Обява

Свий

Правила на форум "Продавам"



Уважаеми колеги,


Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Писането на български език на кирилица е задължително. Всички теми и мнения в тях, написани на латиница ще бъдат изтривани без предупреждение, а авторите им ще бъдат санкционирани за нарушаване на правилата за правопис.

2. Осъществяването на търговска дейност се извършва по следните правила:
Правила на Форум "Търговски Партньори"
Правила на Форум "Търговски отстъпки за членовете на форума"
Във всички други случаи е забранено публикуването на обяви с цел осъществяване на търговска дейност. При опит за такава, темите ще бъдат изтривани, а авторът им ще получи временна или постоянна забрана за посещение в портала.

3.
Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

4.
За случаите на обяви за замени (бартери), обявите следва да се публикуват във форум "Продавам", а авторът трябва да посочи в заглавието "Заменям…" или "Бартер…".

5. Задължителни елементи на всяка обява за продажба:
- телефонен номер за връзка, а по възможност и други средства за контакт (e-mail, skype, icq и др.);
- цена (ако е твърда и не подлежи на договаряне, трябва да се упомене в обявата);
- актуални реални снимки на конкретно предлагания предмет, независимо дали е нов или употребяван (във формат не по-голям от 800х600 пиксела, без рекламни логота)

- населеното място, в което се намира предметът.

6. Темите следва да съдържат обява за продажба само на един предмет или брой артикули, които съставляват един комлект. Когато се касае за автомобили, АТВ или мотоциклети не повече от един брой в съответната тема, цял или на части. Ако се продава екипировка до един комплект (каска, панталон, ръкавици...) Обявите за продажби на гуми и джанти да се свеждат до един комплект за съответния вид превозно средство. При наличие на повече предмети, те следва да бъдат разделени в отделни теми. Разрешава се в темите да се продават повече предмети само в раздел "Гаражни разпродажби". Същият може да се използва за разпродажба на дребни неща, които не е уместно да се разделят на много теми.

7. Участниците, които публикуват обяви за продажби от името на друг човек, трябва изрично да го посочат, както и да напишат дали гарантират за продаваните предмети или само публикуват обявата, без личен ангажимент, с уговорката, че покупката на такъв предмет е с неясен изход за купувача. Непосочването, че се продават чужди предмети, се счита за нарушение, при установяване на което, обявата ще бъде изтрита, а авторът официално предупреден.

8. "Повдигане" или "Ъп" на теми се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. При приключване на сделки, пишете "продаден/а/о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и премествани в подфорум "Архив".

10. Без налични разрешителни документи е забранено предлагането за продажба на вещи, за които се изисква определен вид разрешение от компетентни органи - например огнестрелни оръжия, боеприпаси, акцизни стоки и др. Не се разрешава публикуването на обяви за предлагане и закупуване на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

11. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.

12. Забранява се публикуване на обяви за продажба на МПС или други вещи с наложен запор или други обстоятелства, които пречат на продавача законно да се разпорежда с тях. Такива включват, но не се изчерпват с документи на чуждо име и всякакви "проблеми, не позволяващи прехвърляне" по нормативно установения ред. Съществуващи други тежести върху предлаганата стока (залог, неплатени данъци за минали периоди и подобни) следва да бъдат изрично посочени в обявата.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Продавам", няма да се отчитат от брояча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

Въпроси, свързани с изтрити обяви, може да се задават тук: Защо ми е изтрита темата?

За контакти с модераторите на форум "Продавам", ползвайте лични съобщения
до: Plamen Alexandrov, silverfox, STROILи Malkiya Rumba.

Пожелаваме Ви успешни сделки!

Вижте повече
Вижте по-малко

Автоборса - кола до 1000 лв.

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Купувам кола до 1000лв

    Първоначално публикуван от trop4o363 Преглед на мнение
    ето и едно ренденце от мене 94г. запазено всичко сменено
    http://www.renault-bg.com/smf/index....5521#msg495521
    1-во Нямате право да пускате обяви.
    2-ро Нямате право да давате препратки към други сайтове.
    3-то Като искате да погледнем там си оставете юзера и паролата, защото не сме длъжни да се регистрираме там, за да видим ренденцето
    LZ1PER

    Коментар


    • #62
      До: Купувам кола до 1000лв

      Търся купе от VW Polo 89 или близка година

      Коментар


      • #63
        До: Купувам кола до 1000лв

        Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
        1-во Нямате право да пускате обяви.
        2-ро Нямате право да давате препратки към други сайтове.
        3-то Като искате да погледнем там си оставете юзера и паролата, защото не сме длъжни да се регистрираме там, за да видим ренденцето
        ???

