Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Максимална скорост

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Максимална скорост

    Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
    С кола 45мин. за София-Пловдив доста трудно в сегашния трафик.
    при чиста магистрала е безпроблемно за доста кочинки.
    Завчера направих клип специално за чоплещите семки в тази тема, Пловдив-София със товарна кола ,двама човека ,около 400-500 кг.товар отзад ,точно 49 минути.Част от клипа мога да кача.

    Това около 8 часа сутринта.
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • От: Максимална скорост

      То е 120 км до Пловдив магистрала
      За 50 Мин прави към 140 км/ч
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • От: Максимална скорост

        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        То е 120 км до Пловдив магистрала
        За 50 Мин прави към 140 км/ч
        Отсечката в която засичам е 139 км
        Писах го в началото на темата.
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • От: Максимална скорост

          Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
          Завчера направих клип специално за чоплещите семки в тази тема, Пловдив-София със товарна кола ,двама човека ,около 400-500 кг.товар отзад ,точно 49 минути.Част от клипа мога да кача.

          Това около 8 часа сутринта.
          Това няма средна 160 (при 129км разстояние) но клипчето ще ми е любопитно, ако може
          байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
          Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
          Суперспам - спама на суперите

          Коментар


          • От: Максимална скорост

            0 София-СОП, Цариградско шосе 3 active lanes and 1 emergency.svg В експлоатация
            AB-AS-blau.svg 4,4 Лозен, Равно поле 3 active lanes and 1 emergency.svg В експлоатация
            AB-AS-blau.svg 5.9 Нови хан 2 active lanes and 1 emergency.svg В експлоатация
            AB-AS-blau.svg 23,3 Вакарел 2 active lanes and 1 emergency.svg В експлоатация
            AB-AS-blau.svg 34,3 Ихтиман-север 2 active lanes and 1 emergency.svg В експлоатация
            AB-AS-blau.svg 46.2 Ихтиман-юг, Костенец 2 active lanes and 1 emergency.svg В експлоатация
            AB-Tunnel.svg 54,0 Траянови врата 2 active lanes and 1 emergency.svg В експлоатация
            AB-AS-blau.svg 60,2 Ветрен 2 active lanes and 1 emergency.svg В експлоатация
            AB-AS-blau.svg 68,9 Церово, Велинград 2 active lanes and 1 emergency.svg В експлоатация
            AB-AS-blau.svg 79.8 Калугерово, Динката 2 active lanes and 1 emergency.svg В експлоатация
            AB-AS-blau.svg 89,9 Пазарджик, Панагюрище 2 active lanes and 1 emergency.svg В експлоатация
            AB-AS-blau.svg 112,3 Цалапица, Съединение, Стамболийски; връзка за Кричим, Девин, Пещера и Перущица, през Стамболийски 2 active lanes and 1 emergency.svg В експлоатация
            AB-AS-blau.svg 118,9 Пловдив-запад, Пампорово (до и от запад само) 2 active lanes and 1 emergency.svg В експлоатация
            AB-AS-blau.svg 120,6 Пловдив-запад, Пампорово (до и от изток само) 2 active lanes and 1 emergency.svg В експлоатация
            AB-AS-blau.svg 126,1 Пловдив-север, Труд II-64, връзка за Карлово и Хисаря 2 active lanes and 1 emergency.svg В експлоатация
            AB-AS-blau.svg 132,3 Пловдив-изток II-56
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • От: Максимална скорост

              Числото са километри
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • От: Максимална скорост

                Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                Това няма средна 160 (при 129км разстояние) но клипчето ще ми е любопитно, ако може
                Това е със работната товарна кола ,с която се движа 90% от времето,не говоря за бегачка или мотор за които средна скорост от началото на темата не представлява трудност

                По мои сметки наум ,е над 160 км.

                Разстоянието от 139 км.включва пътя на околовръстното от към Войводиново ,детелината и до караулката на Цариградско.

                Точно тази кола ,максималната и скорост е 180 км.Има още една ,абсолютно същата със същия мотор и коне ,която максималната и скорост е 200 км.и двете са комънрейл,разликата е че едната е с евро 3 и няма дпф ,по новата е с евро 4 и има дпф .

                Тази със макс скорост 180 км.е със сменен софтуер,с който става доста по пъргава ,но макс скорост не се вдигна.Предполагам че е заради дпф-а.
                Последно редактирано от Roninn; 02-08-19, 21:06.
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • От: Максимална скорост

                  Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                  Това няма средна 160 (при 129км разстояние) но клипчето ще ми е любопитно, ако може
                  Качил съм го,но не тук,щото на места псувам ,и трябва да има червена точка.
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • От: Максимална скорост

                    Нарочно ли се правите на луди или просто сте си олигофрени ? Нито Русе- Разград- Търговище се минава през Белокопитово , нито Шумен - Варна та да има връзки !

