Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Жените и офроуда?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Жените и офроуда?

    направи ми впечатление,че на излетите ходите с жените си.мойта си мисли,че това е само мъжко занимание.(глътка въздух ).не че няма да юрне джипа ако и кажа да дойде.
    В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

  • #2
    Появата на жена на борда, ти гарантира вгорчаване на настроението...
    Едно време моряците са ги хвърляли в океана за да може екипажа да се добере цял до сушата..Иначе една жена на 100 моряка и 100 дни в океана!??

    Коментар


    • #3
      Свят голям, жени - разни. Лиглата и в рая ще ти отрови живота, а свястната и в джипа е добре дошла. Що не кажеш на Фулдата че е тъпо да караш с жена си, или на Иван Попов) Първо няма да те разберат, а после като вденат ракията ще стане зян, щото от смях ще я разлеят)

      Коментар


      • #4
        е да де , и аз това казвам , ама вие си ги водите , все пак няма лошо да има и само мъжки занимания. то там мръсно, друса...такива работи
        В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

        Коментар


        • #5
          е да де , и аз това казвам , ама вие си ги водите , все пак няма лошо да има и само мъжки занимания. то там мръсно, друса...такива работи
          В момента пияният гръцки народ се опитва да фокусира дългия лист със сметката, който му подава все по-изнервеният европейски сервитьор. А махмурлука тепърва предстои...

          Коментар


          • #6
            Ъхъъъ ... А УАЗа и вибрира освен че се тресе. После често не искат и да слизат ...
            Пробвано е, мнооого пъти. От мнооого хора. Работи))

            Коментар


            • #7
              Викаш "текезесарките" ако можеха да говорят, щяха да си кажат колко комсомолци са били заченати в тях, !
              Сега като се замисля, с жена в джипа можело и да е оправдан риска!

              Коментар


              • #8
                Глей сеа, тука има ноо чалъми, ноо фатки и ноо ... ъъъ ... Да.
                Бе не, требе си да се тренира. Тва да не са некви тъпи шефиорски номера, тва са жиперски пинизи. Мда. Де да знам дали не четат деца, ше си траем. Щото ше се сдухат от малки, па като нема детски жипчета после мене ше ме ритат)
                ))

                Коментар


                • #9
                  Има Жени и жени
                  Тези от типа: "...къде сме тръгнали сега? Тука друса и е прашно и е мръсно! Докога ще се мотаме тук? Няма ли да си ходим вече, Биг брадър тече. Студено ми е/ топло ми е/ духа ми..." - Не ни трябват
                  Но без останалите живота е скучен, хубаво е да има едно "цвете" в колат което да ти се възхищава на "мъжествеността" и безстрашието ти (като шофьор) - "...Страшен си как го направи само, хаиде пак..."
                  Ели си е в отделна категория , защото не мога дори и да си представя другите девойки с въжето на рамо, камо ли в кал

                  Коментар


                  • #10
                    Аз съм един от щасливците , на които жената се радва на жипката и гората също толкова , колкото и аз !




                    Коментар


                    • #11
                      Фулда, уредил си се!!

                      Кокто се казва "три в едно - неочаквано добра комбинация!"

                      Коментар


                      • #12
                        аз също не мога да се оплача. лятото, на големия преход, навигатора чак на третия ден вечерта, след 350 км през гори , блата и чукари, през което време срешнахме само двама бракониери, каза тихо, но категорично: искам вече да излизаме от тая дивотия. отне ми още 3 часа да стигна до асфалт.
                        Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
                        http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
                        http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

                        Коментар


                        • #13
                          аз също не мога да се оплача. лятото, на големия преход, навигатора чак на третия ден вечерта, след 350 км през гори , блата и чукари, през което време срешнахме само двама бракониери, каза тихо, но категорично: искам вече да излизаме от тая дивотия. отне ми още 3 часа да стигна до асфалт.

                          ]

                          късметлии
                          някои от тия същества просто няма шанс да ги заведеш на такова място :idea

                          Коментар


                          • #14
                            Единствените проблеми , които съм имал с Ани в гората е , че все тя иска да кара . На прехода от Ком до Емине имаше два дни почти без да си говорим - по тоя повод.

                            Коментар


                            • #15
                              жена в джипа

                              Казано честно и аз съм късметлия. При първото излизане имаше въпросителни изказвания от типа : " Там и жени ли пускат ?". Но в момента на всяко излизане е с мен. Вярно засега калта я гледа отстрани, но прави снимки. ( Съжелявам Churov ама точно твоето спускане оня ден не е успяла да хване )
                              Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
                              NULLA TENACI INVIA EST VIA

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X