Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новото малоумие на КАТ - 2019

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

    Всичко друго, но сефте чувам за връзка номер- винетка
    А тези простотии се правят от името на всички ни.
    Даника
    Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

    Коментар


    • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

      Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
      Откак въведоха електронните винетки, кражбите на номера рЕзко станаха пак на мода.
      Ха.... верно ли ?

      За това въобще не се бях сетил. Като се замисля , можеш да сложиш едни други номерца да отскочиш до някъде и да се прибереш. Риск има , но явно има хора които го поемат.
      Който търси , намира !
      Човекът е човек, когато е на път !

      Коментар


      • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

        Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
        Всичко друго, но сефте чувам за връзка номер- винетка
        Е как ? Тея новите служители от служба TOLLBG , как според теб те проверява електрониката им ?
        Който търси , намира !
        Човекът е човек, когато е на път !

        Коментар


        • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

          Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
          Всичко друго, но сефте чувам за връзка номер- винетка
          Що, ти винетката на VIN на колата ли я купуваш? На мене ми иска ДКН.
          Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

          Коментар


          • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

            Все ми е тая, но: нищо не проверява. Камо ли от кат, дет бил държава в... мвр. Че нищо не проверява е видно по фиска.
            А тези простотии се правят от името на всички ни.
            Даника
            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

            Коментар


            • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

              Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
              Що, ти винетката на VIN на колата ли я купуваш? На мене ми иска ДКН.
              Да, прекарах се, че купих за всички в началото на годината, навик и искрено съжалявам. Не че няма пак да се къзна, но не се чувствам патриот, но поне все още и глупак.
              А тези простотии се правят от името на всички ни.
              Даника
              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

              Коментар


              • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                То проблемът е в разправията след като ти гепат номерата... не толкова в нещо друго.
                Ма на милиционерите да им е лесно да ги свалят, та сега и апашите се усетиха и си ги свалят на път и под път.
                И не е само с винетките... отива, зарежда до горе на някоя бензиностанция и си тръгва.
                Или отива, прави някакъв друг зулум и си тръгва.
                Не знам още колко малоумия ще се приемат в тази "държава" за нормални.
                Само за да могат заптиетата да ти свалят регистрационните номера на пътя, улесняват един куп друг зулуми и накрая пак ние си плащаме заради тяхната лесния и простотията на властимащите.
                Аз повече на ченгета няма да спирам, защото не знам дали са истински заптиета или не. Докато не ме подгонят с буркан и сирена, да ме хванат за дедовия, щом ще е такава целата ситуация в тая насрана държава.

                Коментар


                • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                  Какво пречи да закрепиш ДКН с нитове. Още повече, има богат избор на такива - кеф ти неръждаеми, медни, месингови, с голяма периферия и какво ли още не...
                  Не чета коментари и не отговарям на такива.

                  И коментаторите...

                  Коментар


                  • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                    Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                    Какво пречи да закрепиш ДКН с нитове. Още повече, има богат избор на такива - кеф ти неръждаеми, медни, месингови, с голяма периферия и какво ли още не...
                    Именно. Аз се удивих как един в КАТ си мрънкаше за нитовете точно поради същия казус. А нитът беше просто наливане на пари в едни джобове на наши хора. Той никога никого не е спрял и няма да спре да ти свали номерата, ако реши.

                    Катаджиите какви улеснения са си правили не ме вълнува. Вълнува ме да не паднат в гората. Не че съм през ден там де.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                      Първоначално публикуван от veskov Преглед на мнение
                      Да, прекарах се, че купих за всички в началото на годината, навик и искрено съжалявам. Не че няма пак да се къзна, но не се чувствам патриот, но поне все още и глупак.
                      Демек - все пак има пряка и непосредствена връзка между ДКН и винетка? Извън лиричните отклонения колко прецакан се чувстваш.

                      Оффтопик - купуването на винетка за моторна каляска не е белег на патриотизъм. Също както да си платиш сиренето в магазина.
                      Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                      Коментар


                      • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                        Неуниформени и с кола без означения не съм виждал от поне 15 години. Може и повече. Тая талибанщина я прекрати мисля Емануил Йорданов като беше министър. Преди това спазваха някакъв ред само по големите градове. По селата си беше талибаниада-размахва ти някакъв палка...ти не го знаеш ченге ли е, горски ли е, гъбар ли е. Нищо не спазваха, масово се караха още УАЗ-ки. В момента ако не друго, са така боядисани, че не можеш да ги объркаш. Ама жилетки още нямат всички. Редовно виждам мощем полицаи без жилетки на пътя. Което е тъпотия, щото за тях е опасно.
                        Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                        Коментар


                        • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                          Именно. Аз се удивих как един в КАТ си мрънкаше за нитовете точно поради същия казус. А нитът беше просто наливане на пари в едни джобове на наши хора. Той никога никого не е спрял и няма да спре да ти свали номерата, ако реши.

                          Катаджиите какви улеснения са си правили не ме вълнува. Вълнува ме да не паднат в гората. Не че съм през ден там де.
                          Мен катаджиите също не ме вълнуват, но ме вълнуват апашите. Щото на жената й гепиха номерата преди около 3 месеца и едно, че не успя да иде на работа, а второ че трябвапше да се репатрира колата до КАТ за нови номера, и трето че имаше и разправии в РПУ-то и изписа една кофа с мастило с обяснения.

                          А за нитовете не знам... номерата се водят държавна собственост и каквото и намеса по тях може да се изтълкува като "увреждане". Аз за това ще търся начин да ги залепя, без да ги дупча или тем подобни...

                          Коментар


                          • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                            Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                            Демек - все пак има пряка и непосредствена връзка между ДКН и винетка? Извън лиричните отклонения колко прецакан се чувстваш.

                            Оффтопик - купуването на винетка за моторна каляска не е белег на патриотизъм. Също както да си платиш сиренето в магазина.
                            Дълга и широка е, част от казусите са коментирани тук. На кратко: две с пререгистрация и близо 200лв назад. Не съм ревал, значи не съм прецакан, само им изпратих мейл с копия до финансови и защитни институции (без отговор от тях и финанс, КЗП любезни, адекватни и законосъблюдаващи). Тук кратко успокоих изпадналите в подобна ситуация, че няма страшно. За толкоз пари обаче ,,патриотите" ни се ловят за гръцмуните, та затова... .
                            А тези простотии се правят от името на всички ни.
                            Даника
                            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                            Коментар


                            • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                              Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
                              ... Като се замисля , можеш да сложиш едни други номерца да отскочиш до някъде и да се прибереш. Риск има , но явно има хора които го поемат.
                              Има

                              Първоначално публикуван от НК на РБ Преглед на мнение
                              Чл. 345.(1) Който си служи с табела с регистрационен номер, издадена за друго моторно превозно средство, или с табела, неиздадена от съответните органи, се наказва с лишаване от свобода до една година или с глоба от петстотин до хиляда лева.
                              And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                              Коментар


                              • От: Новото малоумие на КАТ - 2019

                                Е тия дето ги гепат у КАТ с леви рами така ли ги щавят?
                                Бюджета, а и затвора щеше да е фул само от тия, дето буренясаха срещу царското имение.
                                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                                Даника
                                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X