Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Безумна катастрофа

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Безумна катастрофа

    Първоначално публикуван от mohera Преглед на мнение
    Да не отварям нова тема, тази е подходяща.
    Една новина...
    Има решение - ако срокът на задържането се умножи по 24, напр...но за всички, проявили "саморазправа".
    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

    Коментар


    • #47
      От: Безумна катастрофа

      Абе, не знам дали да кажеш нещо, дали да замълчиш. Свят голям-хора разни. Охх Свещена простота, те не са виновни. Преди двадестина години когато бях на възраста на този ашлак не съм си помислял такъв бабаитлък. Ами такива като него ще станат родители, ами техните деца какви ще станат? Не ми се мисли просто какво ще е.
      Родопите..... Широка лъка.....Солища

      Коментар


      • #48
        От: Безумна катастрофа

        Нищо няма да е. Кърджалийски времена е имало много пъти по тия земи, скоро пак имаше. До сега все са били с лафа "Аз съм силен - аз имам право!". Новата мода е "Аз имам права - затова съм силен!". Хубаво, ама измислените права не дават никаква сила. Та все по-често гледам някви такива с права и сила, да подсмърчат и повръщат в разни ъгли. Понеже някой, който наистина в правото, им вденал по едно по самодоволните човки, колкото да им добави право.
        Всяко чудо - за три дена. Правото на агресивна глупост - и то там.

        Коментар


        • #49
          От: Безумна катастрофа

          Та, и аз влезнах в хрониките преди няколко месеца - http://news.ibox.bg/news/id_1304942363 (аз съм човека с бинта около главата, а шофьора ни беше този грамадния )... Аз да кажа че джигитите не са само с големите баничарки, а и много често са със малки таралясници...

          П.С. Такива инциденти са донякъде полезни, защото си дадохме сметка всички, че си има ограничения с причина (а не само да хранят КАТ-аджийте) и караме осезаемо по-спокойно
          "That is not dead which can eternal lie,
          And with strange aeons even death may die."
          ~H. P. Lovecraft

          Коментар


          • #50
            От: Безумна катастрофа

            Аз, до сега, умна катастрофа не съм виждал. За 37г. по пътищата.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X