Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Категория “М”

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Категория “М”

    Знаете ли някъде да провеждат курсове за категория “м” или “Ам” май я водят сега. Изпита е само листовки няма кормуване така че мисля че може да е автошкола и извън Хасково. Е пак би било добре да не е в София но си мисля че ще стане и да кара “дистанционно обучение” нали сега е модерно. Тя си кара напълно нормално и доста внимателно и листовките за тази категория решава , ама викам да си изкара една книжка
    088455338две
    "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
    Джамбазов 2010г..

  • #2
    За София...в съседния блок на партера има(ше) автошкола и със сигурност правят и за малките категории, защото на един съсед дъщерята кара там точно тоя изпит-само листовки, дето е...ама това беше преди Нова година. Откак е епидемията, бариерата им е пусната и там няма живо пиле. В смисъл...личи, си, че последните два месеца човек не е стъпвал-пред входа поникна трева. Та може да мине малко време преди автошколите да заработят нормално. Едва ли за една седмица са събрали достатъчно курсисти, при положение, че до миналата седмица имаха забрана.
    Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
      Едва ли за една седмица са събрали достатъчно курсисти, при положение, че до миналата седмица имаха забрана.
      В деня, в който ги пуснаха, вечерта след работа града беше бъкан с учебни коли. В някои по 2-3 курсиата + инструктора. Че и камионите тръгнаха. По-скоро ще чака ред на опашката. Два месеца нямаше обучение, мераклии колкото щеш. Иначе всяка школа ще те вземе за М.
      Ford Maverick II 2.3 XLT
      Ford Mondeo MK5

      Коментар


      • #4
        В Хасково нито една школа няма м , имат А обаче детето няма години за нея

        п.п. Не е за мен аз съм със “азбука”
        088455338две
        "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
        Джамбазов 2010г..

        Коментар


        • #5
          А добре де... не е ли по-умно да изчака за А1. Май годините са същите, само че имат практически изпит. Хем ще може да си купи след време и малко по-мощен. Да не говорим, че няма да може да се качи на нищо по-голямо от 50сс, а понякога човек се изкушава. Утре ще хареса нещо, ама пък книжка няма да има. Обмислете го добре!

          Коментар


          • #6
            Практическият изпит за тия категории е много тежък. Всеки път като си ходя на село минавам покрай един паркинг, направен на полигон, където тренират курсистите. Много елементи са и много сложни. 15-16 годишен да се оправи с това, че и момиче (доколкото разбрах)...е малко нереално.
            Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

            Коментар


            • venkabg
              venkabg коментира
              Редактиране на коментар
              Е, имам я тази категория. Нищо страшно няма. При това със 125сс машина. Обикновено супер леко ендуро, четиритактово, върви без газ, скоростите са къси и никъде не се налага да се ползва полусъединител. Кое е страшното? Виж, в градско по-може да те скъсат.
              П.С
              Пък и жени мотористки да искаш. Преди седмица една ме подмина, все едно бях спрял. Изравни се, кимна и отпраши. Свят широк.

          • #7


            Изпит за придобиване на правоспособност

            Решава се изпитен тест, съдържащ три листа с общо 37 въпроса. Всеки въпрос носи различен брой точки (1, 2, или 3), като общия брой на точките е 84. Изпитът се счита за успешно положен, когато от правилни справи отговори на изпитните въпроси кандидатът има не по-малко от 75 точки. За решаване на изпитния тест се предоставят 40 минути.

            за годините едната е при навършени 16 другата при 18 това са си две лета , скутерчето си го кара и сега.
            Чисто за спорта елементите на полигона мисля че повечето ще може да ги направи , само може би осморката и имаше едно минаване по релса да я затруднят то и аз на времето с моя си мотор /ЧЗ350/ трудно ги правех просто неможеше да върви толкова бавно изпита ми беше с МЗ -ка и ги врътках с лекота
            088455338две
            "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
            Джамбазов 2010г..

            Коментар


            • #8
              Сега нито категориите, нитогодините, нито полигона са такива, Провери.

              Коментар


              • #9
                Абе аз ли не съм наред или вие не си пиете хапчетата


                Шофьорска книжка - Категория "АМ" служи за управление на мотопед (дву- или триколесна МПС с обем на двигателя до 50 куб.см и максимална скорост до 45 км/ч.).

                За да започнете курса, са Ви необходими:
                • Навършени 16 години;
                • Диплома за основно образование.

                Шофьорския курс - Категория "АМ" включва теоретична подготовка. Изпитът е по теория. Продължителността му е около месец.”

                Мислите ли че не съм прозванял резултатите излезли от гугал преди да пиша във форума

                Явно темата нямаше търсения ефект , благодаря на всички
                Последно редактирано от Jivko; 20-05-20, 19:33.
                088455338две
                "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
                Джамбазов 2010г..

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X