Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Различни видове кал

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    имам наблюдения от вчера по една калчица .. съвсем близо до София ...до Владая.
    уж си има черен път .. леко наклонче .. и както си караш ... забочва да се зарива колата ... не много 3-4 см .. и си спира на място .. или поднася настрани ... чудо на природата направо ..
    викам си .. от широките гуми на Диското е .. въртах се и секвестирах Нивата, обратно .. и кво да видим - същата работа че на места и по-зле.
    за съжаление нямам снимки защото бях сам и с костюм. Та гледах да не се мърлям без причина. На всичкото отгоре щях да целна един стълб - насред полето

    Коментар


    • #17
      Аз имам наблюдения - в една местност в растояние на 700-800 метра едно от друго в две различни дерета - различна кал - в едното не много плътна и глинеста - самия й цвят е един такъв кафеникъв - много хлъзгава, но не много дълбока и от долу е солидна скала - едни добри МТ гуми са пурфектни за там, а в другото дере имам чувството че водата никога не пресъхва - черна почва и дупка до 1м дълбочина, с стръмен, висок бряг от едната страна, а от другата по-полегат бряг - само ако е замръзнала калта се излиза от там на висока скорост, като се стараеш да не забуксуваш, ако е размекната направо се забиваш в дъното и няма излизане както на джипката от калта, така и на пътниците от джипката, щото се закопава до вратите.
      Mercedes G-Wagen - It's not a JEEP... You wouldn't understand...

      [img]http://www.danasoft.com/sig/.jpg[/img]!

      Коментар


      • #18
        http://htftp.offroad-bulgaria.com/al...ha%20short.wmv

        ето една лепкава кал вижда се и "тест" за гуми Goodyar MTR, Interco TrXus AT и накрая TrXus MT.

        Но най гадната кал беше на онази лека разходка (нямам видео за съжаление) барбекю на форума в Люлин планина

        Коментар


        • #19
          Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
          http://htftp.offroad-bulgaria.com/al...ha%20short.wmv

          ето една лепкава кал вижда се и "тест" за гуми Goodyar MTR, Interco TrXus AT и накрая TrXus MT.

          Но най гадната кал беше на онази лека разходка (нямам видео за съжаление) барбекю на форума в Люлин планина

          много готино филмче !! и музиката беше чудна !
          кога сте го "правили" ?

          Коментар


          • #20
            Първоначално публикуван от Slick Преглед на мнение
            много готино филмче !! и музиката беше чудна !
            кога сте го "правили" ?
            Миналата година - март.

            Коментар


            • #21
              Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
              Но най гадната кал беше на онази лека разходка (нямам видео за съжаление) барбекю на форума в Люлин планина
              Изобщо не я усетих тогава, въпреки че видях че колите с AT гуми виждат зор. Кобрите си се чистеха перфектно.
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • #22
                Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                ето една лепкава кал вижда се и "тест" за гуми Goodyar MTR, Interco TrXus AT и накрая TrXus MT.
                Мдааа, АТ-то два пъти го вадят с лебедка ...
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • #23
                  Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
                  Изобщо не я усетих тогава, въпреки че видях че колите с AT гуми виждат зор. Кобрите си се чистеха перфектно.
                  Ми как да я усетиш? като беше сухо почти навсякъде но малкото кал беше ужасно плъзгава, аз трябваше да се връщам да дърпам някого и докато обърна (излизане от коловоза и пак влизане) се позабавлявах от сърце (като например 100метра каране на "кестерме" - предна лява и задна дясна в един коловоз)

                  Коментар


                  • #24
                    Е аз тогава и в калта покарах. Както и вече се бях приготвил да дърпам Нивата на братя Петрови с асфалтовите гуми, обаче тя в този момент издрапа от петия опит.
                    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X