        По точка 2 и 3 всичко е ясно, но я дай разяснение за обявите, защото аз само в тая тема виждам поне 7-8. В други тема също има доста хора качват обяви за коли или части. Разбира се за споменаване на фирми и т.н. от което си вадят парите някои хора предполагам има регламент, но за частните обяви, с които е пълен форума? Аз лично имам за парно за Фрилендър.
        http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


        http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
        http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

        Коментар


        • #64
          До: Купувам кола до 1000лв

          Първоначално публикуван от marin199 Преглед на мнение
          ???

          По точка 2 и 3 всичко е ясно, но я дай разяснение за обявите, защото аз само в тая тема виждам поне 7-8. В други тема също има доста хора качват обяви за коли или части. Разбира се за споменаване на фирми и т.н. от което си вадят парите някои хора предполагам има регламент, но за частните обяви, с които е пълен форума? Аз лично имам за парно за Фрилендър.
          Питате, защото не сте прочел тук: Правила за публикуване на обяви във форум Купувам-Продавам и тук: От 22.01.2009 г. във форум "Купувам-продавам" има нови правила!

          Тогава щяхте да разберете, че trop4o363 е "Младши участник" с < 20 мнения и няма право на обяви.
          proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
          NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
          Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

          Коментар


          • #65
            До: Купувам кола до 1000лв

            Благодаря много за инфото. Вече съм запознат.
            http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


            http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
            http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

            Коментар


            • #66
              До: Купувам кола до 1000лв

              Има СУЗУКИ СУИВТ- 3 цилиндъра 94 г . нов внос Австрия не е регистр.1.300 лв . 0887 52 65 64 0897 933 755 ЛЮБО.
              0887 526 564/ 0897 933 755 /

              Коментар


              • #67
                До: Купувам кола до 1000лв

                Ето и от мен една корола автомат за 1500 левчета.
                http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=54729
                VITARA, SAMURAI
                FIAT PANDA 4x4 CABRIO
                RENAULT ESPACE QUADRA
                ...и едно сивикче за града...

                Коментар


                • #68
                  До: Купувам кола до 1000лв

                  продавам опел омега 2.0и 90г добро състояние 1300лв

                  Коментар


                  • #69
                    До: Купувам кола до 1000лв

                    имам една молба към модераторите - ако може да се промени малко заглавието на темата... например "Автоборса - кола за 1000лв"
                    Проблемът е, че все ми пишат и звънят разни хора да ми предлагат коли...
                    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                    Коментар


                    • #70
                      До: Купувам кола до 1000лв

                      Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                      имам една молба към модераторите - ако може да се промени малко заглавието на темата... например "Автоборса - кола за 1000лв"
                      Проблемът е, че все ми пишат и звънят разни хора да ми предлагат коли...
                      Тедо, така добре ли е?
                      LZ1PER

                      Коментар


                      • #71
                        Автоборса - кола за 1000лв

                        Продавам лек автомобил Subaru 1800 /Леоне/.
                        Колата е стара - 84 г.
                        Състоянието и е задоволително. Ламарините са поизгнили.
                        Наи-добро е състоянието на двигателя - 1.8 боксер - 85 коня. Работи като часовник.
                        Колата е на баща ми, но от скоро тои си взе един VW и тази идва в повече.
                        Ползвахме я за лов, но от 3 години имам Паджеро и ходим с него.
                        Колата е с редовни документи, прегледи, застраховки и данаци.
                        Намира се в Шумен.
                        Цената е 800 лв.
                        Тел. 0886189381 - номера на баща ми или 0889231156 - моят номер.

                        Бележка на модератора: обявата е копирана от общия раздел "Продавам" > "Автомобили, камиони"
                        Прикачени файлове
                        Последно редактирано от nickbochev; 05-04-09, 21:46. Причина: бележка

                        Коментар


                        • #72
                          До: Автоборса - кола за 1000лв

                          и от мен едно субаро за 300лв в движение но бракувано 0886619810

                          Коментар


                          • #73
                            До: Автоборса - кола за 1000лв

                            търся ивтин самурай-може и със блокирал двигател.0898-670722

                            Коментар


                            • #74
                              До: Автоборса - кола за 1000лв

                              Опел рекорд
                              Двигател:2000I

                              Дата на производство:86г
                              Пробег:200000
                              Цвят:сив
                              Екстри:автоматик
                              Други:колата е в движение автоматика работи включват си всички скорости плавно има газова уредба

                              Забележки: по задните вежди , няма гражданска , изгоряла бензинова помпа
                              Други: колата е на приятел и вече 4 месеца не е карана
                              Снимки:да

                              Цена:500лв.

                              За контакти:0878657722 Ники
                              Прикачени файлове
                              Николай Георгиев 0+
                              тел.0887357722

                              Коментар


                              • #75
                                До: Автоборса - кола за 1000лв

                                Рено 11 дизел 86г. Платен данък, винетка за 2009 и гражданска за още 2-3 месеца. В движение. Цена 700лв.
                                Борислав Русенов - 0889593977

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X