Обява

Свий

Правила на форум "Продавам"



Уважаеми колеги,


Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Писането на български език на кирилица е задължително. Всички теми и мнения в тях, написани на латиница ще бъдат изтривани без предупреждение, а авторите им ще бъдат санкционирани за нарушаване на правилата за правопис.

2. Осъществяването на търговска дейност се извършва по следните правила:
Правила на Форум "Търговски Партньори"
Правила на Форум "Търговски отстъпки за членовете на форума"
Във всички други случаи е забранено публикуването на обяви с цел осъществяване на търговска дейност. При опит за такава, темите ще бъдат изтривани, а авторът им ще получи временна или постоянна забрана за посещение в портала.

3.
Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

4.
За случаите на обяви за замени (бартери), обявите следва да се публикуват във форум "Продавам", а авторът трябва да посочи в заглавието "Заменям…" или "Бартер…".

5. Задължителни елементи на всяка обява за продажба:
- телефонен номер за връзка, а по възможност и други средства за контакт (e-mail, skype, icq и др.);
- цена (ако е твърда и не подлежи на договаряне, трябва да се упомене в обявата);
- актуални реални снимки на конкретно предлагания предмет, независимо дали е нов или употребяван (във формат не по-голям от 800х600 пиксела, без рекламни логота)

- населеното място, в което се намира предметът.

6. Темите следва да съдържат обява за продажба само на един предмет или брой артикули, които съставляват един комлект. Когато се касае за автомобили, АТВ или мотоциклети не повече от един брой в съответната тема, цял или на части. Ако се продава екипировка до един комплект (каска, панталон, ръкавици...) Обявите за продажби на гуми и джанти да се свеждат до един комплект за съответния вид превозно средство. При наличие на повече предмети, те следва да бъдат разделени в отделни теми. Разрешава се в темите да се продават повече предмети само в раздел "Гаражни разпродажби". Същият може да се използва за разпродажба на дребни неща, които не е уместно да се разделят на много теми.

7. Участниците, които публикуват обяви за продажби от името на друг човек, трябва изрично да го посочат, както и да напишат дали гарантират за продаваните предмети или само публикуват обявата, без личен ангажимент, с уговорката, че покупката на такъв предмет е с неясен изход за купувача. Непосочването, че се продават чужди предмети, се счита за нарушение, при установяване на което, обявата ще бъде изтрита, а авторът официално предупреден.

8. "Повдигане" или "Ъп" на теми се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. При приключване на сделки, пишете "продаден/а/о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и премествани в подфорум "Архив".

10. Без налични разрешителни документи е забранено предлагането за продажба на вещи, за които се изисква определен вид разрешение от компетентни органи - например огнестрелни оръжия, боеприпаси, акцизни стоки и др. Не се разрешава публикуването на обяви за предлагане и закупуване на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

11. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.

12. Забранява се публикуване на обяви за продажба на МПС или други вещи с наложен запор или други обстоятелства, които пречат на продавача законно да се разпорежда с тях. Такива включват, но не се изчерпват с документи на чуждо име и всякакви "проблеми, не позволяващи прехвърляне" по нормативно установения ред. Съществуващи други тежести върху предлаганата стока (залог, неплатени данъци за минали периоди и подобни) следва да бъдат изрично посочени в обявата.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Продавам", няма да се отчитат от брояча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

Въпроси, свързани с изтрити обяви, може да се задават тук: Защо ми е изтрита темата?

За контакти с модераторите на форум "Продавам", ползвайте лични съобщения
до: Plamen Alexandrov, silverfox, STROILи Malkiya Rumba.

Пожелаваме Ви успешни сделки!

Вижте повече
Вижте по-малко

Стоки за левче!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Стоки за левче!

    И двамата сте ми комшии- сещайте се!!НА 3-ти януари съм по плевенско...Весели празници

    Коментар


    • От: Стоки за левче!

      Първоначално публикуван от ianely Преглед на мнение
      И двамата сте ми комшии- сещайте се!!НА 3-ти януари съм по плевенско...Весели празници
      И ти ще пиеш вино....
      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

      Коментар


      • От: Стоки за левче!

