Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Софийската полиция

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Софийската полиция

    Не е много за тук тая тема, ама нали всички сме моторизирани. Та, по същество - ква е тая мода всички полицейски Астри да се движат с включени лампи?! Без сирена, обаче бурканите въртят нон стоп. Вече цяла седмица ги гледам и реших да попитам, белким някой знае. Доколкото съм чел, на кола с включена светлинна сигнализация задължително се дава път, а именно чрез отбиване и спиране. Затова като видиш такъв зад теб трябва да спреш - я да премине, я да дойде да те пита "Какво работиш и какво ще правим сега".

    Изобщо тези тъпаци имат ли право да пускат бурканите без да бързат за сигнал? Щото такъв ако ме натресе виновният автоматично съм аз. Егати злоупотребата. Все си мислех, че ще им мине, обаче продължават тъпо и упорито. Снощи такива тъпанари се возеха из квартала и 5 мин карах след тях на 2-ра, щото не мога да ги изпреваря по уличките, пък не върви да им светкам и свиря, че квито са идиоти... И не оглеждаха местопрестъпление, ако някой се чуди.

    Затова реших да го напиша тук - ако и на други ими е направило впечатление.

  • #2
    Всяко чудо за три дни

    Ще издухат бензина ще им изгорят крушките и пак ще люпят слънчоглед пред РПУто А ефекта е обратен така аидуците ги виждат отдалече Иначе бабичките им се връзват бачкат момчетата
    В Маинов град карат така от години и кво там престапления няма ли И те псуват които не се е возил така в кола той не знае как е ебати гадните отблясъци дразни страшно много ама нека така е като не ловят килъри А идва и коледа нека мигат като играчки да плашат извънземните

    Коментар


    • #3
      До колкото знам пускането на лампата не значи НИЩО, само лампа И сирена осигуряват "специален" режим на движение (не че можеш ако стане нещо да докажеш работила ли е сирената или не). А защо го правят е друг въпрос, който не се наемам да коментирам

      Коментар


      • #4
        Не съм сигурен,но чух по радиото нещо за операция "Респект".Даже на магистрала Тракия колите с падарите са с включени буркани

        Коментар


        • #5
          така им било е наредено от министерството
          за да се подчертае полицеиското присъствие и гражданите да се чувтват по сигурни уж
          Последно редактирано от Plamen Alexandrov; 08-06-12, 02:37. Причина: Премахване на неактивна връзка

          Коментар


          • #6
            Ми аз Не се чуствам по-сигурен, напротив почвам да се притеснявам за книжката си, току виж съм бил я без колан, я без правината аптечка, я някое друго Сериозно нарушение което "заплашва спокоиствието на гражданите"

            Чакай че се ядосах това за коланите винаги ме е вбесявало, знам колко са полезни за здравето, но са полезни ЗА МОЕТО здраве - т.е. са мой ЛИЧЕН избор (само не ми разказваите прочуствената история за моята отговорност пред обществото и за направените от обществото разходи-инвестиций в мен и моето здраве та затова така - Бабини деветини)
            Карам кола от 19 години имам навъртяни повече от 300 000 км като през цялото това време съм се стремил да бъда Образцов водач, да давам път, да пазя другите (дори и кучетата и котетата, само едно или две врабчета - глупачета не можах да опазя и бая мухи) 2 години не ме бяха спирали - не че не карам - НО внимавам и спазвам, НО не Генийте ще ме разкрият че съм бил без колан, почти като да съм обрал банка
            Бе карай това са глупости няма да се ядосвам я
            Много здраве на всички

            Коментар


            • #7
              "малко" тъпо нареждане... по правилника за движение, когато "буркана" свети, трябва да спреш да им направиш път... пък те сега си светят и си карат с 30-40кмч... хората ще свикнат да не им правят път и ако им се наложите на полицаите наистина да бързат... кво става?

              или пък нощно време някой разбива кола /примерно/... знаеш ли кога ще го изненадат ? лампата означава "пази се!" а не "чакай да те хвана!"
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • #8
                Абе, ясно, че ще стане като с лъжливото овчарче, обаче това не е ли нарушение на някакъв закон или правилник? Ми, те утре и депутатите ще карат с включен буркан, щом е таково своеволие... Това не е привилегия или отличителен сигнал, ами предупреждение за специален режим на движение - пожарна, линейка или полиция, отиващи по спешност на повикване. Егати тъпотията...

                Акция "Респект", викате... Абе, кой ги измисля тия тъпи имена на тия тъпи акции?!

                А по въпроса, че щели да се издадат отдалече, че идват - ами аз не съм чул досега полицията да е изненадала някой бандит в действие, и с буркани и без буркани. Само дразнят редовните граждани, както и всичко друго тук.

                Коментар


                • #9
                  Не е само в София. И тук е така. Точно днес им се чудех на новия мурафет, а то било по Заповед...

                  Коментар


                  • #10
                    ако бързат за някъде ще пуснат сирените а така само светкат за да ги видат че ги има и че не спят

                    Коментар


                    • #11
                      Re: Софийската полиция

                      Във Варна още миналата зиима обикаляха града с пуснати буркани а пък карат с 20 побулевардите сякаш са със S-klasse и гледат за "подозрителни типове" било то пеша или с МПС. Ама накрая свикнах, долния зъб и да ма гонят да ме спират ако искат.

                      Коментар


                      • #12
                        задължени са да карат с включени буркани нощем за денем няма такива филми! Иначе това е по добре, че се забелязват от далеч, а не да ме хванат как се качвам на площада в 1 часа през ноща с джипа!Тихомълком и аз неги видях, а спестяването беше доста и бордюра голям, а и джипа висок
                        4ао
                        Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

                        Коментар


                        • #13
                          Криворазбрана цивилизация!
                          Понеже някой е видял от Запад, но там с пуснати буркани се движат само, когато карат по магистрала в аварийната лента, та да не се натресе някой в тях.
                          Е, тука всичко, както винаги е зле обмислено.
                          Ендурото и сексът не са шега работа !
                          -------------
                          Животът се измерва с броят на издишванията !

                          http://sixdayscrazyjob.com
                          http://crazy-job.com

                          Коментар


                          • #14
                            Да видим, че ги има, значи... Мисля си, че наличието им се усеща от косвени признаци. В страните с най-ефективна полиция, кьорав шапкар не се вижда. Естествено като направиш някоя простотия изникват от нищото.

                            Коментар


                            • #15
                              Така било според международните норми
                              Нямало право да дебнат, а да въдворяват ред с натрапващо присъствие, щото иначе пристъпниците се стресирали.
                              Ендурото и сексът не са шега работа !
                              -------------
                              Животът се измерва с броят на издишванията !

                              http://sixdayscrazyjob.com
                              http://crazy-job.com

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X