Обява

Свий
Няма добавени обяви.

за 2009 колко опасни места за докладвали от КАТ и "службите на пътя"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • за 2009 колко опасни места за докладвали от КАТ и "службите на пътя"

    в продължение на отговорите за 2008

    изпращам питане за 2009 , за до 30 юли (старите упр-щи) и общо за 2009 да сравним с 2008

    мисля че съвсем скоро ще можем да имаме изводи
    Прикачени файлове
    байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
    Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
    Суперспам - спама на суперите

  • #2
    До: за 2009 колко опасни места за докладвали от КАТ и "службите на пътя"

    мдаа , пристигна Отговор за уточнение

    явно няма система за централизирани справки , или средните чиновници яко саботират всякакви справки

    естествено изпратихме уточнението

    с такива питания , винаги можете да изискате от КАТ дали конкретни опасни участъци от пътя са били докладвани като такива,
    което скоро ще пусна за Русе-Бяла и Русе-Варна (там има места които тировете заобикалят баси)
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от DBRS; 19-01-10, 12:46.
    байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
    Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
    Суперспам - спама на суперите

    Коментар


    • #3
      До: за 2009 колко опасни места за докладвали от КАТ и "службите на пътя"

      Е вече знаем за 2009 колко всевиждащи и грижовни са били службите на пътя :

      за цяла България , за цялата 2009-та :

      заслужилите доклад незправности на пътя са... 2567

      мисля , че е очевиден виновния за състоянието на пътищата в българия , след като има следните задължения:
      в ЗДП :
      ПРАВА И ЗАДЪЛЖЕНИЯ НА СЛУЖБИТЕ ЗА КОНТРОЛ
      Чл. 165. (1) Определени от министъра на вътрешните работи служби:
      .........
      3. (изм. - ДВ, бр. 43 от 2002 г., в сила от 26.04.2002 г., изм. - ДВ, бр. 51 от 2007 г.) следят за състоянието на пътя и пътните принадлежности и издават писмени предупреждения, сигнални писма или разпореждания до собствениците или до администрацията, управляваща пътя, и до фирмата, поддържаща пътния участък, за отстраняване на установени неизправности по тях;


      Липсата на такова предписание към собственика на пътя , означава юридически , че пътя е кат слънце.
      ма то има проблем: ако докладват, трябва безопасна организация да мислят .
      Друго си е да те глобят че си изпреварил там дето няма маркировка , а знака не си видял щот 10 дупки има преди него
      Прикачени файлове
      байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
      Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
      Суперспам - спама на суперите

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X