Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Карайте разумно !!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Карайте разумно !!!

    Призововам всички да се опитаме да променим статистиката:
    Карайте разумно и внимателно !!!
    http://www.vbox7.com/play:c3e7a532
    LZ1HKW
    Реглаж на преден и заден мост
    My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

  • #2
    ПОТРЕСАВАЩО!!!!! Това е сбор от кадри от целия свят. Обаче ако имаше камери по нашите пътища, определено щеше да е още ВТРЕЩЯВАЩО!!!!!
    ВѢРНОСТЬ И ПОСТОЯНСТВО

    Коментар


    • #3
      УЖАС затова никога няма да ходя на ралита....
      no signature no problems

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от fanatic
        УЖАС затова никога няма да ходя на ралита....
        Ако не те е гад погледни го пак! Някой от кадрите са си от реалния живот и нямат нищо общо с ралитата - освен карането с висока скорост разбира се - едно напълно нормално вече явление по нашите пътища, градинки, площади, и навсякъде където може и не може да се мине с автомобил. Преди две седмици, един градски решил да мине през паркова градинка, е тъй на , за по-напряко. Резултат - минал през човек легнал на тревата да си почине.......
        ВѢРНОСТЬ И ПОСТОЯНСТВО

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от D-MAX
          Ако не те е гад погледни го пак! Някой от кадрите са си от реалния живот и нямат нищо общо с ралитата
          да така е ама другото освен ралитата си е от чиста малоумност на хората, да пресичат 5 лентов път подтичвайки или да минават на червено с мотор като на зеленото минава тир, тези ситуации ги изключвам защото имам поне малко мозък в главата а другите не зависят от мен докато си стоиш на някой завой и чакаш да видиш
          "бегачката" как минава покрай тебе с 230 на мокро

          за това с градинката си прав тоя е за разстрел.
          no signature no problems

          Коментар


          • #6
            ..."бегачката" как минава покрай тебе с 230 на мокро .....
            Такава бегачка ме надмина зимата горе долу със същата скорост при мокра лента и температура по термометъра в колата -12. Доколко е мокра, доколко заледена знае само ЕДИН! Ама както вече казах всеки на където е тръгнал ще стигне, един по-бързо, друг по бавно. Аз искам да съм от вторите, въпреки че нищо не ми пречи да съм от първите.
            Поздрави
            ВѢРНОСТЬ И ПОСТОЯНСТВО

            Коментар


            • #7
              айде сега специалистите да кажат кой е за таковане - бавния или бързия: http://www.metacafe.com/watch/228062/video/R/CFD_1000/

              въпреки, че катастрофата е снимана в Хърватска, случката е с типично нашенски девиз "Мразим да гледам в огледалото!"
              ей за това като видя кола на пътя и кракът ми отива над спирачката
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/
                айде сега специалистите да кажат кой е за таковане - бавния или бързия: http://www.metacafe.com/watch/228062/video/R/CFD_1000/

                въпреки, че катастрофата е снимана в Хърватска, случката е с типично нашенски девиз "Мразим да гледам в огледалото!"
                ей за това като видя кола на пътя и кракът ми отива над спирачката
                Скороста и на "бавния" никак не беше малка! А как се изнесе, можеше и без да го удрят да се пречука по същия начин! А на бързата кола ( мисля, че е БМВ) и нямаше почти нищо, с изключение на това, че и се отвориха възлагниците
                RB Patrol Team

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/
                  айде сега специалистите да кажат кой е за таковане - бавния или бързия ...
                  Бързия. От където и да го погледнеш.
                  2010 CRF 250 R

                  Коментар


                  • #10
                    а не мислиш ли, че бавния щеше да се блъсне с която и да е кола в лявото платно, ако тя го задминаваше в тоя момент - при положение, че въобще не гледа като прави маневра...
                    случвало ми се е да съм в "сляпата зона" на кола от дясното платно и тя да тръгне да изпреварва... само бързата ми реакция да се "лепна" плътно до мантинелата /с левите гуми в тревата/ ни спаси от ПТП
                    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                    Коментар


                    • #11
                      Естествено че НЕАДЕКВАТНИЯТ. Убиец си и със 50 в кварталния кьорсокак между играещите деца, и с 40 на магистралата в средната лента.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X