Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спре ме .... охранителна полиция....

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Спре ме .... охранителна полиция....

    Та отивам днес до децата в Пазарджик и точно до затвора,полицаи.Да уточня че съм си монтирал /Дедо де/ два лед бара 18 волтови за тъй наречените дневни светлини.И си карам на тех!И съм минавАл покрай КАТ-аджии и вообще не са ме закачали!То не че и мойта ситуация е законна де ама....
    Та за случката!
    Начи спират ме!Спирам!
    -Добър ден полицай еди кой си бля бля,абе мноу светлини тая кола,мноу нещо!!!
    А аз имам и монтиран лед бар 144 вата освен тия двата ама го не пущам по републиканската пътна мрежа.Та...
    -Добър ден,ползвам ги за дневни светлини,по мое мнение съм доста по открояващ се /забележим/ с тях!
    -Да,ама не са законни!
    И точно тогаз покрай нас минава едно Клио с ама същите светлини като интензитет кат моите!И аз естествено фърлям куката евентуално да захапе!
    -Е те същите кат моите бе гус,ин полицай!
    -Аааа,тия са заводски а па твоите ти си си ги монтирАл,тряа технотест нам кво си....
    Аз продължавам да са прая на артист...
    -Е нали ефекта е същия бре .....
    -Сакън не,не са законни!На клиото у завода са монтирани па твоите не!Колата тъй не е излезнАла от завода!
    -Е па то и без газова е излезнала,и без минусови джанти и без 2 инча лифт
    -Тия работи у закона ги нЕма,па за светлините ги има...
    И аз ми писнА и казвам:
    -Е па като са незаконни па пиши и да си ода че децата ме чакат начи!
    Ааааа......нЕма да пиша,дай си дукиментите да провЕра,светни си късите дим да те няма......

    Давам му аз дукиментите,писА у некъв лист данните ми,че проверка ми е правИл,не се подписах никъде,почнаха да ме разпитват /беха двама ама втория беше пич/ дали ми били шумели гумите /БФГ АТ КО2 нови/ и......ме пущиха!!!
    Та идиотска ситуация ми се случи днес.....
    Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
    0888854582
    Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
    Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

  • #2
    От: Спре ме .... охранителна полиция....

    Пише ли СЕ на светлините?
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #3
      От: Спре ме .... охранителна полиция....

      http://осветеност.com/%D0%B4%D0%BD%D...2%D0%B0%D0%B6/

      Коментар


      • #4
        От: Спре ме .... охранителна полиция....

        Добре, че не са те офертирали да си стъжеш петолъчките от вратите, че сигурно и тЕх ги нЕма писани у талона ти !
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • #5
          От: Спре ме .... охранителна полиция....

          Е тъй де!!!Принципно и безпринципно по принцип съм си незаконен,нарушител!!!Като доооста други колеги!
          Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
          0888854582
          Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
          Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

          Коментар


          • #6
            От: Спре ме .... охранителна полиция....

            Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
            Добре, че не са те офертирали да си стъжеш петолъчките от вратите !
            Ааааа....за тях нож вада!
            Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
            0888854582
            Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
            Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

            Коментар


            • #7
              От: Спре ме .... охранителна полиция....

              Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
              ...-Е па то и без газова е излезнала, без минусови джанти и без 2 инча лифт...
              Търсене на белята, това...

              Първоначално публикуван от ЗДвП Преглед на мнение
              Чл. 178. (1) Наказва се с глоба от 2000 до 7000 лв.
              Първоначално публикуван от ЗДвП Преглед на мнение
              2. който, без да спазва установения ред, комплектува с основни агрегати от различни модели или изменя конструкцията на моторно превозно средство;
              Последно редактирано от icos; 28-10-17, 21:23.
              And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

              Коментар


              • #8
                От: Спре ме .... охранителна полиция....

                Басси що незаконни аутомобили има по наще пътища!!!!
                Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                0888854582
                Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                Коментар


                • #9
                  От: Спре ме .... охранителна полиция....

                  Има зер. Аз затова не се оплаквам, че полицаите били прости, тъпи и незнамквиси. Берекетверсин
                  And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Спре ме .... охранителна полиция....

                    Лошото е, че не се следят изкъсо нещата... Например знаете ли, че от 22.02.2011г има изрична заповед да не се дава техническа годност при ГТП на автомобили с допълнително монтиран ксенон...
                    За колко автомобила, непреминали преглед знаете?
                    А колегата - има си точни правила за монтаж на дневни светлини, и за самите светоизточници за тези светлини (разстояния, отстояния, интензитет, сертификация и т.н.)...
                    Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
                    Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Спре ме .... охранителна полиция....

                      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                      Пише ли СЕ на светлините?
                      Кое от двете, че едното не върши много работа...
                      Не чета коментари и не отговарям на такива.

                      И коментаторите...

                      Коментар


                      • #12
                        От: Спре ме .... охранителна полиция....

                        Цялата работа да пиша бе в това,че 10 минути ми обяснява къв съм грешник и аз кат му предложих да ме санкционира-не та не!!!Чак пък такава толерантност!?!?!
                        А иначе някой,някъде да е видял примерно на камион,тия дето светят като Дедо Коледко,да му правят такъв проблем?Аз не.
                        А и в началото спомЕнах че знам че не съм по правилата!
                        Ааааа......и накрая като си пожелавахме приятен ден,ме накара да му светна големия лед!Ухилен до уши ми напраи знака на победата .
                        Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                        0888854582
                        Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                        Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Спре ме .... охранителна полиция....

                          Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
                          Цялата работа да пиша бе в това,че 10 минути ми обяснява къв съм грешник и аз кат му предложих да ме санкционира-не та не!!!Чак пък такава толерантност!?!?!
                          А иначе някой,някъде да е видял примерно на камион,тия дето светят като Дедо Коледко,да му правят такъв проблем?Аз не.
                          А и в началото спомЕнах че знам че не съм по правилата!
                          Ааааа......и накрая като си пожелавахме приятен ден,ме накара да му светна големия лед!Ухилен до уши ми напраи знака на победата .

                          Е те такова чудо не бех виждал!
                          Да писка некой че са му писали или е дал на добра воля- да, ама да се оплаква (хвали) некой, че са му простили колкото и неизряден да и
                          Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Спре ме .... охранителна полиция....

                            Нит се оплаквам,нит се хваля,нит пискам!
                            Имах си работа за цял ден при децата,а полицая.....честно казано не знам кво бе решил!Явно да си поговори....И понеже забелезАх че жинатъ почва да търка нервно седалката,исках по някакъв начин да се измъкна по бързо!Та така!
                            Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                            0888854582
                            Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                            Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Спре ме .... охранителна полиция....

                              Въдят се все повече институции и фуражки, и като чета заглавието... на някви нови са дали хранилка.
                              Утре ще почнат да глобяват и за пеене в колата
                              http://www.dnes.bg/cars/2017/10/26/g...-kolata.357394
                              Най-много шапкар на глава данъкоплатец, ама тия плащащите сме все по-малко. Та, ще стане като у военен режим - до входа на всеки град - вишка. И всеки те гледа в ръцете.
                              Чудя се що няма и по един полицай на село... ами те с палките вардят някой да не си е сложил "незаконна" светлина! Всичкия апаш пребориха - до светлинките стигнаха!
                              Последно редактирано от Ivan Terziev; 29-10-17, 07:50.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X