        Първоначално публикуван от ianely Преглед на мнение
        И двамата сте ми комшии- сещайте се!!НА 3-ти януари съм по плевенско...Весели празници
        Янчо, с Фронтерата ли ще си и ще имаш ли място за това "железо"?

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Pechka11.jpg
Прегледи:2
Размер:79.7 КБ
ID:5547757

        Ако стане, ще имаш специални благодарности и от мен и от Бат Пепо.

        На Евгени слушалките няма проблеми да ти ги дам.
        proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
        NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
        Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

        Коментар


        • От: Стоки за левче!

          Никакъв шанс няма да влезе печката при 90 литровата газова бомба в багажника.

          Коментар


          • От: Стоки за левче!

            Значи, само Hama-та за Евгени остава.
            proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
            NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
            Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

            Коментар


            • От: Стоки за левче!

              Лаптоп SONY VAIO VGN-AR230G:
              Лаптопа е със заминал дисплей, неработеща батерия, 2 неработещи бутона на клавиатурата ("2" и ";") и козметични забележки.
              Купих го през 2006г и някъде преди 2-3 години започнаха да се появяват линии на дисплея, като се увеличаваха постоянно, като сега е използваем само колкото да се инсталира Windows. Хардиска е с preallocated sectors и други жълти удивителни, но няма лоши сектори и все още си работи, въпреки, че е 4200rpm. Когато го купувах беше най-големия диск на пазара и Сони са решили да сложат обем за сметка на бързината. Батерията държи колкото да изкара някой токов удар, т.е. 2-3 минути. Последно го ползвах за NAS, но го смених заради бавната мрежа - 100MBit. Има и wireless N карта, но я сменях няколко пъти и последната WiFi Link 5100 нещо не тръгна. Преди работеше на тоя лапроп, но сега излиза с удивителен в device manager-a. Толкова ми е писанало да го разглобявам, че не ми се занимава да го отварям да видя какво му е. То и от разглобяване вече винтовете почнаха да превъртат. Виждат се долу на снимките последствията от първия такъв и засега единствен на капака. Другия е на слота за хардовете, но там излиза лесно. А, да - има място за 2 харда.
              Сега хубавите неща

              Intel Core 2 Duo T5600 1.83 GHz
              2GB DDR2 667
              200.0 GB SATA 4200 rpm
              NVIDIA GeForce Go 7400 TurboCache supporting 256MB
              17.0" WXGA+ (1440x900) LCD (това може да не се брои)
              DVD±RW (±R DL)
              3х USB 2.0

              Има си VGA и HDMI и може идеално да се ползва за настолен компютър с външен монитор, клавиатура и мишка или дори за медиен плеър към някой ТВ. Плейва си HD видео. Като NAS работеше денонощно, така че не мисля, че скоро ще сдаде багажа.
              Освен това преди време му слагах хибриден ТВ тунер, който вече не помня какъв беше. Купувах го от ebay за свален от някакъв Alien. Не знам дали е MPREG2 или 4. Чипа му е Philips SAA7133 или 7135, а като гледам с такива чипове са се правили и такива с MPEG4 и без. Инсталира се с драйвери и програма за LifeView LR307.

              Само за +ПЛ.

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_8418.jpg
Прегледи:1
Размер:75.7 КБ
ID:5547825

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_8420.jpg
Прегледи:1
Размер:80.2 КБ
ID:5547826

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_8421.jpg
Прегледи:1
Размер:144.9 КБ
ID:5547827

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:untitled.jpg
Прегледи:1
Размер:89.4 КБ
ID:5547828

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:untitled3.jpg
Прегледи:1
Размер:79.6 КБ
ID:5547829

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:untitled4.jpg
Прегледи:1
Размер:77.3 КБ
ID:5547830

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:untitled5.jpg
Прегледи:1
Размер:92.6 КБ
ID:5547831

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:untitled6.jpg
Прегледи:1
Размер:93.5 КБ
ID:5547832

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:untitled7.jpg
Прегледи:1
Размер:125.3 КБ
ID:5547833
              Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

              Коментар


              • От: Стоки за левче!

                пу за мен

                Коментар


                • От: Стоки за левче!

                  Пращай данните за доставка.
                  Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                  Коментар


                  • От: Стоки за левче!

