Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво е OFFROAD?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Какво е

    Първоначално публикуван от nyvatest Преглед на мнение
    За мен OFFROADе да отида там където другите не могат.Да се возя свободно по планини,поляни и реки.Да се чъствам свободен от градът.Да се чуствам част от природата.Да се почуствам ЖИВ.
    +1 Оффроуда е един вид медитация, сливане с машината и природата едновременно. Просто неописуемо чувство на свобода. Това не е хоби, а краста. Един път усетиш ли го - връщане назад няма
    Александър

    Коментар


    • #62
      До: Какво е OFFROAD?

      За мен офроуд е да мина оттам, откъдето никой не е минавал и да стигна там, където никой не е стигал.
      Постоянно търся такива места, но не са много. Удоволствието, че съм първи и най-вероятно единствен, е несравнимо.

      Голям кеф ми прави, като чуя "оттам не можеш да минеш" - задължително се опитвам
      С мотора често се качвам на места, където и пеша не може. На това му казвам офроуд.
      Да живеят козите пътечки и всички бодли, които съм извадил от офроудския си задник

      Коментар


      • #63
        До: Какво е OFFROAD?

        В един руски сайт определят OFFROAD - Запорожец в канавката.

        Коментар


        • #64
          До: Какво е OFFROAD?

          Не съм фен на самоцелното месене на кал. Сигурно би било досадно. В тоя смисъл, думата "офроуд" няма кой знае какво значение за мен. При условие, че притежаваме с Жената почти маняшко влечение към разтъкаване по гори, планини, води и под и ... над всичко това... то факт е, че във форума намерихме много съмишленици от чиито опит и хъс имаме какво да почерпяи. Не срещаме често такива хора, пък дори и виртуално.
          п.п. Пиша от името и на Жената, надявам се да не се разсърди

          Коментар


          • #65
            До: Какво е OFFROAD?

            Офроуд е всичко, което е извън установените и обичайни пътища... Най-добрият пример за офроудери са космонавтите... после тези с раници, рапели, въжета, после с мотори, атв, 4х4 и какво ли не... Общото е универсалният стремеж към непознатото, трудното, далечното и новото... С какво средство няма значение...
            VPetrov.photography

            Коментар


            • #66
              До: Какво е OFFROAD?

              Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
              Офроуд е всичко, което е извън установените и обичайни пътища... Най-добрият пример за офроудери са космонавтите... после тези с раници, рапели, въжета, после с мотори, атв, 4х4 и какво ли не... Общото е универсалният стремеж към непознатото, трудното, далечното и новото... С какво средство няма значение...
              очень точное определение. вне дорог,в неизвестность...
              не убивайтесь так,дамочка! вы так не убьётесь!

              Коментар


              • #67
                До: Какво е OFFROAD?

                здравейте , изчетох тема и реших да споделя и моята гледна точка . според мен всеки разумен човек има нужда да има някакво хоби някой с едно други с две че и с три и дори четири . всеки един човек има свободата да реши как да разтоварва от напрежението напрупано през работната седмица . едни ловят риба , други ходят на лов , трети за гъби и не защото са гладни а за удоволствие . лошото е че има хора които практикуват някое хоби защото е модерно и престижно за момента и те много бързо се палят и изгарят до следващото . това дали се харесва на околните е различна тема , но нали на това се крепи разнобразието на земята . и аз ходех на мотосъбори до момента в който започнаха да събират входна такса да определят точно къде да си опънеш палатката , кога и къде да караш на задна гума . така че ако искат да убиете удоволствието създайте строги правила и условия и гледайте ...............................
                По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                Коментар


                • #68
                  До: Какво е OFFROAD?

                  Влечение, мания, наркотик, отдушник на всякакъв вид тъпотия, която и без това е в повече в ежедневието. Като се замислиш какви са хората, които участват във форума ще разбереш- оффроудът е занимание за хора, които не са тесногръди и не са с капаци на очите. Трябва да си отворен към всичко. Да си либерален и прогресивен. Оффроуд е всичко, което те прави щастлив, защото хубавите неща рядко се засичат с обикновените и досадни ежедневни задължения. В оффроуда можеш да съчетаеш всичко хубаво.
                  А иначе защо всички си мислят, че могат да отидат навсякъде- няма ли забрани в националните паркове?
                  JEEP CHEROKEE '86 XJ 4.0

                  Манол Денев

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X