Обява

Свий

Правила на форум "Продавам"



Уважаеми колеги,


Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Писането на български език на кирилица е задължително. Всички теми и мнения в тях, написани на латиница ще бъдат изтривани без предупреждение, а авторите им ще бъдат санкционирани за нарушаване на правилата за правопис.

2. Осъществяването на търговска дейност се извършва по следните правила:
Правила на Форум "Търговски Партньори"
Правила на Форум "Търговски отстъпки за членовете на форума"
Във всички други случаи е забранено публикуването на обяви с цел осъществяване на търговска дейност. При опит за такава, темите ще бъдат изтривани, а авторът им ще получи временна или постоянна забрана за посещение в портала.

3.
Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

4.
За случаите на обяви за замени (бартери), обявите следва да се публикуват във форум "Продавам", а авторът трябва да посочи в заглавието "Заменям…" или "Бартер…".

5. Задължителни елементи на всяка обява за продажба:
- телефонен номер за връзка, а по възможност и други средства за контакт (e-mail, skype, icq и др.);
- цена (ако е твърда и не подлежи на договаряне, трябва да се упомене в обявата);
- актуални реални снимки на конкретно предлагания предмет, независимо дали е нов или употребяван (във формат не по-голям от 800х600 пиксела, без рекламни логота)

- населеното място, в което се намира предметът.

6. Темите следва да съдържат обява за продажба само на един предмет или брой артикули, които съставляват един комлект. Когато се касае за автомобили, АТВ или мотоциклети не повече от един брой в съответната тема, цял или на части. Ако се продава екипировка до един комплект (каска, панталон, ръкавици...) Обявите за продажби на гуми и джанти да се свеждат до един комплект за съответния вид превозно средство. При наличие на повече предмети, те следва да бъдат разделени в отделни теми. Разрешава се в темите да се продават повече предмети само в раздел "Гаражни разпродажби". Същият може да се използва за разпродажба на дребни неща, които не е уместно да се разделят на много теми.

7. Участниците, които публикуват обяви за продажби от името на друг човек, трябва изрично да го посочат, както и да напишат дали гарантират за продаваните предмети или само публикуват обявата, без личен ангажимент, с уговорката, че покупката на такъв предмет е с неясен изход за купувача. Непосочването, че се продават чужди предмети, се счита за нарушение, при установяване на което, обявата ще бъде изтрита, а авторът официално предупреден.

8. "Повдигане" или "Ъп" на теми се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. При приключване на сделки, пишете "продаден/а/о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и премествани в подфорум "Архив".

10. Без налични разрешителни документи е забранено предлагането за продажба на вещи, за които се изисква определен вид разрешение от компетентни органи - например огнестрелни оръжия, боеприпаси, акцизни стоки и др. Не се разрешава публикуването на обяви за предлагане и закупуване на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

11. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.

12. Забранява се публикуване на обяви за продажба на МПС или други вещи с наложен запор или други обстоятелства, които пречат на продавача законно да се разпорежда с тях. Такива включват, но не се изчерпват с документи на чуждо име и всякакви "проблеми, не позволяващи прехвърляне" по нормативно установения ред. Съществуващи други тежести върху предлаганата стока (залог, неплатени данъци за минали периоди и подобни) следва да бъдат изрично посочени в обявата.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Продавам", няма да се отчитат от брояча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

Въпроси, свързани с изтрити обяви, може да се задават тук: Защо ми е изтрита темата?

За контакти с модераторите на форум "Продавам", ползвайте лични съобщения
до: Plamen Alexandrov, silverfox, STROILи Malkiya Rumba.

Пожелаваме Ви успешни сделки!

Вижте повече
Вижте по-малко

Автоборса - кола до 1000 лв.

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Автоборса - кола до 1000 лв.

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    аааа, да ги нямаме такива. Щом колата е тука значи е 1000 лева или по-малко
    Мислиш ли, че ако дойде някой с хиляда лева, ще го върна?
    На сърбела майката му е чесането.
    Борислав Борисов Русе О885 О37815

    Коментар


    • От: Автоборса - кола до 1000 лв.

      Те тва е търговец ,сваля 200 от раз!Не толкова резко надолу!Сега кола 1000 ,+-200лв. е дребнаво!Успех в продажбата!
      Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

      Коментар


      • От: Автоборса - кола до 1000 лв.

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        Скубиду за 700лв

        Предният капак, каквито и неволи да е срещнал та да го сменят, е станало преди мен. Отлепената боя в средата е от стартовия номер на дамското състезание в Приморско.
        Ясене ако оцелее до късната есен мога да го мисля за моя проект.
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • От: Автоборса - кола до 1000 лв.

          застраховано е до декември иначе нямам къде да го държа.

          Коментар


          • От: Автоборса - кола до 1000 лв.

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            застраховано е до декември иначе нямам къде да го държа.
            При мен по рано ще са ясни нещата на къде отиват. Преди да съм приключил с местнето за друго няма време а то реално не е започнало. Аз им теглих една майна и заминах на море с идеята че нещо и без мен ще свършат ама два струга както съм ги оствил качени на текелажа така си стоят. Ключа от мотокара още на първия ден искаха да.ми го пратят по Еконт
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • От: Автоборса - кола до 1000 лв.

