Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как се затъва глупаво в мокър пясък

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Как се затъва глупаво в мокър пясък

    Можете ли да си представите ,че затънах в пясъка който показвам по-долу Карам си аз и се кефя на морето и хубавото време..и хоп....малко препятствие.Тъй като имам горчив спомен ,реших да подходя ..."опипваики".Вкарах предните гуми лекиииичко и слязох да видя дали потдава пясъка.Даже взех една пръчка и пробвах колко е стабилно дъното.....Докато се мотах....пясъка засмука и предните и задните гуми,направо видях как потъват както си стоят на място.Веднага се метнах и Газзззз...ама късно не ме пуска.Интересно....двигателя се форсираше съединителя, не усетих да буксува,но колата не помръдваше ...като залепена....нещо изчатка на метал, не знам хъб ли беше или ЛСД-то.

    Излязох сам ,след като включих бавни и се измокрих порядъчно за да подлагам разни камъни.

    Пиша това,не защото е някаква сериозна ситуация,а защото изводът е ,че задволанното устройство требе да знае кога да мине "набегом" и кога на"пръсти" през препятствието. Преценката на моето нещо.....сдаде багажа в случая.
    Прикачени файлове
    Divers do it deepеr

  • #2
    РЕ:

    Аз вчера вечерта се поразходих там с жената, обаче на бегом Не видя ли следи от гуми наоколо ? А трактора до чалготеката и той може да помогне ако работата стане сериозна На пясък е много интересно да се кара но следващия път изпусни гумите на 0.5 - 0.8 включи бавните и ще се изкефиш. Между другото за неделя има някакво предложение за пясъка
    Най-добрия реглаж на преден и заден мост

    Коментар


    • #3
      Това е залива Вромос м/у Атия и Черноморец.... не знам къде е тая чалготека??? А за Утре .....свирнете
      Divers do it deepеr

      Коментар


      • #4
        РЕ:

        За утре виж другата тема . А за мястото явно съм се объркал .
        Най-добрия реглаж на преден и заден мост

        Коментар


        • #5
          До: Как се затъва глупаво в мокър пясък

          па поне си се разхождал с джипка,а аз с партнер реших да обиколя язовир искър по плажа,резултата е легна си по корем и 1час копане с голи ръце в мокрия пясък

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X