                    Компютър Dell Optiplex 745 Small Form Factor. Има проблем с вграденото видео. Беше NVR (Netwrok Video Recorder), но започна да забива като вадеше едноцветни картини. Сложих външна видео карта на PCIe и се оправи. След известно време пак започна да забива веднъж на 12 до 24 часа, но този път просто си замръзваше. Взех друга машина за NVR а тоя отиде за NAS. Windows 7 не може да прескочи Checking Video Performance с вграденото видео - винаги забива там. Сложих му XP и кара известно време без проблеми и пак започна да забива горе-долу веднъж на денонощие. Ако някой му трябва за непретенциозна машина за интернет и филми с XP или със 7, но с външно видео... Само не знам колко ще кара още така. RAM-а и външното видео си ги взех, че ми трябват за друга машина. Процесора е Core 2 Duo E6300, а харда 80GB.

                    Сега ме мързи да снимам. Ето така изглежда, но има и флопи:

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:800px-Dell_Optiplex_745_flat.JPG
Прегледи:1
Размер:66.3 КБ
ID:5547850

                    Само за +ПЛ.
                    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                    Коментар


                    • От: Стоки за левче!

                      Май го искам Ако не свърши работа ще го пусна пак тук.
                      Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                      Коментар


                      • От: Стоки за левче!

                        Пичелиш.
                        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                        Коментар


                        • От: Стоки за левче!

                          И като отворих шкафа...
                          (Снимките са от нета)

                          Switch 4 портов 10/100 D-Link DES 1005D. Последно ползван 2010 година и си работеше.

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DES-1005D_J2.jpg
Прегледи:1
Размер:52.9 КБ
ID:5547860

                          Видео кепчър карта за видеонаблюдение за 4 камери на PCI слот с чип BT878A. Работи със софтуер Pico2000. Последно ползвана преди доста години и си работеше.

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Dvr-kartica-Pico-2000-AOP-104-_slika_O_3554389.jpg
Прегледи:1
Размер:16.3 КБ
ID:5547861

                          ExpressCard/34 eSATA карта за 2 eSATA II 3Gbps слота. Марката е Rotronic Logistics. Последно ползвана преди доста години и си работеше.

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:R0442603-01.jpg
Прегледи:1
Размер:24.0 КБ
ID:5547862

                          PCMCIA 3G модем Option GlobeTrotter 3G+. Работи с всички оператори.

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:08129600+bg-BG.jpg
Прегледи:1
Размер:14.6 КБ
ID:5547863
                          Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                          Коментар


                          • От: Стоки за левче!

                            Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                            Лаптоп SONY VAIO VGN-AR230G:
                            Лаптопа е със заминал дисплей, .................................
                            Ako нещо размине сделката, брой мене....
                            "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
                            Mark Twain
                            СтоЕнчA

                            Коментар


                            • От: Стоки за левче!

                              Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                              И като отворих шкафа...
                              (Снимките са от нета)

                              Switch 4 портов 10/100 D-Link DES 1005D. Последно ползван 2010 година и си работеше.

                              [ATTACH=CONFIG]663621[/ATTACH]


                              Това за мен може ли?
                              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                              Коментар


                              • От: Стоки за левче!

                                Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
                                Компютър Dell Optiplex 745 Small Form Factor. Има проблем с вграденото видео. Беше NVR (Netwrok Video Recorder), но започна да забива като вадеше едноцветни картини. Сложих външна видео карта на PCIe и се оправи. След известно време пак започна да забива веднъж на 12 до 24 часа, но този път просто си замръзваше. Взех друга машина за NVR а тоя отиде за NAS. Windows 7 не може да прескочи Checking Video Performance с вграденото видео - винаги забива там. Сложих му XP и кара известно време без проблеми и пак започна да забива горе-долу веднъж на денонощие. Ако някой му трябва за непретенциозна машина за интернет и филми с XP или със 7, но с външно видео... Само не знам колко ще кара още така. RAM-а и външното видео си ги взех, че ми трябват за друга машина. Процесора е Core 2 Duo E6300, а харда 80GB.

                                Сега ме мързи да снимам. Ето така изглежда, но има и флопи:

                                [ATTACH=CONFIG]663610[/ATTACH]

                                Само за +ПЛ.
                                Ако колегата нещо се откаже брой ме на опашката . Идеален ми е за в работата да си пиша разни документи .
                                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X