Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

    Първоначално публикуван от moci111 Преглед на мнение
    Засяга ме как ще си чупиш главата защото можеш да счупиш и моята и после да викаш аз не исках така да стане извинявай.
    Засяга ме как ще се заразиш със спин и после можеш да ме заразиш и мене и да викаш аз не исках така да стане, извинявай!
    Да ти пратя един с брадавички? Хахахах
    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

    Коментар


    • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

      Еййй за едни пуканки и почна да хапеш

      Коментар


      • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

        Първоначално публикуван от moci111 Преглед на мнение
        Засяга ме как ще си чупиш главата защото можеш да счупиш и моята и после да викаш аз не исках така да стане извинявай.
        Споменахте airbag, говорим за изгорели газове. Изобщо няма грам връзка с твоята безопасност.

        Коментар


        • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

          То и спина и геовете всичко от при вас идва демокрация ма биете негрите

          Коментар


          • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

            Днес карах малко зад едно бусче по Околовръстното. Имам го на видеорегистратора, ам нищо не се вижда....не само че щях да се отровя, но и нямаше видимост от чернилка. За такива трябва да отворят един горещ телефон, докладваш го и мобилна група го пресреща след 5 минути.
            2015 KTM EXC 450 six days Argentina
            Toyota Land Cruiser KDJ 125

            Коментар


            • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

              Ебаси!!! 9 страници словоблудства и всичкото това за "нероден петко". Колко ли още трябват...
              Доста теми напоследък удрят бг-мамата в земята...
              Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

              Коментар


              • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

                Дизелите на сапун!
                Разкарайте си доброволно пърдящите сажди печки, законово споко тия няма да ви принудят, но така, по съвест- МОЖЕ!
                Последно редактирано от Bibo71; 03-01-18, 20:47.

                Коментар


                • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

                  Първоначално публикуван от moci111 Преглед на мнение
                  Еййй за едни пуканки и почна да хапеш
                  Пуканки ама американски, ръчкани с какви ли не въглехидрати и тежки метали! Хахаха Това неподписване на парижкото недоразумение ни разказа играта! Хахахах
                  https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                  Коментар


                  • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

                    Първоначално публикуван от Bibo71 Преглед на мнение
                    Дизелите на сапун!
                    Разкарайте си доброволно пърдящите сажди печки, законово споко тия няма да ви принудят, но така, по съвест- МОЖЕ!
                    И циганите, и русите, и тия със сини очи! Законно споко тия няма да ви принудят, но така, по съвест- МОЖЕ!
                    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                    Коментар


                    • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

                      Първоначално публикуван от Vladislav Kostevski Преглед на мнение
                      Днес карах малко зад едно бусче по Околовръстното. Имам го на видеорегистратора, ам нищо не се вижда....не само че щях да се отровя, но и нямаше видимост от чернилка. За такива трябва да отворят един горещ телефон, докладваш го и мобилна група го пресреща след 5 минути.
                      Такива ги снимал от патрулката с вградената камера, и на место го спираш от движение. Това с телефона и горещата линия може да доведе до 150 обаждания на ден срещу госпожа Петрова, ми така де, как ще ми пише двойка по физика, аз там съм специалист!
                      https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                      Коментар


                      • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

                        Чи ко им на бензините днес карах зад един трабант-Вектра, жалко че нямам видео регистратор. Повечето бензини над 200 000 км /тоест 98 % от всички в бг/ горят 8 бензин с маслото 10
                        088455338две
                        "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
                        Джамбазов 2010г..

                        Коментар


                        • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

                          Маслото не е и 10% толкова токсично, спрямо бензина., във фракциите след рафинирането е заровено кучето.

                          Коментар


                          • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

                            Вчера бъзикам един колега да продава дизела(същия 1,9PD Евро 3, като моя), че фрау Меркел не ги харесва напоследък. А той ми вика, че ходил заедно с баща си на ТЮФ, едната кола Евро 4, другата Евро 3, минават и двете теста, но интересното било, че стойностите на Евро тройката били колкото на Евро 4. Даже колегата се шегувал да му дадат зелен стикер. Без да има допълнително оборудване(че има и такива).
                            А и за зелените стикери се заприказвахме...каза, че в по-голямата част на Германия не се спазват и не се контролират ограниченията за влизане в зоните с нужен стикер. По южна Германия било по-стриктно и само на определени места в останалата част на страната.
                            До тук с митовете от сорта "Ти знаеш ли как е в Германия/Европа/На Запад".

                            ПП: Подписа ми важи навсякъде.
                            Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                            Коментар


                            • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

                              Първоначално публикуван от Jivko Преглед на мнение
                              Чи ко им на бензините днес карах зад един трабант-Вектра, жалко че нямам видео регистратор. Повечето бензини над 200 000 км /тоест 98 % от всички в бг/ горят 8 бензин с маслото 10
                              Хора, стига глупости! Бангията ми гони 20 години, и грам масло не ми бута. И не гори много. Нито пуши нещо видимо.
                              Едни хора се чудят как да ни разкарат от пътя, щот много задръствания. Тия, дето сме ги избрали да ни пишат законите вече са се нагушили, и не искат да се прескачат с такива като повечето от нас. Предполагам са наясно, че не колите правят тоя смог през зимата. Щото лятото не е такава пушилка.
                              И за жителство умуваха... няма да е зле да отворят газовите камери, че да си направят чистата управленска раса.

                              п.с. Упорито мълчите по въпроса аз ли цапам повече, или комшията с новия 6 литров самосвал.
                              Последно редактирано от Ivan Terziev; 03-01-18, 21:38.

                              Коментар


                              • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

                                Па мойта е на почти 300 000 и пипа половин кило за 10/15 000.Знам и много други ,та това е как си подържаш машината ,а не колко е годишна.С качествени масла и добавки мотора не прави и клей зимата по капамката за масло ,мотора вътре няма грам нагар ,чист и мазен с карамелен цвят,за разлика от много нови чадещи дизели на Ауди,Рено,Мерц,БМВ и др.
                                Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X