Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Задължително оборудване на автомобила

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Задължително оборудване на автомобила

    Аптечка
    Пожарогасител (желателно два)
    Свето-отразителен триъгълник
    Въже за теглене
    Крик
    Резервна гума
    Ключ за гуми
    Помпа за гуми или компресор
    Манометър
    Работни ръкавици
    VPetrov.photography

  • #2
    Бих добавил и светлоотразителна жилетка
    Фенерче винаги е необходимо

    Коментар


    • #3
      И ЛОПАТА....

      Коментар


      • #4
        Имаше подобна тема във Форума и там бяха стигнали до 2-3 Тона (само НАЙ-НЕОБХОДИМОТО), Радвам се че тук е значително по-скромно, Но и тук ще се стигнат подобни "Висоти" Верваите ми

        Коментар


        • #5
          свински опашки - нечовешки сдрави са , армиран скоч - става за спукани водни съединения и др. приложения...
          от всички течности в колата по малко...
          LZ1RED

          Коментар


          • #6
            Марков, не се бъзикай ми дай акъл за най-необходимо ремарке за най-необходимите 3-4 тона!
            )))))))))))))
            ААА! Къв е тоя армиран скоч и къде го дават? Що не знам за такова важно нещо? И нямам(((

            Коментар


            • #7
              Стефане, с ремарке не става! Иска се ЗИЛ131 или още по-добре УРАЛ за ЗИП-а
              А армираната лепенка (Duct tape) я има и в Метро (аз от там си купих) и си е полезна, е не толкова колкото трикракото сгъваемо столче (благодаря Сабине) което си нося, или ПОстявката за крика (за дълбока кал), или компресора с дълък маркуч и манометър, или като 50-сетината метра въжета с и без куки, или като шеклите, или като кабелите за ток, или като Куфара с инструменти (в който има и свински опашки), или като конвертора 12-220Волта с разклонител 3-ка, или като.... леле няма да ми стигне форума да опиша и част от супер важните неща които пречат на джипката да върви както трябва през цялото време, Ама могат да ти потрябват

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от Стефан
                ААА! Къв е тоя армиран скоч и къде го дават? Що не знам за такова важно нещо? И нямам(((
                ми по бензиностанциите и железариите бриколаж, практикер.... има си име ама аз не го знам
                5 см. сирока ролка е повечето случай тъмно сив на цвят с армировка. Моя е на теса
                LZ1RED

                Коментар


                • #9
                  Re: Задължително оборудване на автомобила

                  С този скоч по американските филми залепят ръцете, краката и устите на заложниците
                  Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                  Коментар


                  • #10
                    Re: Задължително оборудване на автомобила

                    Има нещо по ценно от армираното тиксо и то е самовулканизиращата се лента (бишоп). Може да се поправи всяко съединение (вкл. бензин, нафта, налягане и т.н) страшна работа
                    Technical Rescue Direct - life lies in courage
                    http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                    Коментар


                    • #11
                      Re: Задължително оборудване на автомобила

                      Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
                      Аптечка
                      Пожарогасител (желателно два)
                      Свето-отразителен триъгълник
                      Въже за теглене
                      Крик
                      Резервна гума
                      Ключ за гуми
                      Помпа за гуми или компресор
                      Манометър
                      Работни ръкавици
                      небих добавил нищо , но съм сигурен че на всеки му липсва поне по едно от нещата , и аз съм от тези а всички сме маистори а иначе елементарно нали
                      sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

                      Коментар


                      • #12
                        До: Задължително оборудване на автомобила

                        относно жилетките в закона пише че колата трябва да е оборудвана, уточнено ли е мястото и. Няколко мои познати са принуждавани от катаджии да я слагат на облегалката на седалката, което според мен е пълна глупост. Някой знае ли нещо по въпроса.
                        Bertone freeclimber 1.8 115hp

                        Коментар


                        • #13
                          До: Задължително оборудване на автомобила

                          Естествено че е глупост.
                          Аз от години я държа на гърба на дясната седалка за да ми е под ръка като като се разправям да помагам и да тегля някого. Често го правя. Но при положение че ме карат да го правя заради капризи, нарочно ще я махна от там.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Задължително оборудване на автомобила

                            Първоначално публикуван от sapporo Преглед на мнение
                            Няколко мои познати са принуждавани от катаджии да я слагат на облегалката на седалката, което според мен е пълна глупост. Някой знае ли нещо по въпроса.
                            Ами нека да дойде някой милиционер да ме принуждава да си тапицирам облегалката по негов вкус ...
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • #15
                              До: Задължително оборудване на автомобила

                              НОЖ И ЗАПАЛКА - това е задължително!
                              Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                              0888 315 794
                              LZ1UPI
                              A1 (Rh+)

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X