Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Внимавайте с ендурата!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Внимавайте с ендурата!

    Като ходите по разходки - внимавайте с ендурата! Щото колегите си карат бързичко и на някое тясно пътче, иззад завой, от гората пред вас излита ендуро ...

    Днес така на спускане към Широки дол в Плана за малко да се сдобия с украшение на капака. Добре че и колегата успя да спре и аз, та даже от и пътя излязох.

    Голям трафик из тия гори, голямо нещо!
    Ние не сме неутрални!

  • #2
    Голям трафик ,защото късно ходиш. Защо не отиде в 9-10-11 ч.да видиш някой ще срещнеш ли?
    B+

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от vokel
      Голям трафик ,защото късно ходиш. Защо не отиде в 9-10-11 ч.да видиш някой ще срещнеш ли?
      Да бе! И да ставам по тъмно ли? Ранният следобед си е тъкмо подходящ за лека разходчица. Е, малко смутихме спокойствието на 1-2 ловни дружинки, ама мойто ще да е било несравнимо с това от 3-те ендура, които профучаха в обратна посока ...
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #4
        Шегувах се ,защото в 3 часа ,те видях като изкочи от "Симеонов век "посока Ситняково.Ти тогава си тръгвал на разходка.
        B+

        Коментар


        • #5
          До есента все си представях НА ВСЕКИ ЗАВОЙ я джип я некой джуган с дърва срещу мене.Лелееее.....
          А и какво са виновни ендурата че са по бързи от джиповете.
          Лошото е че от каските не се чува почти нищо.

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от vokel
            Шегувах се ,защото в 3 часа ,те видях като изкочи от "Симеонов век "посока Ситняково.Ти тогава си тръгвал на разходка.
            Или си ме объркал с някого или си сбъркал часа.
            Точно в 15:00:59 ч. съм влязъл с. Широки дол, а около половин час преди това се срещнахме с ендурата.
            На спомената улица може да си ме видял по-скоро около 17 ч., когато се прибирах.
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от markan
              До есента все си представях НА ВСЕКИ ЗАВОЙ я джип я некой джуган с дърва срещу мене.Лелееее.....
              А и какво са виновни ендурата че са по бързи от джиповете.
              Лошото е че от каските не се чува почти нищо.
              Никой не е виновен ама ...
              То и в джипа на затворени прозорци не се чува нищо. И като и видимостта е малка ...
              Добре, че на места като това на днешната среща, по начало карам бавно.
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • #8
                Не е от значение ,но мисля ,че това което ти дава часа ,не е точно .В 3ч седнах в китайския на "Ситняково".Аз джипа може да сбъркам ,ама този модел с тази задна врата -не.
                B+

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от vokel
                  Не е от значение ,но мисля ,че това което ти дава часа ,не е точно .В 3ч седнах в китайския на "Ситняково".Аз джипа може да сбъркам ,ама този модел с тази задна врата -не.
                  Часът е свален от трака на ГПС-а.

                  255 11.11.06 14:59:28 886 m 21 m 0:00:11 7 km/h 194° true N42 23.586 E23 30.611
                  256 11.11.06 14:59:39 884 m 2 m 0:01:20 0.1 km/h 19° true N42 23.575 E23 30.607
                  257 11.11.06 15:00:59 876 m 1 m 0:00:01 4 km/h 198° true N42 23.576 E23 30.607
                  Пък тебе кой те знае как си се запил по кръчмите та чак да объркаш часовете
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • #10
                    Аааааа,не бях се запил .Все още .
                    B+

                    Коментар


                    • #11
                      ендуро

                      абе и аз съм го ял от ендуристите.карам си в гората и си гледам 2 следи без да им обръщам особенно внимание и така доста време докато изведнуж следите не се слеят в една а назад и не мога да погледна,резултата е позвъняване на някои да ме вади
                      ПАВКО
                      0888802068

                      Коментар


                      • #12
                        Опаааа....

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X