              Проявявам мазохистичен итерес към Скубиду. Тоя отпадък дали е склонен да се движи следващите 2год и с къв данък е? Трябва ми изклщчително за работно магаре - седалки имам нужда само от две, останалите ще ми пречат.
              После смерти плохие десептиконы попадают в Автоваз

              Коментар


              • От: Автоборса - кола до 1000 лв.

                Първоначално публикуван от Desert_Ant Преглед на мнение
                Проявявам мазохистичен итерес към Скубиду. Тоя отпадък дали е склонен да се движи следващите 2год и с къв данък е? Трябва ми изклщчително за работно магаре - седалки имам нужда само от две, останалите ще ми пречат.
                Движил се е къде 30 години, ще се движи сигурно още 10. Но не обещавам че няма да излизат дреболийки за късане на нервите. Данък 100 и малко лева.

                Актуализирано състояние от тия дни - стартерът нещо се прави на важен и жилото на капака също. Ама нормално - за 2018 пробегът му е около 30км

                Но нямам против да го вземеш за проба. Или за временно ползване.

                Коментар


                • От: Автоборса - кола до 1000 лв.

                  Това нещо е по-скоро към ретро раздела, но и тук някой може да му се зарадва.
                  Сузуки Алто 800 от 1982г.
                  Моряшки внос от някоя гореща страна, където карат от ляво.
                  Остатъци от климатик, имала е оригинално, присадено парно, нямала е оригинално.
                  Работи и върви. 4 врати, добри гуми, ръжди и гнило тук-там.
                  Частите са стотинки, много от тях са като на Тико, двигателя е почти същия. Много от износващите се са сменени скоро - водна помпа, ремъци, накладки, шалец и капачка....един кашон части са.
                  С/без газ по желание.
                  Редовни документи, задължително прехвърляне. Изтекла гражданска, умрял акумулатор.
                  Цена 500лв.
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180223_124655.jpg
Прегледи:1
Размер:544.2 КБ
ID:5795868

                  Коментар


                  • От: Автоборса - кола до 1000 лв.

                    Продавам един Мерцедес Ц220Д 94г 94коня. всичко за 2018 е платено без винетка а гражданската е на разсрочено плащане, има доста забележки по външния вид а и каретата са за смяна. Както се вижда от снимките салона е много запазен с изключение на централната конзола която някой идиот преди мен е рязал за 2дин. Помпата е сменена с Бош. Пускам я само тук и ако не се продаде до края на месеца отива за рециклиране. Цената която търся за нея е 900лв като на място може да сваля още малко.
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180811_090153.jpg
Прегледи:1
Размер:571.3 КБ
ID:5796129
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180811_090223.jpg
Прегледи:1
Размер:469.0 КБ
ID:5796130
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180811_090241.jpg
Прегледи:1
Размер:348.1 КБ
ID:5796131
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180811_090246.jpg
Прегледи:1
Размер:377.6 КБ
ID:5796132
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180811_090305.jpg
Прегледи:1
Размер:328.0 КБ
ID:5796133
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180811_090315.jpg
Прегледи:1
Размер:513.4 КБ
ID:5796134
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20180811_090258.jpg
Прегледи:1
Размер:456.0 КБ
ID:5796135
                    Колата се намира в гр Радомир. тел о88252чч16.
                    Последно редактирано от radotin; 11-08-18, 09:48. Причина: телефон и град

                    Коментар


                    • От: Автоборса - кола до 1000 лв.

                      Лека корекция на цената на мерца, понеже някой идиот е решил да го ползва за мишена и му е спукал предното стъкло, цената вече е 800лв.

                      Коментар


                      • От: Автоборса - кола до 1000 лв.

                        Еспаса си е много добра инвестиция според мен.
                        Карам такъв, само че двойка и съм доста доволен.....
                        Успех с продажбата!
                        VITARA, SAMURAI
                        FIAT PANDA 4x4 CABRIO
                        RENAULT ESPACE QUADRA
                        ...и едно сивикче за града...

                        Коментар


                        • От: Автоборса - кола до 1000 лв.

                          Хора не искам да го давам за скрап мерца, Ако някой го иска за части или реставрация да заповяда, цената вече е 650лв.

                          Коментар


                          • От: Автоборса - кола до 1000 лв.

                            Мерца си намери стопанин.

                            Коментар


                            • От: Автоборса - кола до 1000 лв.

