Обява

Свий

Правила на форум "Продавам"



Уважаеми колеги,


Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Писането на български език на кирилица е задължително. Всички теми и мнения в тях, написани на латиница ще бъдат изтривани без предупреждение, а авторите им ще бъдат санкционирани за нарушаване на правилата за правопис.

2. Осъществяването на търговска дейност се извършва по следните правила:
Правила на Форум "Търговски Партньори"
Правила на Форум "Търговски отстъпки за членовете на форума"
Във всички други случаи е забранено публикуването на обяви с цел осъществяване на търговска дейност. При опит за такава, темите ще бъдат изтривани, а авторът им ще получи временна или постоянна забрана за посещение в портала.

3.
Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

4.
За случаите на обяви за замени (бартери), обявите следва да се публикуват във форум "Продавам", а авторът трябва да посочи в заглавието "Заменям…" или "Бартер…".

5. Задължителни елементи на всяка обява за продажба:
- телефонен номер за връзка, а по възможност и други средства за контакт (e-mail, skype, icq и др.);
- цена (ако е твърда и не подлежи на договаряне, трябва да се упомене в обявата);
- актуални реални снимки на конкретно предлагания предмет, независимо дали е нов или употребяван (във формат не по-голям от 800х600 пиксела, без рекламни логота)

- населеното място, в което се намира предметът.

6. Темите следва да съдържат обява за продажба само на един предмет или брой артикули, които съставляват един комлект. Когато се касае за автомобили, АТВ или мотоциклети не повече от един брой в съответната тема, цял или на части. Ако се продава екипировка до един комплект (каска, панталон, ръкавици...) Обявите за продажби на гуми и джанти да се свеждат до един комплект за съответния вид превозно средство. При наличие на повече предмети, те следва да бъдат разделени в отделни теми. Разрешава се в темите да се продават повече предмети само в раздел "Гаражни разпродажби". Същият може да се използва за разпродажба на дребни неща, които не е уместно да се разделят на много теми.

7. Участниците, които публикуват обяви за продажби от името на друг човек, трябва изрично да го посочат, както и да напишат дали гарантират за продаваните предмети или само публикуват обявата, без личен ангажимент, с уговорката, че покупката на такъв предмет е с неясен изход за купувача. Непосочването, че се продават чужди предмети, се счита за нарушение, при установяване на което, обявата ще бъде изтрита, а авторът официално предупреден.

8. "Повдигане" или "Ъп" на теми се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. При приключване на сделки, пишете "продаден/а/о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и премествани в подфорум "Архив".

10. Без налични разрешителни документи е забранено предлагането за продажба на вещи, за които се изисква определен вид разрешение от компетентни органи - например огнестрелни оръжия, боеприпаси, акцизни стоки и др. Не се разрешава публикуването на обяви за предлагане и закупуване на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

11. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.

12. Забранява се публикуване на обяви за продажба на МПС или други вещи с наложен запор или други обстоятелства, които пречат на продавача законно да се разпорежда с тях. Такива включват, но не се изчерпват с документи на чуждо име и всякакви "проблеми, не позволяващи прехвърляне" по нормативно установения ред. Съществуващи други тежести върху предлаганата стока (залог, неплатени данъци за минали периоди и подобни) следва да бъдат изрично посочени в обявата.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Продавам", няма да се отчитат от брояча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

Въпроси, свързани с изтрити обяви, може да се задават тук: Защо ми е изтрита темата?

За контакти с модераторите на форум "Продавам", ползвайте лични съобщения
до: Plamen Alexandrov, silverfox, STROILи Malkiya Rumba.

Пожелаваме Ви успешни сделки!

Вижте повече
Вижте по-малко

Автоборса - кола до 1000 лв.

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Автоборса - кола до 1000 лв.

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    Това Волво подлежи ли на газификация?
    с турбината.....не ти го препорычвам.....но като цяло има и такива които слагат.... 800лв последна цена ))
    LZ5DG....0888985906
    Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.Руски форум: питаш нещо и теб те питат.Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп
    Не всичко, което има две бузи е лице!

    Коментар


    • От: Автоборса - кола до 1000 лв.

      Фиатчето се сваля от продажба .

      Коментар


      • От: Автоборса - кола до 1000 лв.

        Никой ли не иска москвето, че отива на скраб.
        -------Honda CR-V 128к.с.--------
        "Нищо не е толкова лошо, колкото изглежда !"

        Коментар


        • От: Автоборса - кола до 1000 лв.

          Някой да иска Ланчия Дедра? Дизел, комби?
          96-97, австрийка с толкова забележки, че няма да ми стигне страницата да ги изпиша, но иначе си пали и върви - жена ми си я ползва ежедневно.
          Ако има някой ентусиаст да я вземе за 1000лв. ще го черпя, но пак казвам - трагична е. Аз я взех за 2000, смазах я от експлоатация, но не ми се инвестира в нея.
          В София е, телефона ми го има в подписа, ако някой иска снимки - мога да я щракна и да му пратя, както и пълно инфо за колата.
          Honda XR600
          Kawasaki KLX650
          Honda XL600V Transalp
          +359 888 6З5 9З4

          Коментар


          • От: Автоборса - кола до 1000 лв.

            Интересува ме Дедрата, моля за снимки и инфо на jamiemirror@yahoo.com.
            1.9ТД е нали? Искам да я огледам.

            Коментар


            • От: Автоборса - кола до 1000 лв.

              Москвича от пост 260 вече си почива във "Великите ловни полета".
              -------Honda CR-V 128к.с.--------
              "Нищо не е толкова лошо, колкото изглежда !"

              Коментар


              • От: Автоборса - кола до 1000 лв.

