но не чак с епълски и подобни от такъв ценови калибър.
              Изглажда ми леко извратено за слушалки.

              Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
              Не са най-добрия моторджийски продукт точно заради поставянето на каската. Напъхах ги някак, но пък и не се получава добре с говоренето. Лепящите с отделния микрофон са по-добре.
              Иначе са много добър продукт, компактни и издръжливи.
              Допускам същото.
              За говоренето съм почти сигурен но аз го избягвам дори с моторджийски интерком.
              Искам само по-качествена музика от неговия!
              Последно редактирано от Esper; 31-07-23, 16:24.
              Враг усраине

              Коментар


              • #8
                От Актриса, към който бях дал линк по-горе, имам и по-стар модел без блутут - само жичен. Както си забелязал - вече няма де да ги ръгнеш в телефона. Пробвах ги с външен блутут трансмитер/ресивър и става като решение. Но за качество не съм гледал, щото никога не съм ползвал слушалки да си пускам музика на тях.

                Коментар


                • #9
                  Аз пък винаги съм асоциирал слушалките основно с музика.
                  Още от ‘90 имам едни студийни Сони-та, естествено жични и си ги ползвам и към този момент.
                  Само телефоните взеха да ги лишават от аналогов изход но както се вижда има алтернативи.
                  Добре де - не само, лаптопите също а това е още по-цинично.

                  БТ поне доскоро беше несъвместим с качествено аудио а аз не съм някакъв аудиофил.
                  Просто технологията вкарва загуби, то е неминуемо както с JPG при изображенията.
                  Сега вече и изобщо след 5 версия на протокола нещата са на друго ниво и е почти lossless.
                  Но пак - сума технология, кодеци, права за тях, патенти и т.н…
                  За да мине през тях музика без да се скапе,
                  Точно както е през прост кабел за няколко цента!
                  Но какво да се прави - времена.

                  Уцапахме темата но мисля, че не пречи
                  Последно редактирано от Esper; 01-08-23, 05:34.
                  Враг усраине

                  Коментар


                  • #10
                    Тъй и тъй е оцапано , ако някой от двамата иска да раазчисти нещо жично , дето не се навира в ушото ами се слага около , да свирне
                    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                    A1+

                    Коментар


                    • #11
                      Не пречи да се цапа. Не съм педант. Не обичам да продавам и съм сигурен, че един ден ще ме е яд за тия анкъри.
                      Последно редактирано от Veselin Monkov; 11-08-23, 19:29.

                      Коментар


                      • #12
                        Забравих за тази глупост, освен това "пропилях" тази седмица в други дестинации.
                        Та ако тези тапи все още не са продадени мога да ти изпратя адрес за изпращане.

                        BTW така и така преди това минах през няколко фърчища и хвърлих по един поглед на дютитата за подобни играчки.
                        Виждал съм преди години, че точно слушалки в такива места се предлагат доста активно но не ме е интересувало.

                        Е сега се загледах в дюти фрий сергиите и... 'дафа ?!?!?

                        Това не са дюти фрий магазини а са по-скоро дюти XXXXL!
                        Не слушалки - даже шибан локум не купих от тия места.

                        Баси, в скапан мол вероятно е по-евтино да си купиш презерватив отколкото от фърчище!
                        Последно редактирано от Esper; 11-08-23, 18:36.
                        Враг усраине

                        Коментар


                        • #13
                          Прати ми! Добре, че не ги взех на морето, че щях да ги поднося. Бях взел два комплекта евтинджоси от Али-то - падат ми от ушите, карат по няколко часа... Заспивам на телевизор, а жената и дъщерята на тишина, и ги ползвах да си пускам филми за приспиване на лаптопа. Кат' падне батерията на слушалката и стават жената или дъщерята да ми намаляват лаптопа... Пиши ми на вайбър 08872пет2291, че по-бързо ще стане!

                          Коментар


                          • #14
                            Вдигам "резервацията".

                            Не че вчера не бях точно в района но продавача се показа като профи тръговец.
                            Който знае по-добре от мен защо няма сделка а аз имам непоносимост към търговци.
                            Тоест няма сми като няма нужда, да се счита за един вид UP.
                            Враг усраине

                            Коментар


                            • #15
                              Благодаря, но нямаше нужда. Продадени са. Темата е за ключ.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X