Обява

Свий
Няма добавени обяви.

WRC Rally Crashes

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • WRC Rally Crashes

    Едно филмче което напомня, че дори професионалистите катастрофират и до доста яко.

    https://htftp.offroad-bulgaria.com/f...ashCompila.avi

    Отправям призив към всикчи карайте разумно без да застрашавате живота на другите и своя.

    слушах статистика по радиото и ми настръхна косата в българия умират повече хора за 1 месец в катастрофи отколкото при скорошните военни действия.
    no signature no problems

  • #2
    Може би е хубаво всеки да сподели за стила и маниера си на каране, ако използва някакви специфични приоми и тн. Все пак повечето от хората тук са шофьори на ниво доста над средното.
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #3
      Сигурен съм ама най се плаша от шофьор дето ми вика няма страшно мноо съм добЪр. Никога не е излишно да си припомним че ние управляваме тези коли по 2 тона. А пък все пак сме 3000 човека не е лошо малко да се пропагандира безопасност по пътищата. А филмчето е доста добро има страхотни кадри (в смисъл страшни) за публиката на такива състезания.
      no signature no problems

      Коментар


      • #4
        Абсолютно съм съгласен, затова казвам че е хубаво да се обсъди а не просто за сплашване един вид.
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • #5
          Аз карам, до 1500 оборота, и цепя ограниченията на две - т.е. като е 70, това значи 70 нито повече нито по-малко
          RB Patrol Team

          Коментар


          • #6
            Тебе те знаем, и на хлъзгавия байр спираш да сложиш първа
            Сега да не се обидиш
            По-скоро исках да се изкажат хора които карат по-агресивно. Могат да споделят тънкости за да не се стига до инциденти.
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от quadra
              Тебе те знаем, и на хлъзгавия байр спираш да сложиш първа
              Сега да не се обидиш
              Няма да са обидя, ма не беши тъй ! Аз си се качих на втора на бързите, а горе просто включих на бавните и си тръгнах пак на втора! Ма така е - като не знаеш пътя и като не се знае какво предстои ...
              RB Patrol Team

              Коментар


              • #8
                Трябва да те е страх. Ама много да те е страх. Без значение дали караш с 20 или с 280км/ч стахът помага. Така карам аз. Щото гробищата са пълни с безстрашни за съжаление.

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от kinex
                  Трябва да те е страх. Ама много да те е страх.
                  Вярно. Човек като стопли, че не е безсмъртен, си е по-друго.

                  Освен това - "Не прави на другите това, което не искаш да правят на тебе" ...
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • #10
                    Не ме е страх толкова от смърта колкото от това да отнема невинен човешки живот. Апък и с 280км/ч чуството е все едно си мъртъв.

                    Коментар


                    • #11
                      Преди известно време ... си бръмча с жипката от Шипка на долу към Габрово ..... колона ...коли ... тирове .... 20-30 км/ч. ....

                      Един олигофрен с Фиат купе !!??? ме изпреварва на първа ... и се навира пред мен и Рено -то 19 ... поради което аз за да му направя място изкарвам домашните любимци през предното стъкло ....

                      Да ти .... е ......

                      Познайте какво му се случи точно след 100 метра ....

                      Ами .... просто аз пак си бях зад Реното .... а той дори имаше право да избира ..... дървото (бук) или под жипката .....

                      Та кажете ми сега .... аз ли карам агресивно ..... ма..а му ...

                      А иначе съм като хипопотам ... някой от колегите ме познават ... АМА ....
                      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                      Коментар


                      • #12
                        Аз карам от 17 години и имам около 2 300 000 км. и си позволявам почти винаги на max.То има една приказка,че се давят тези които могат да плуват,но ....На пътя съм психолог,а извън него разумен трошач

                        Коментар


                        • #13
                          Първоначално публикуван от inko
                          Аз карам от 17 години и имам около 2 300 000 км. и си позволявам почти винаги на max.То има една приказка,че се давят тези които могат да плуват,но ....На пътя съм психолог,а извън него разумен трошач
                          По 370 км. средно на ден, 365 дни в годината, 17 години, без почивен ден!!!
                          יעבור
                          «И това ще мине»

                          Коментар


                          • #14
                            Очаквах някой математик да го сметне.За да си сигурен,че не лъжа ще ти поясня ,че от 19 годишен съм започнал работа като шофьор на тир.От 1999 имам моя фирма за международни превози,както и други може някой да провери и да ми опонира пак.

                            Коментар


                            • #15
                              Първоначално публикуван от inko
                              Очаквах някой математик да го сметне.За да си сигурен,че не лъжа ще ти поясня ,че от 19 годишен съм започнал работа като шофьор на тир.От 1999 имам моя фирма за международни превози,както и други може някой да провери и да ми опонира пак.
                              Еее, кой е казал нещо за лъжа?!
                              Просто изразих учудването си!!
                              Аз от 15 години карам активно и съм само на около 500 хил. та затова!
                              יעבור
                              «И това ще мине»

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X