Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Златен талон

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Златен талон

    Катаджиите не са в час с 90% от работата си.
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • #77
      От: Златен талон

      Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
      Талонът се подменя заедно с книжката и да, не издават автоматично червен, а трябва нарочно да се поиска (и е по-скъп). От не знам кога, медицинското за категории над "В", задължително трябва да има преглед от ортопед, което на повечето места още не знаят (а и не всички клиники имат такъв кабинет), миналата година сменях книжка и ме връщаха заради тоя ортопед.
      За книжка над категория В преди 2 години искаха преглед от по спомен очен,УНГ,хируруг И отделно от психиатър,за ортопед не си спомням , може да съм ходил и при него.Имам всички категории без трамвай. И книжката е за 5 години.

      Коментар


      • #78
        От: Златен талон

        За 25 години стаж имам 2 акта и 3 фиша като начинаещ шофьор,но не искам да сменявам нормалния си талон ,най-много да амбицираш някой.Те като направят справка в компа видят че нямаш нарушения с години ,ако не си в тежко нарушение ти правят проверка ,някоя забележка и по живо,по здраво,лек път,лека работа и кой от къде е.
        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

        Коментар


        • #79
          От: Златен талон

          Първоначално публикуван от Geni E Преглед на мнение
          За книжка над категория В преди 2 години искаха...
          Може, говоря за миналата година, втората половина.
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар


          • #80
            От: Златен талон

            Да отидеш специално до КАТ да си губиш времето за "златен" талон... За мен си е лудост... Синият талон като е стар и с макс брой точки не е ли същото? Пълен абсурд /без Румен Бахов/ Моят до скоро беше "неопетнен" от около 10г, но ме спряха за говорене по тел
            Сам по себе си "талона" е соц-малоумие - уж всичката информация вече се съхранява и проверява електронно, а са оставили тъпия "талон", с който да те "наказват" да си губиш времето в КАТ!
            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

            Коментар


            • #81
              От: Златен талон

              Аз моята я сменях октомври-декември, та минах с медицинско от личен лекар

              А талончето седи още за да ти е гадно, предполага се че тая хартия следващите 10г трябва да я пазиш и да я върнеш като нова - иначе глоба
              После смерти плохие десептиконы попадают в Автоваз

              Коментар


              • #82
                От: Златен талон

                за В категория се взима от личния лекар... Проблемът е за С и т.н.
                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                Коментар


                • #83
                  От: Златен талон

                  Тази година ще подменям моята. За "С" кат. става въпрос.
                  Какво точно искат и какъв е реда?
                  Който търси , намира !
                  Човекът е човек, когато е на път !

                  Коментар


                  • #84
                    От: Златен талон

                    Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
                    Тази година ще подменям моята. За "С" кат. става въпрос.
                    Какво точно искат и какъв е реда?
                    Колега, темата все пак е за Талона, за това което питаш има няколко други.
                    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                    Коментар


                    • #85
                      От: Златен талон

                      Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                      Колега, темата все пак е за Талона, за това което питаш има няколко други.
                      Да, съжалявам за спама!
                      Просто някой назад спомена нещо за това и реших да се възползвам.
                      Sorry!
                      Който търси , намира !
                      Човекът е човек, когато е на път !

                      Коментар


                      • #86
                        От: Златен талон

                        Благодаря на отзовалите се, най-после имах време и извадих късмет да няма навалица в КАТ. Наистина за 5 мин. работа, не че е голям келипир, но вече и аз съм "отличник" формално. Поздрави !

                        Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

                        Коментар


                        • #87
                          От: Златен талон

                          Първоначално публикуван от Geni E Преглед на мнение
                          За книжка над категория В... Имам всички категории без трамвай. И книжката е за 5 години.
                          Опсс, малко уточнение, ако може.
                          За всички над В или за кои конкретно категории е това - за 5 години?

                          Коментар


                          • #88
                            От: Златен талон

                            Интересен въпрос наистина, конкретно не знам, но напрактика и за отделни да е, за да се запазят те, така или иначе трябва да се смени цялата книжка.
                            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                            Коментар


                            • #89
                              От: Златен талон

                              Първоначално публикуван от jordanov sv Преглед на мнение
                              Опсс, малко уточнение, ако може.
                              За всички над В или за кои конкретно категории е това - за 5 години?
                              До В+Е си с обикновено медицинско и валидност 10г.
                              Всичко друго валидността е 5г и медицинско за професионални водачи, а май и психото е отделно.
                              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                              Коментар


                              • #90
                                От: Златен талон

                                Преди месец и нещо си поднових книжката с Ц категория (и то през общината, без да ходя до КАТ) без да ми се налага да ходя на психо.
                                Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X