                              Ми след като Мерца се е продал, да пуснеме нова оферта... за 850 лв.
                              Автомобила е Фолксваген Пасат Б4, 2.0 бензин, пълна инжекция, код на мотора 2Е. Няма климатик. Има ел стъкла и огледала.
                              Като цяло няма гнилочи по него, купето е живо. Механиката също, кутията работи без шумове и предавките се включват лесно. Двигателя има много добра динамика, еластичен е, добър въртящ момент от ниските, а на магистралата без усилие си поддържа 140-150 км/ч. Кормилно управление без забележки, хидравликата работи, АБС-а работи, окачването има някакво тихо притропване, но наскоро я гледахме и не се вижда нищо фрапиращо. Подменени са двата горни опорни тампона на макферсона и лагерите, като инвестирах в оригинални. Към колата има и зимни гуми на джанти. И летните и зимните гуми, не са първа младост.
                              Салона е без скъсано, но си има вече следи от износвания, както и тук таме дупки от цигари.
                              Сега за проблемите-първи и основен, има отчайващ външен вид. Купих колата след като е минала през верижна катастрофа на бул.Рожен в началото на годината (с разлятия бетон, ако някой си спомня). Като опис на щетите, предна броня, греда, капак, два фара, решетка за смяна. Задна лява врата силно вдлъбната, задна дясна по леко, заден десен калник с по-малки щети. Аз подмених бронята с втора ръка, сложих два нови фара, но тъй като носачите на гредата на бронята са изкривени, новата греда не можахме да сложим и е без нея, а бронята и някои други елементи са вързани със свински опашки. Мигачи, бленди, съм събрал каквото има налично. Номера е закован с рапидки за бронята. Капака го поизправихме, ръба му с клещи, за да не опира във фара, калниците са напаснати по изместения капак, за да не отварят големи фуги. Останалите щети изобщо не са докосвани, кара се така. След известно каране, получих и лек удар отзад, та и задна броня е поувиснала в единия край. Отделно от всичко описано, боята е здраво олющена, лака е почти паднал.
                              Следващ проблем, има газова уредба, която не работи. Причината е някаква повреда в сондата на бутилката, не иска да зареди газ, просто не влиза, сачмата на зареждачката се мотае свободна, тоест няма налягане в тръбата. Затворени са двата крана и се кара на бензин. Самата бутилка е над 10 години и подлежи на подмяна. Няма евро сонда. Останалите елементи от газовата си седят и не са пипани, но като я купувах, бях предупреден че при потегляне с повече газ гърми. Разхода на бензин е около 10 литра извънградско, при юнашко настъпване.
                              Следващ проблем е малко твърдия педал на спирачките, което се е появило след смяна на дискове и накладки, с някакви евтинки. Иначе колата спира, но иска повече усилие на педала.
                              Минала е километрите и иска обслужване, което включва ремъци, филтри и масла. Няма данни да е сменяна скоро спирачна течност и антифриз.
                              Има много издраскано от чистачките предно стъкло, не е дълбоко, дребни драскотини са, но са много и на тъмно е неприятно. Има и плюска от камък, който ми подари един ТИР. Има дупка на средното гърне и пърди, на дълъг път надува главата.
                              В общи линии това е, има и други дреболии, неизправен подгрев на шофьорското огледало, предно дясно стъкло нещо не се вдига както трябва и захапва рамката преди да се затвори докрай, иска малко игра с копчето леко нагоре-надолу, за да не са намести... явно някакви водачи са износени. На снимките е със спортен волан, който ще сваля и ще сложа оригиналния с еърбега. Поставил съм го, щото колата ми е неудобна иначе, волана ми идва далече. Ще си сваля и радиото, но мисля че на никого няма да е интересно оригинално радио за Голф 3. Просто съм го купувал отделно от колата и смятам да си го прибера. Колонките бръждят и аз лично не пускам музика в колата.
                              Откъм документи, си има всичко, гражданска и преглед до декември, винетка до януари или февруари, данъка е платен. Прехвърлянето е задължително условие за сделката. Повтарям, цената е 850 лв. Следват снимки от момента на покупката.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:passat_udaren_otpred.jpg
Прегледи:1
Размер:441.6 КБ
ID:5796649Натиснете снимката за да я уголемите

Име:passat_udaren_otdiasno.jpg
Прегледи:1
Размер:336.6 КБ
ID:5796650Натиснете снимката за да я уголемите

Име:passat_udarena_vrata.jpg
Прегледи:1
Размер:353.3 КБ
ID:5796651

                              Следват актуални снимки от вчера.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:038721591-big.jpg
Прегледи:1
Размер:330.0 КБ
ID:5796652Натиснете снимката за да я уголемите

Име:038721592-big.jpg
Прегледи:1
Размер:348.8 КБ
ID:5796653Натиснете снимката за да я уголемите

Име:038721593-big.jpg
Прегледи:1
Размер:348.8 КБ
ID:5796654Натиснете снимката за да я уголемите

Име:038721594-big.jpg
Прегледи:1
Размер:320.4 КБ
ID:5796655Натиснете снимката за да я уголемите

Име:038721595-big.jpg
Прегледи:1
Размер:264.1 КБ
ID:5796656

                              Коментар


                              • От: Автоборса - кола до 1000 лв.

                                Продавам една Лада с лош външен вид и много добър мотор и окачване, с нови ауспуси:

                                https://forum.ladaclub-bg.com/viewto...?f=127&t=25446

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X