Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

    Фриско , много си прав.Но пропускаш и фактора безотговорност - карам , докато спре.Ебал съм го!
    Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

    Коментар


    • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

      Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
      Ще ви сложат пломби на километражите и жилата - да видите тогава
      Да сложат,не работи както казах.

      Д изхвърлят всичко под 2 тона и над 15 години,и аз съм много ЗА тая идея хихихихих
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

        Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
        Фриско , много си прав.Но пропускаш и фактора безотговорност - карам , докато спре.Ебал съм го!

        Карай ма да не пуши пък като навърти 30 години да няма и тест за газове,а минала такава да се вижда от всички със стикер на задното стъпало да речем...........какво има да ми проверяват баси
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

          Ейййй най активни в тая тема чужденците бреее

          Коментар


          • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
            Да сложат,не работи както казах.
            Как да не работи? Слагат ти неразлепваем стикер (от тези, дето си личи като са отваряни) с определен номер и на ГТП ти го проверяват - дали си отварял кутията, дали си я демонтирал и дали си откачал жило/датчик...
            Всичко става при желание... То и в нашия случай май е така - идеи има (все пак нали трябва да отчитаме дейност и да мажем 'еколозите'), ама желание да се изпълнят ефективно - няма...
            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

            Коментар


            • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

              Жорка не знам да ли си наясно, че някой километражи се манипулират без да се демонтират

              Коментар


              • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

                Може да се произведат компютърчета с GPS приемник. Кутишка, монтират ти я на задното стъкло, и вътре има вградена карта с контурите на градовете. Или антенка с кабелче до кутишката. Това и на едночипов контролер може да се реализира, и кво да е GPS модулче. Нищо скъпо и сложно. После на прегледа виждаме колко са изгорелите газове, и изчисляваме количеството отделено в градовете, сравнително точно и по абсолютна стойност. Щото това мерене на газове за което се говори е в относителна стойност, и няма връзка колко реално цапам.
                Примерно имаш лимит 20 килограма азотни окиси, 10 килограма СО и тая кутишка казва колко км. си карал в града и на прегледа изчисляват колко кг. си избълвал.
                Няма ново няма старо, мойта на паркинга не пуши. Тогаз да ги питам тия с мощните дзверове дето не слизат от тях колко бързо ще си изгорят лимита. Процентно не пушат много, ама са изгорили 10 тона гориво...
                Цифрите са съвсем примерни.
                Щото сега е дискриминация по имуществен признак, и няма грам връзка с екологията.

                Коментар


                • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

                  Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
                  Как да не работи? Слагат ти неразлепваем стикер (от тези, дето си личи като са отваряни) с определен номер и на ГТП ти го проверяват - дали си отварял кутията, дали си я демонтирал и дали си откачал жило/датчик...
                  Всичко става при желание... То и в нашия случай май е така - идеи има (все пак нали трябва да отчитаме дейност и да мажем 'еколозите'), ама желание да се изпълнят ефективно - няма...
                  Идеален начин да се уровиш с холограмки! Че са ви малко винетки, стикерчета, холограмни други бумажки... И като му завра една отвертка да тресне и спре да работи, с холограмката в КАТ и служебно ми начисляват 100 000 километра? Вие май сами си го правите сложно. И сега остава някой да ме убеди, че ако има далавера, никой няма да може да пробие софтуера и да врътне километража назад? Започвайте с убеждаването, отивам за пуканки.
                  https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                  Коментар


                  • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

                    Хах да не навлизаме в сферата на научната фантастика Просто сега има пара за усвояване и се действа бързо резултата не е важен. Трябва стрес за хората защо да живеят спокойно като сега могат да мислят колата ли да сменят катализатор ли ?

                    Коментар


                    • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

                      Ето пак американците ни развалят за пуканки и диетична кола отива да си вземе. Всичките ни неволи идват от тях хаххх.

                      Коментар


                      • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

                        Първоначално публикуван от moci111 Преглед на мнение
                        Ейййй най активни в тая тема чужденците бреее
                        “Чужденците” от петилетки живеят на място дето няма годишен технически преглед. Има само тест за изгорели газове през две години. С компютри вързани директно към КАТ. Мога докторат да напиша по темата. Ама вие може да си вярвате, че е лесно да ти премерят пушеците с портативна походна машинка. Юруш, и ще замирише на маргаритки!
                        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                        Коментар


                        • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

                          В автокъщите има около милион внесени(вече) автомобила модел след 2005- та,
                          които не могат да се продадат заради решението на "мъжкара",
                          дето върти гуми на село с Пасат 88- ма година, струващ за скрап 250 лева,
                          чакаме да спре физически този опасен отпадък?! Това не го разбирам.

                          (Е толко ли нЕма пари да му дадат за колата и да предпазят народа от този НУРС?)-

                          раздрънкан ръждавелник, вместо да си купи нормална кола с еърбег поне-
                          после идват споровете, защо хранителната верига на тая с косата е както следва:

                          Пехотинец/Колоездач -Моторджия -Автомобил - Джип - ТИР- Т-72- Виадукт(Jawelin)...
                          Последно редактирано от Bibo71; 03-01-18, 19:41.

                          Коментар


                          • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

                            Първоначално публикуван от Bibo71 Преглед на мнение
                            В автокъщите има около милион внесени автомобила модел след 2005- та, които не могат да се продадат заради решението на "мъжкара", дето върти гуми на село с Пасат 88- ма година, струващ за скрап раздрънкан ръждавелник, вместо да си купи нормална кола с еърбег поне-
                            По моему новите коли все по ненормални стават. Фрашкано с елетроники, и ги гледаме по автовозите като бъгне нещо.
                            после идват споровете, защо хранителната верига на тая с косата е както следва:
                            пехотинец-моторджия-кола- джип- тир-Т72.
                            И какво ви засяга аз как ще си чупя главата?

                            Някой от тия дето продават коли е рушветирал, те единствено имат полза от тая работа. Ма няма да стане, не можем всички да си позволим нови луксозни сапунерки, и ще има бунт. Прекалено много хора ще останат без транспорт.

                            Коментар


                            • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

                              Първоначално публикуван от Bibo71 Преглед на мнение
                              В автокъщите има около милион внесени автомобила модел след 2005- та, които не могат да се продадат заради решението на "мъжкара", дето върти гуми на село с Пасат 88- ма година, струващ за скрап раздрънкан ръждавелник, вместо да си купи нормална кола с еърбег поне-
                              после идват споровете, защо хранителната верига на тая с косата е както следва:
                              пехотинец-моторджия-кола- джип- тир-Т72.
                              Имам на склад около милион вибратора /розовички и с брадавички по тях/, които не могат да се продадат заради решението на “мъжкара” дето ... вместо да си купи розов вибратор с брадавички и да забрави за венерически болести! После идват спорове защо гранителната верига на тая с косата е папиломен вирусен рак-сифилис-спин.

                              /горното не го довърших за да не ме баннат, ама ти се сещаш за какво говоря/
                              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                              Коментар


                              • От: От 01.01.2018 КАТ спира автомобилите, замърсяващи въздуха

                                Засяга ме как ще си чупиш главата защото можеш да счупиш и моята и после да викаш аз не исках така да стане извинявай.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X