Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Златен талон

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Златен талон

    Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
    Новата ми книжка е с валидност 2023, не бях обърнал внимание. Явно да - ще трябва да се презавврява през 5 години. Странно е че категорията е изписана С1, преди си беше само С. И да - медицинското беше някакво по специално, на различна бланка от това за любителска книжка (месец след мойто вадих медицинско за книжка на жената). Но твърдо психо не съм минавал.
    C1 значи за по-малки камиони до 7500кг. На какво ли основание са те понижили?
    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

    Коментар


    • От: Златен талон

      Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
      C1 значи за по-малки камиони до 7500кг. На какво ли основание са те понижили?
      Ако наистина е така, хОди се разправяй Овреме, щото предполагам Це-то си го вадил когато нямаше други товарни категории за без ремарке освен С.

      P.S. Да не би да пише и С1 ? Когато имаш висока категория, преди нея вече изписват и по-ниските подобни.
      Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 20-01-19, 23:32.
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • От: Златен талон

        Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
        C1 значи за по-малки камиони до 7500кг. На какво ли основание са те понижили?
        Сега видях че пише С1 и С. То можеш ли да им фанеш спатиите.
        Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

        Коментар


        • От: Златен талон

          Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
          Трябва ли да се притесняваме?
          Определено.
          Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

          Коментар


          • От: Златен талон

            Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
            Новата ми книжка е с валидност 2023, не бях обърнал внимание. Явно да - ще трябва да се презавврява през 5 години. Странно е че категорията е изписана С1, преди си беше само С. И да - медицинското беше някакво по специално, на различна бланка от това за любителска книжка (месец след мойто вадих медицинско за книжка на жената). Но твърдо психо не съм минавал.
            Психическата годност и професионалната компетентност са два съвсем различни документа от шофьорската книжка . В момента за транспорта има към 40 регламента и 6 наредби това по думите на приятел от ДАИ.
            Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
            Минаваш, трънки - десет лева на кабинет и всичко приключва до "рецепцията". Аз държах наистина да мина прегледите, но почти ме изхвърлиха да не съм им губел времето.
            Моята изтича 2021 аз хванах почти последния влак с 10 години . Миналата седмица ходих в поликлиниката щото си поконтузих ръката и точно за това стана въпрос при ортопеда за едно медицинско та само го погледна човека че има 2 ръце и 2 крака и му подписа
            Последно редактирано от sek.1; 21-01-19, 04:05.
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • От: Златен талон

              Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
              Преди месец и нещо си поднових книжката с Ц категория (и то през общината, без да ходя до КАТ) без да ми се налага да ходя на психо.
              Как става това, в кой отдел на общината се подава?
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • От: Златен талон

                Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                ..

                Темата все пак е за "Какви привилегии дава златния талон на притежателите му ?", и ако някой знае, моля да сподели.
                Деюре никакви, всичко е в настроението на полицая.

                Ако искаш реално случващи се привилегии, карай с обжалвано подпечатано наказателно
                Случайно го разбрах, спестило ми е реални глоби, действа безотказно на тъпи пътни корумпета, дори бях добил навик да давам първо "листчето с печатите" - рЕзко губят интерес към другите ти документи
                байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                Суперспам - спама на суперите

                Коментар


                • От: Златен талон

                  Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                  Деюре никакви, всичко е в настроението на полицая.

                  Ако искаш реално случващи се привилегии, карай с обжалвано подпечатано наказателно
                  Случайно го разбрах, спестило ми е реални глоби, действа безотказно на тъпи пътни корумпета, дори бях добил навик да давам първо "листчето с печатите" - рЕзко губят интерес към другите ти документи
                  T.e. като съгреша някой ден и ми взимат талона. Връчват ми наказателно постановление , което трябва да обжалвам .
                  След това не си взимам талона , а карам с обжалваното наказателно ?
                  Който търси , намира !
                  Човекът е човек, когато е на път !

                  Коментар


                  • От: Златен талон

                    Привилегии не дава,или само тази,да го платиш в Кат.След като ги измисли някой гений с голямо чувство за хумор,аз си извадих златен талон,тогава срещу 1 лв.Бях чул,че ще има отстъпка от цената на ГО за притежателите на такъв.Ама резултата беше само цъкане от чичко катаджия понякога,преглеждайки ми документите.После ми написаха акт и ми дадоха обикновен талон.Това,че не ми взеха точки е НИЩО,те щяха и бездруго да се възстановят без акт след 2 години.При сегашните условия повече няма да им вземам тъпия талон...

                    Коментар


                    • От: Златен талон

                      Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
                      T.e. като съгреша някой ден и ми взимат талона. Връчват ми наказателно постановление , което трябва да обжалвам .
                      След това не си взимам талона , а карам с обжалваното наказателно ?
                      Точно това.
                      И колкото повече печати от "презаверяване" имаш - толко си по-привилигирован
                      байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                      Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                      Суперспам - спама на суперите

                      Коментар


                      • От: Златен талон

                        Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                        Деюре никакви, всичко е в настроението на полицая.

                        Ако искаш реално случващи се привилегии, карай с обжалвано подпечатано наказателно
                        Случайно го разбрах, спестило ми е реални глоби, действа безотказно на тъпи пътни корумпета, дори бях добил навик да давам първо "листчето с печатите" - рЕзко губят интерес към другите ти документи
                        Ааа, просто питам, взел съм го с превантивна цел, аз съм диалогичен.
                        За почти 30г. имам само пет акта, като единият ми е от преди да навърша 18, щото още от преди пълнолетие не съм слизал от коли и мотори.
                        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                        Коментар


                        • От: Златен талон

                          Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                          Как става това, в кой отдел на общината се подава?
                          На същото място където се подава за ЛК и паспорт. Май само не трябва да имаш неплатени фишове и глоби, иначе трябва да се ходи в КАТ.
                          Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                          Коментар


                          • От: Златен талон

                            Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                            На същото място където се подава за ЛК и паспорт. Май само не трябва да имаш неплатени фишове и глоби, иначе трябва да се ходи в КАТ.
                            ЛК и паспорт се издават в паспортна служба на МВР, което няма нищо общо с общината.
                            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                            Коментар


                            • От: Златен талон

                              Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
                              На същото място където се подава за ЛК и паспорт. Май само не трябва да имаш неплатени фишове и глоби, иначе трябва да се ходи в КАТ.
                              Последно подавах миналата година за лична карта, книжка и паспорт в Шесто управление на МВР.

                              Коментар


                              • От: Златен талон

                                Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                                Последно подавах миналата година за лична карта, книжка и паспорт в Шесто управление на МВР.
                                Което е на поне едно спирка с трамвая от общината
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X