Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЗК "Олимпик" фалира

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ЗК "Олимпик" фалира

    Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
    В крайна сметка какво излиза, че трябва само на вноски да си правим ГО, за да не изгорим със цялата сума при евентуален фалит, в бъдеще само към големите компании ли да си правим ГО, като Алианц, Армеец, Лев Инс, Дженерали и т.н.?
    Кои от тия са "големите" ?

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    Излиза че КФН взимат заплати пък нищо не вършат.
    Администрация, сър...

    Коментар


    • От: ЗК "Олимпик" фалира

      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      Излиза че КФН взимат заплати пък нищо не вършат.
      Посочи ми една държавна службица в Бг която да прави нещо различно от това ...

      Коментар


      • От: ЗК "Олимпик" фалира

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        Кои от тия са "големите" ?.
        Въпросните големи компании от много години съществуват при нас, значи един вид са дългогодишни доказали са се компании.

        Иначе според мен Алианц, като голяма международна компания. Не съм много вещ по тези въпроси, просто логично си разсъждавам, може и да не съм прав.

        Коментар


        • От: ЗК "Олимпик" фалира

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
          Кои от тия са "големите" ?
          Е, тия с "Pax tibi Мarce evangelista mevs" са преди "Лойдс" в бизнеса. Исторически май са първи в света.
          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

          Коментар


          • От: ЗК "Олимпик" фалира

            Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
            В крайна сметка какво излиза, че трябва само на вноски да си правим ГО, за да не изгорим със цялата сума при евентуален фалит, в бъдеще само към големите компании ли да си правим ГО, като Алианц, Армеец, Лев Инс, Дженерали и т.н.?
            На две вноски обикновено няма оскъпяване, имаш безлихвен кредит, питаш брокера кои плащат щети с най-малко врътки и тва е.
            байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
            Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
            Суперспам - спама на суперите

            Коментар


            • От: ЗК "Олимпик" фалира

              Първоначално публикуван от Павел Василев Преглед на мнение
              В крайна сметка какво излиза, че трябва само на вноски да си правим ГО, за да не изгорим със цялата сума при евентуален фалит, в бъдеще само към големите компании ли да си правим ГО, като Алианц, Армеец, Лев Инс, Дженерали и т.н.?
              Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
              На две вноски обикновено няма оскъпяване, имаш безлихвен кредит, питаш брокера кои плащат щети с най-малко врътки и тва е.
              На 4 вноски съм и нямам оскъпяване. Ако ти откраднат колата ти връщат до 60% от премията, та затуй се разправям 4 пъти. За фалит през ум не ми е минавало. Гледам да е доказана международна компания, поне да има файда от тях, ако не дай си Боже опра до ГО.

              Коментар


              • От: ЗК "Олимпик" фалира

                Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
                На 4 вноски съм и нямам оскъпяване. Ако ти откраднат колата ти връщат до 60% от премията, та затуй се разправям 4 пъти. За фалит през ум не ми е минавало. Гледам да е доказана международна компания, поне да има файда от тях, ако не дай си Боже опра до ГО.
                И за бракувана връщат, не знам дали до 60%. Миналата година точно от Олимпик ми върнаха парите за оставащи някакви месеци и отделно ми платиха колата. Ако колата е оценена на тотал щета, но решиш да си я правиш и не я бракуват плащаш 70% от оценката.
                Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                Телефон - в профила!

                Коментар


                • От: ЗК "Олимпик" фалира

                  Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                  Е, тия с "Pax tibi Мarce evangelista mevs" са преди "Лойдс" в бизнеса. Исторически май са първи в света.
                  Лъвът си е лъв
                  Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

                  Коментар


                  • От: ЗК "Олимпик" фалира

                    Защо се хванахте за КФН...те каквото са могли, са направили. Месец май са им издали забрана да сключват нови ГО. Причината такива неща да могат да работят в БГ са еврогейските правила за единното икономическо пространство.
                    Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                    Коментар


                    • От: ЗК "Олимпик" фалира

                      Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                      ... Причината такива неща да могат да работят в БГ са еврогейските правила за единното икономическо пространство.
                      И поради каква причина все "в БГ" се случват тия неща, а не в други страни от единното икономическо пространство?

                      Коментар


                      • От: ЗК "Олимпик" фалира

                        Финансовата култура на потребителите....резултат на няколко века чист капитализъм, на чието място у нас има...празно пространство...
                        Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                        Коментар


                        • От: ЗК "Олимпик" фалира

                          Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                          Финансовата култура на потребителите....резултат на няколко века чист капитализъм, на чието място у нас има...празно пространство...
                          Глупости. В османската империя българите са водещия етнос. Яко кинти се въртят, алъш вериш, фабрики и какво ли не. Дори принцове на Молдова и не само.
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • От: ЗК "Олимпик" фалира

                            Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                            Финансовата култура на потребителите....резултат на няколко века чист капитализъм, на чието място у нас има...празно пространство...
                            Тук опираме до финансовата култура на законодателя. Която пък е резултат от половин век комунизъм.

                            Коментар


                            • От: ЗК "Олимпик" фалира

                              Най -важното е че в 00.00часа ще има офанзива!Все пак е нещо !Дано има повече и без ексцесии !Треа да се каже тука сме и сме прецакани не по наша вина!Немам нищо общо с Олимпик ,ма системата смърди !Уж си отишли комунета аферисти ,ма не са !Сега са руски олигархисти!
                              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                              Коментар


                              • От: ЗК "Олимпик" фалира

                                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                                Глупости. В османската империя българите са водещия етнос. Яко кинти се въртят, алъш вериш, фабрики и какво ли не. Дори принцове на Молдова и не само.
                                И арменците, и арменците. Но това не променя много нещата. Финансовата и правната култура ни е ужасяващо неадекватна на съвременните реалности. Тази тема е поредно доказателство.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X