Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Заставам на кантар

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Заставам на кантар

    Имам страното прдчувствие че сам прокълнат. Да му е*а м**ата 4 пъти закъсвам и се по един и същ начин се заставам на кантар. Според вас какво да сторя да одя да ми развалят магията /ако има нещо такова/ или да се обурудвам с нещо. М/у другото мисля а да си купя 4 крика от най старите за москвич и да се преправят и да заваря някакви уши на жипа може пак да помогне.

  • #2
    Ами обясни по-подробно, дай някоя снимка ако може.
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #3
      Снимки нямам защото беше вече тъмно ама сутринта ако ми остане време ще отскоча да щтракна някое фото. Май имам нужда от по сериозен жип тоя Труперец зе да се задъхва се пак за 1 месец стягане май само толкова. Като го взех беше купчина старо желязо ма сега за мен си е моето кошарче и най вече че си го обичам . Лятото ще има основно разгобяване.

      Коментар


      • #4
        Ама диагонално ли увисваш, какво става?
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • #5
          Неподвижно закрепени на джипа подемни механизми са забранени. Не може да му слагаш крикове за състезание
          От ЗАЗ и Волга са рейкови.

          Коментар


          • #6
            Лели аз немисля да одя на састезания. Поне в близката 1 година. Запалих се това лято и ся няма как ама малко и опит ще трябва може би . ма си мисля че късмет най-вече. Днес цял ден си жътках на снежец на х.Здравец и всичко перфектно и пустия мерак преди да се прибера в нас викам чи да видя ся и изван града ни има едно баирче как ще да е пуу невидях че имало канал цели 40 см ма си мисля че неби трябвало да увисна или може а?

            Коментар


            • #7
              Зависи как увисваш.
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • #8
                Ами този път тъй като малко сас засилка влезнах задните гуми нямахе сцепление след 20 секундно буксуване а предните изобшо не бяха зацепени /благодарен сам на стария ми звяр нисана мойе да е на 20 годинки ама ми помогна и в тоя тежак момент/ а относно как беше застанал жипа ами почти на средата беше опрял и си висеше.

                Коментар


                • #9
                  Re: Помагайте!

                  Първоначално публикуван от iboni
                  Да му е*а м**ата 4 пъти закъсвам и се по един и същ начин
                  Боли тъ аз още не знам ляво и дясно

                  Коментар


                  • #10
                    Re: Помагайте!

                    Първоначално публикуван от iboni
                    Имам страното прдчувствие че сам прокълнат. Да му е*а м**ата 4 пъти закъсвам и се по един и същ начин се заставам на кантар. Според вас какво да сторя да одя да ми развалят магията /ако има нещо такова/ или да се обурудвам с нещо. М/у другото мисля а да си купя 4 крика от най старите за москвич и да се преправят и да заваря някакви уши на жипа може пак да помогне.
                    Я не се вживявай! Аз ти ловя бас, че не 4, а 400 пъти да влезеш в коловоз 40 санта - все в един момент ще лягаш на корем.
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • #11
                      Май ще си остана вечния закъсващ в канафките

                      Коментар


                      • #12
                        Първоначално публикуван от iboni
                        Май ще си остана вечния закъсващ в канафките
                        Това пък какво е?!? Ако не искаш да закъсваш никога - карай по само асфалта и по добри черни пътища (когато е сухо времето).
                        А ако се вреш между шамарите е съвсем естествено да те изплющят от време на време.
                        За да закъсваш по-малко - знай си слабите места на джипката и гледай да свеждаш до минимум негативното им влияние. Т.е. ако си по-нисък или ако си с дълга база - просто гледай да не се завираш в прекалено дълбоки коловози или на места, където по-малкият ти ъгъл на излизане ще доведе до неприятни удари. В много случаи това си е напълно възможно - взимаш двайсе санта вляво или вдясно и минаваш без проблеми, вместо да легнеш на корем или да си намалиш наполовина капацитета на резервоара.
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • #13
                          Краста! Другото лято мисля да не закъсвам!

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от iboni
                            Другото лято мисля да не закъсвам!
                            Другото лято ли?!?
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • #15
                              )) Може. Мисленето все още е законно.
                              40 сантиметрови канавки не са препятствие за много по-големите и то главно 6х6. Или повече. Баш пък канавката е много трудно препятствие. И всичко зависи от ширината и спрямо дължината на твоята кола и базата и. Може да е непресекаема за твоя размер. Така или иначе, ако нямаш блокировки в мостовете изобщо не може да тръгваш към нея по диагонал. Никога на скорост или по инерция. Но все едно обикновенните начини за минаване са мостчета и лопати. Е, и междинните варианти с пълнене на дупката.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X