                    Коментар


                    • От: Максимална скорост

                      Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
                      Нарочно ли се правите на луди или просто сте си олигофрени ?
                      Aaaa, спокойно - само сме си олигофрени...
                      Не сме толкова умни като теб, и никога например не бихме решили от Разград да стигнем до летателна площадка на Градище... Или пък от язовира на Развигорово да отидем към Търговище... Или пък от Белокопитово - към Варна....
                      Ама то ти е простено де - явно извън Ботевградско не се движиш

                      П.С. аз се чудя, защо например сега се напъват да правят Графа и т.н. - кой олигофрен ще минава от там, та да се хвърлят пари Ама това - от моята камбанария де - щото съм си олигофрен и не смятам да се движа по Графа - т.е. няма нужда да има връзка там
                      Последно редактирано от slowtraveler; 02-08-19, 21:57.
                      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                      Коментар


                      • От: Максимална скорост

                        Жоро, днес точно го правих този преход от пътния възел към Шумен, а жената го мина в обратна посока. Трафика по тези дестинации е пренебрежително малък, за да им се осигури скоростна връзка. Според мен съоражението е добре измислено при зададеното условие: 3 главни направления + магистрала.
                        RAV 4
                        F650GS

                        Коментар


                        • От: Максимална скорост

                          Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                          Това е със работната товарна кола ,с която се движа 90% от времето,не говоря за бегачка или мотор за които средна скорост от началото на темата не представлява трудност

                          По мои сметки наум ,е над 160 км.

                          Разстоянието от 139 км.включва пътя на околовръстното от към Войводиново ,детелината и до караулката на Цариградско.

                          Точно тази кола ,максималната и скорост е 180 км.Има още една ,абсолютно същата със същия мотор и коне ,която максималната и скорост е 200 км.и двете са комънрейл,разликата е че едната е с евро 3 и няма дпф ,по новата е с евро 4 и има дпф .

                          Тази със макс скорост 180 км.е със сменен софтуер,с който става доста по пъргава ,но макс скорост не се вдигна.Предполагам че е заради дпф-а.
                          Човече, не мога да те разбера, честно. Защо толкова държиш да се похвалиш, че системно нарушаваш ограниченията по Тракия? Че чак и клипче си снимал?

                          Разбирам да беше някой пъпчив тийнеджър с беенве-бигачка, дето го друса хормона и не мое да разбере еве ли му се, пикае ли му се. А то - умен мъж, на години, семеен, с добър бизнес. Наистина не разбирам???
                          Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                          Коментар


                          • От: Максимална скорост

                            Съоръжението в този си вид е абсолютно безсмислено. Инономисва пари, време, намява емисии и нерви, вдига рейтинг, осигурява трафик? И беше ясно, не че го е почнал някой и довършил друг.
                            А тези простотии се правят от името на всички ни.
                            Даника
                            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                            Коментар


                            • От: Максимална скорост

                              Първоначално публикуван от FREEFLYER Преглед на мнение
                              Жоро, днес точно го правих този преход от пътния възел към Шумен, а жената го мина в обратна посока. Трафика по тези дестинации е пренебрежително малък, за да им се осигури скоростна връзка. Според мен съоражението е добре измислено при зададеното условие: 3 главни направления + магистрала.
                              Че то и в момента няма скоростна връзка... С какво даденото съоръжение е по-добро от обикновена детелина?
                              Напротив - доста по-нелогично и трудно за преминаване е..
                              Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                              Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                              Коментар


                              • От: Максимална скорост

                                Па аз тържествено си обещавам да не минавам по туй нящу /бойколината/!Шзема да фана за ДетрОйт примерно....

                                Относно скорости,светкащи,магистрали...
                                Карам от както съм с жипа с около 120,и си карам.Жената е много доволна че преди с нисаня 170...Ама тва беше кат нямаше още камери.Е,брояха се на пръсти и ги знаех.
                                Относно сФеткащите,ми те си ми сФеткат,аз също им сфеткам със стоповете,бързо и леко натискайки спирачката няколко пъти.
                                Мое мнение е че би трябвало да се спазват правила някакви,такива от които ти зависи здравето.Има и безумни.
                                Правил съм и глупости!Примерно София-Тузла-София с товарен бус през камионските граници 17 часа.С обмитяване в Тузла.Ама тогава сърбите още не седяха по мостовете с радари над магистралите.
                                Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                                0888854582
                                Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                                Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X