Погледнах, гражданската ми е при тях.
Като/ако ме спрат, имам ли ГО или не ? За ПТП е ясно, че го хапвам.
Демек, ко праим ся ?
Като/ако ме спрат, имам ли ГО или не ? За ПТП е ясно, че го хапвам.
Демек, ко праим ся ?
В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар