Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хайде на картинг!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Хайде на картинг!!!

    Гад, брой и мене. Закритата писта в Червено знаме дали работи?
    LZ1VMH

    Коментар


    • #17
      До: Хайде на картинг!!!

      Карал съм веднъж на пистата на Дунев в Студентски град и веднъж еъе Варна.Готов съм за малко емоции и биричка след гонките.
      Абонирам се за темата и спокойно организатора може да ме "пише" и мен.
      Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
      NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

      Коментар


      • #18
        До: Хайде на картинг!!!

        Тръгват защото карт може да се кара и от 6 годишен младеж ,но повтарям изградените навици на карт трудно се коригират за автомобил.Но все пак помагат за изграждане на усет към движение.Ето ме и мен в студентските години.
        Прикачени файлове

        Коментар


        • #19
          До: Хайде на картинг!!!

          Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
          Само едно Предупреждение Свикнеш ли на карта в "Живота" ще се Очистиш за секунди карта е много нисък и широк - стабилен, можеш да се плъзгаш странично както си искаш, което не съм убеден че става с моят камион.
          И още карта е само задно, моя е перманентно 4х4, пак разлики
          Иначе е голям кеф картинга но при тези маломощни двигателчета печели най-лекият
          Така е! Преди време имах възможност да карам карт и когато си тръгвах от пистата със старата Омега, която карах съм имал рискови ситуации.
          Сега тези ренталските картинги са със твърди гуми и маломощни 4Т двг. Само се хлъзгаш и се молиш да си по-лек и по бързо да ускориш.
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • #20
            До: Хайде на картинг!!!

            Бройте и мен. Никога не съм карал и все се каня. Тамън ще има на кого да се посмеете.
            О899 2б2 1З2

            Коментар


            • #21
              До: Хайде на картинг!!!

              Бройте ме и мен, лично мнение най-добрата писта е красна поляна но за групи и фън най-добре е на Дунев заради ресторантчето.
              А и на Дунев има времеизмервателна система и после е интересен разбора кой в коя обиколка какви ги е вършил и. т. дават разпечатки с времената и обиколките абе където и да е там съм.

              Коментар


              • #22
                До: Хайде на картинг!!!

                ако някой ще караа в пловдив-бройте и мен....поне за сега

                Коментар


                • #23
                  До: Хайде на картинг!!!

                  Първоначално публикуван от GAD Преглед на мнение
                  Отдавна искам да ви предложа,
                  през някой сух уикенд, да се позабавляваме на картинг.
                  За мен най-добрата писта в София е на Септември, в Красна Поляна.
                  Можем да си направим и състезание,
                  ако искате и ранглиста и да бъде постоянна.
                  Предполагам, че още е малко рано, за картинг,
                  но пролетта иде, а и на Септември се кара целогодишно,
                  само да е сухо.
                  Здравйте,
                  относно картинга искам само да вметна ,че в момента на писта "Лаъта" в Пловдив има промоция - на всеки 5 обиколки има 1 безплатна, цената за тези,които не са членове на пистата е 1,20 лв. ,но при 6 обиколки става 1,00 лв. ( член на пистата се става при регистр. 50 обиколки - 10% намаление , а при рег. 200 - 20% ) иначе за каране винаги съм ЗА

                  Коментар


                  • #24
                    До: Хайде на картинг!!!

                    Бройте ме и мен .

                    Само кажете кога и къде
                    SUZUKI SAMURAI 1.3 16V
                    SUZUKI JIMNY 1.3 16V
                    JEEP WRANGLER 2.5
                    JEEP CJ 7 2.5

                    Коментар


                    • #25
                      До: Хайде на картинг!!!

                      Ако дадете конкретна дата и час, може и да дойда, защото ще трябва да си организирам програмата. Иначе дрифта е доста вреден в картовете (поне на Дунев, където съм ходил за последен път), защото не си запазват достатъчно скоростта (може и да е от липса на умения ), а и замалко да си отнеса боя миналата година точно на дунев, защото непрекъснато карах в дрифт (като ненарадвал се - газ до ламарината и върти геврека)... От тогава не съм ходил и ми се ходи...
                      "That is not dead which can eternal lie,
                      And with strange aeons even death may die."
                      ~H. P. Lovecraft

                      Коментар


                      • #26
                        До: Хайде на картинг!!!

                        Красна поляна е квартала, в който живея. Ресторантче ще се намери. Можем да запазим места предварително. Знам едно добро. И е на познат.

                        Не съм карал такова, ама сигурно ще падне смях.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • #27
                          До: Хайде на картинг!!!

                          Още един желаещ!

                          Аз като малък съм карал (тогава ми слагаха удължители на педалите, ама нейсе).

                          Ще е много интересно да направим един вътрешен шампионат.
                          Последно редактирано от Георги-trimata; 11-03-08, 18:30. Причина: правопис....
                          Георги Гатев

                          Коментар


                          • #28
                            До: Хайде на картинг!!!

                            Предложение за турнир:

                            Да е със същото разпределение на точките като при Ф1. (трябва да ги видя как точно бяха)
                            Да има няколко кръга (да не е много дълъг целия шампионат).
                            Може да има екипи от по двама, ще има и титла при екипите.
                            Георги Гатев

                            Коментар


                            • #29
                              До: Хайде на картинг!!!

                              идеята е чудесна, но съм длъжен да предупредя- след като слезете от картовете и се качите по колите - пьрвите 3 минути много внимавайте. Ако на карта с 1/4 оборот на волана си завил .. при леката кола знаем че не става. Аз така гледах недоумяващо как един бордюур се приближава а колата "не завива" !! Успех и весело настроение на всички. Направете едно крьгче и за мен.

                              Коментар


                              • #30
                                До: Хайде на картинг!!!

                                Сега видях темата.
                                Много добра идея, която и на мен ми се въртеше по едно време в главата, но не знаех как ще се приеме.

                                Добър случай да си припомня тренировки в едновремешния кръжок по картинг из алеите в Двореца на пионерите (сега Семинарията).
                                ... to be continued

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X