                Първоначално публикуван от jamiemirror Преглед на мнение
                Интересува ме Дедрата, моля за снимки и инфо на jamiemirror@yahoo.com.
                1.9ТД е нали? Искам да я огледам.
                Да, 1.9ТД е - имаш поща.
                Honda XR600
                Kawasaki KLX650
                Honda XL600V Transalp
                +359 888 6З5 9З4

                Коментар


                • От: Автоборса - кола до 1000 лв.

                  Приемам и бартери.............давайте предложения.

                  Коментар


                  • От: Автоборса - кола до 1000 лв.

                    Колегата jamiemirror успях да го уплаша, така че Ланчията е още на оферта
                    Honda XR600
                    Kawasaki KLX650
                    Honda XL600V Transalp
                    +359 888 6З5 9З4

                    Коментар


                    • От: Автоборса - кола до 1000 лв.

                      Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                      Продавам Сеат Тера,91 г.,1,4 дизел,48 к.с.на Фолксваген.Разход извън града-5/100км.По документи е товарен,но има монтирани задни седалки,които могат да се махат.Има дребни забележки по външния вид,но всичко си работи.Зимата му сложихме нов акумулатор Фамм,не е отказал да запали,наскоро направихме ремонт на ходовата част за 300 лв.Платени са застраховка,винетка,преглед,данък до края на годината.
                      Автомобилът се ползва за превоз на работници до съседното село,но не е удобен за повече хора и идва малък.
                      1 Цена:1000лв
                      2 бартер за малък пътнически бус с доплащане от моя страна
                      3 бартер за 500 л нафта/преди година и нещо ми предлагаха 1000 л ,но не ми се даваше,затова се сетих и за този бартер -криза е /
                      + две нови гуми
                      0887/400121 Антон Донев

                      Коментар


                      • От: Автоборса - кола до 1000 лв.

                        Първоначално публикуван от borchev Преглед на мнение
                        Марка:ВОЛВО
                        Модел:440
                        Двигател:1.7Т

                        Дата на производство:1990
                        Пробег:150 000 примерно
                        Цвят:бел
                        Екстри:хидравлика, ел.стъкла, ел огледала, ел шибидах абс
                        Други:в добро здраве с перфектна турбина без луфтове и т.н. .....върви повече от доволно

                        Забележки:леки ама много леки външни,малко ръждички, за смяна вътрешни накрайници и предни амортесьори(аморетесьорите ги има налични)

                        Снимки: има

                        Цена:1000лв с коментар

                        За контакти:0888985906 0878328738 0898759565

                        софийска, с платена гражданска преди 7 дни, без документални проблеми[ATTACH=CONFIG]278028[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]278027[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]278026[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]278025[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]278024[/ATTACH]
                        600лв последна цена...има да се пуснат 4 кабела от компа към дюзите.....и акумулатор за зареждане или смяна в момента пали и може да се пробва ....с гражданска до 03.03.2011 ...валидно до края на другата седмица, когато ще я подаря на баща ми
                        LZ5DG....0888985906
                        Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.Руски форум: питаш нещо и теб те питат.Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп
                        Не всичко, което има две бузи е лице!

                        Коментар


                        • От: Автоборса - кола до 1000 лв.

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:010.jpg
Прегледи:1
Размер:82.6 КБ
ID:5248999Натиснете снимката за да я уголемите

Име:011.jpg
Прегледи:1
Размер:91.8 КБ
ID:5249000Натиснете снимката за да я уголемите

Име:015.jpg
Прегледи:1
Размер:57.5 КБ
ID:5249003Да се включа и аз с една колица.Деу Есперо 1,5 16V АГУ,на 140000км реални,аз съм втори собственик.Колата е купена от Деу България,има всички екстри без кожен салон,до миналото лято даже работеше и климатика,а сега не знам защото не съм го пускъл.Сменен съединител,обслужена има гражданска до март.Продавам я защото започна да гние,а неми се занимава да я правя,имам още 2 коли и тази ми е в повече.Колата е в София,Сточна гара.
                          Цена около 900 лв
                          Тел.за възка 0888382023
                          Прикачени файлове
                          Кия Спортидж 2000тди
                          Всеки шут отзад-е крачка на пред

                          Коментар


                          • От: Автоборса - кола до 1000 лв.

                            Първоначално публикуван от siliko Преглед на мнение
                            [ATTACH=CONFIG]295238[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]295239[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]295242[/ATTACH]Да се включа и аз с една колица.Деу Есперо 1,5 16V АГУ,на 140000км реални,аз съм втори собственик.Колата е купена от Деу България,има всички екстри без кожен салон,до миналото лято даже работеше и климатика,а сега не знам защото не съм го пускъл.Сменен съединител,обслужена има гражданска до март.Продавам я защото започна да гние,а неми се занимава да я правя,имам още 2 коли и тази ми е в повече.Колата е в София,Сточна гара.
                            Цена около 900 лв
                            Тел.за възка 0888382023
                            Кой набор е Есперото?
                            Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                            Коментар


                            • От: Автоборса - кола до 1000 лв.

                              1995г
                              Кия Спортидж 2000тди
                              Всеки шут отзад-е крачка на пред

                              Коментар


                              • От: Автоборса - кола до 1000 лв.

                                Първоначално публикуван от borchev Преглед на мнение
                                600лв последна цена...има да се пуснат 4 кабела от компа към дюзите.....и акумулатор за зареждане или смяна в момента пали и може да се пробва ....с гражданска до 03.03.2011 ...валидно до края на другата седмица, когато ще я подаря на баща ми
                                айде продадена...че даже и за 800лв
                                LZ5DG....0888985906
                                Американски форум: питаш нещо и ти отговарят.Руски форум: питаш нещо и теб те питат.Български форум: питаш нещо и ти обясняват колко си тъп
                                Не всичко, което има две бузи е лице!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X