Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Струва си да се замислим...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Струва си да се замислим...

    По-старите от нас, вероятно си спомнят "Неделното училище". Провинилите се шофьори си получаваха талона след кинопрожекция. Тогава КАТ беше на "Будапеща" 1...
    Относно превантивния ефект съм резервиран. Бързо забравяме...
    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

    Коментар


    • #17
      До: Струва си да се замислим...

      Струва си, разбира се!
      В КАТ - София можеш да се нагледаш на действителни събития, заснети от трафик камерите докато чакаш/цял ден!/.
      Life is too short to drive dull cars!

      Fight global warming !
      ... turn on your A/С !

      Коментар


      • #18
        До: Струва си да се замислим...

        Струва си, разбира се. Само дето .......Преди години, когато карах квалификация ADR /задължителна квалификация за превоз на опасни товари/ всеки ден, постоянно ни набиваха в главите - докато карате пазете децата, пазете жените, пазете старците, пазете инвалидите, пазете лудите, пазете мотористите, пазете наглеците, пазете келешите, пазете ........... ............ Един ден /понеже тези упътвания бяха всеки ден, по няколко пъти на ден/ аз не се стърпях и попитах курсовия - Мосю, абе аз хубаво ги пазя, ама не разбрах какво да правя с тези, дето са излезли на пътя с ЕДНИЧКАТА цел да се самоубият и да убият колкото може повече мирни божи твари около себе си? Не ни казахте какво да правим с моторджиите, които карат на задна гума между колите в задръстването, или по магистралата? Не чух как да постъпваме с тези дето пускат ляв мигач и завиват надясно? Неможах да схвана какво да правим с гАзетата дето изпреварват и се набиват рязко пред теб на 1,5 м. от предната броня? Не разбрах какво да правя с тези дето посряд нощ карат без фарове? ....................... Мосю-то неможа да ми отговори ........ Незнам, отдавна съм се отказал да разбирам хората.
        Последно редактирано от мишоци; 07-04-10, 13:48. Причина: допълнение
        Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
        Само DIESEL !!!

        Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

        Коментар


        • #19
          До: Струва си да се замислим...

          .... полезно е да се пускат такива неща,надявам се да има ефект

          Коментар


          • #20
            До: Струва си да се замислим...

            За съжаление с купени книжки и непокрито самочувствие все по често ще сме свидетели на такива ужаси...

            Коментар


            • #21
              До: Струва си да се замислим...

              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
              Имаше някаква идея-на провинилите се сериозно на пътя да им възлагат задачата по ваденето на труповете от смачканите коли при катастрофи. Според мен в това има много повече смисъл, отколкото в пускането на клипчетата. Че, че е лошо, ама е ден до пладне. Нека джигитите да се поизцапат с кръв, и да видят какво биха причинили с карането си, и ще има истинска полза мисля...
              Не помня кой ми разправяше - в някой от щатите в америка, имало подобна практика. Осъдените на обществено полезен труд заради по-груби нарушения на тамошния ЗДП (превишена скорост, алкохол и пр.) полагат въпросният труд в градската морга. Имало силно отревяващ ефект.
              Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

              Коментар


              • #22
                До: Струва си да се замислим...

                изпреварват и се набиват рязко пред теб на 1,5 м. от предната броня? Не разбрах какво да правя с тези дето посряд нощ карат без фарове?
                Забелязвам че пишеш от Франция. Обзалагам се че си описал хората от С. Африка как обичат да карат

                Върти ми се една идея да отворим тема (ако няма ) Особеностите за шофиране в различните страни - по региони.

                Мисля че ще е и интересно и полезно.
                Има и особености и в правилата по закон също.
                В наши дни Вазов щеше да напише " Под Егото", а Алеко само "До Чикаго".
                В. Иванов

                Коментар


                • #23
                  До: Струва си да се замислим...

                  Първоначално публикуван от Жоро Байкушев Преглед на мнение
                  Върти ми се една идея да отворим тема (ако няма ) Особеностите за шофиране в различните страни - по региони.
                  Тази тема тук е доста сериозна - аз гледах филмчето преди около месец и още ми държи влага...

                  Но предложението за отделна тема за регионалните особености в стила на каране е чудесна и не мога да се въздържа да не пусна този линк: http://www.youtube.com/watch?v=AZ10QTIXlEA

                  Моля, модераторите да го преместят в случай, че е твърде встрани от дискусията...

                  Коментар


                  • #24
                    До: Струва си да се замислим...

                    Първоначално публикуван от Жоро Байкушев Преглед на мнение
                    Забелязвам че пишеш от Франция. Обзалагам се че си описал хората от С. Африка как обичат да карат

                    Върти ми се една идея да отворим тема (ако няма ) Особеностите за шофиране в различните страни - по региони.

                    Мисля че ще е и интересно и полезно.
                    Има и особености и в правилата по закон също.
                    Виж, това да си контрацептив няма националност. Щях да забравя - тези дето карат посряд нощ без фарове са в 99/100 от случаите жени, тукашни, не арабки. М/у другото се сещам, че докато живеех в София и там наште пръдли имаха този вреден и опасен навик.
                    Последно редактирано от мишоци; 29-04-10, 03:43. Причина: допълнение
                    Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
                    Само DIESEL !!!

                    Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X