Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Участник предлага съдействие при нужда в областта на Несебър (В Аванс)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Участник предлага съдействие при нужда в областта на Несебър (В Аванс)

    Колеги, предвид пътните условия, може да се случи някой от Вас или ваши близки, да останат на пътя, ако се случи това на територия близо около Несебър до 100 км, ме потърсете на 0898588998 без да се притеснявате,ако абоната не отговаря пробвайте с смс че отивам да вадя един ловджиял.....
    При нужда от гориво,храна,завивки и лекарства пишете на смс предварително

    Моля , модераторите преместете темата ако не е на мястото си
    Последно редактирано от Plamen Alexandrov; 13-02-12, 21:49. Причина: Корекция на име на темата
    Око за око и светът ще ослепее

  • #2
    До: В Аванс

    Мисля, че една такава тема може да е полезна на много хора. Нека хора от различните райони готови да помагат на закъсали колеги да се включат. Давам пример - Аз скоро мисля да ходя до Трявна и ако е кофти ситуацията предвид местата, през които ще мина бих влезнал в тази тема и си записал номера на хора по пътя. Ако закъсам някъде по маршрута ще знам на кого да се обадя. Ето моя номер за района на Смолян, Пампорово. По стечение на обстоятелствата съм с паркетник със съединител, който е за смяна и АТ гуми /в доста случаи все пак полезен дори при това положение/, но имам няколко верни човека с по-сериозни машини, с които бихме се отзовали.

    Марин 0887 63 94 84
    http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


    http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
    http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

    Коментар


    • #3
      До: В Аванс

      Това което колегата предлага е достойно за уважение и аз го споделям на 100%, но за да сме по полезни един на друг аз предлагам всеки от нас който е готов във всеки момент да помогне на колега да се легитимира и в подписа си да си обяви мобилния телефон.
      Цветан Петров
      "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
      0888865583

      Коментар


      • #4
        До: В Аванс

        Това какво е, бре?!

        http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=172
        Lancia Delta HF Integrale Evolucione

        Коментар


        • #5
          До: В Аванс

          Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение

          изискванията за МСС са много сериозни и не за всеки. но това не пречи хората по места способни на логистична подкрепа в определени моменти и ситуации да го споделят за евентуално нуждаещи се...
          не бързам за никъде...
          XJ 2.5TD '98

          Коментар


          • #6
            До: В Аванс

            Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
            Може би това за което се говори и тук, но искам да знам как най бързо когато съм вбеда мога да получа информацията за този който е най близо до мястото на проблема.
            Цветан Петров
            "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
            0888865583

            Коментар


            • #7
              До: В Аванс

              Затова имаме и

              Дружество за взаимопомощ извън пътя

              Коментар


              • #8
                До: В Аванс

                Колеги, когао изказах първото си мнение по тази тема имах в предвид следното: когато се намираш в района на Тутракан примерно и ти е необходима помощ да имаш възможност да се ориентираш най бързо кой е най близко и да получиш най бързо помощ, а не пимерно някой от Бургос който първи е прочел Вашия зов за помощ просто само да засвидетелства жепание да ви помогне.

                Заради това предлагам да има опция чрез която когато сте с проблеми в района на Троян и напишете примерно "помощ от Троян" да ви излезнат аватарите с телефоните на тези от Троян които са готови във всеки момент да се отзоват на помощ.
                Цветан Петров
                "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
                0888865583

                Коментар


                • #9
                  До: В Аванс

                  Малеее, за няколко часа ме нямаше и съм пропуснал толкова нещо
                  Не искам да бъда разбран неправилно,това което написах произлиза от това че:
                  Не изисква координацията на МСС-може да се свърши и с цивилни дрехи.
                  Не изисква подготовка като за ДВиП-става и с "нормални" за нашите стандарти и разбирания автомобили.
                  Живея на 13км от Дюлински проход и 5км от Сл.Бряг-Обзор,имам къща и в Баня.
                  Ето и пример:
                  Сестрата на Х пътува за Варна, лед, лоша видимаст, в проходите всички знаеме как е.
                  Колата поднася, влиза странично в канавката, за щастие само драскотини и уплаха.
                  За нещастие от пътно подържане имат закъсал ТИР на 5км по нагоре и не обръщат внимание на авариралата кола, само питат има ли ранени.
                  Но, немогат да помогнат защото ТИР-а е напречно в прохода............
                  Трябва ли някой да седи и да чака незнайно какво, вместо да вдигне телефона да звънне на Х и този Х е прочел тук, след 40 мин да е настанен/а в хотел,квартира или заведение до печката докато пътното си свърши нелеката работа.
                  Провокиран съм от многото сходни ситуации които съм виждал в проходите, в това число и диабетик а това са най-леките проходи в България.
                  Последно редактирано от Ico_Ns; 19-12-09, 00:41.
                  Око за око и светът ще ослепее

                  Коментар


                  • #10
                    До: В Аванс

                    Темата отново е актуална.Дано не ви се налага
                    Око за око и светът ще ослепее

                    Коментар


                    • #11
                      От: В Аванс

                      За да пробудя темата от летен сън:
                      Колеги, предвид пътните условия, може да се случи някой от Вас или ваши близки, да останат на пътя, ако се случи това на територия близо около Несебър до 100 км, ме потърсете на 0898588998 без да се притеснявате,ако абоната не отговаря пробвайте с смс.....
                      При нужда от гориво,храна,завивки и лекарства пишете на смс предварително
                      Око за око и светът ще ослепее

                      Коментар


                      • #12
                        От: Помощ - Участник предлага съдействие при нужда в областта на Несебър (В Аванс)

                        Up
                        Око за око и светът ще ослепее

                        Коментар


                        • #13
                          От: Помощ - Участник предлага съдействие при нужда в областта на Несебър (В Аванс)

                          Re
                          Око за око и светът ще ослепее

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X