Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

    Всъщност не е. Наистина ги подават. Знам двама човека от сегашната Зелена зона, които писаха до общината още като се правеха зоните...
    Общината хваща един проблем от някъде и ти го натриса пред вратата (буквално). Ето това правят. На моята улица нощем има точно 5 коли. На цялата улица. През деня със зона или без зона, няма никакъв шанс да се спре където и да било нито на нея, нито на съседните. Всички съседни празни имоти се превърнаха в паркинги. Огромна част от хората предпочитат да платят едни пари на общината, но да има все пак къде да си спрат колите. След максимум година "зона" ще започнат да стават и периферните улици на жилищните комплекси. Съвсем умишлено, целенасочено и планирано действат в общината. Нарочно създават хаос в определени точки, за да могат след няколко месеца да се появят като спасители. Прихоите от паркиране годишно не падат под 12-13 милиона лева. По един паркинг на година да строят, след 5 години нито един район на София няма да има проблем с паркирането...но защо да правиш нещо с 12-13 милиона, като можеш просто да откраднеш половината, а другата половина да налееш в каца без дъно, каквато в момента е обществения транспорт.
    Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

    Коментар


    • #77
      От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

      То че идиоти си има -има си ги

      Коментар


      • #78
        От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

        Първоначално публикуван от Георги Крумов Преглед на мнение
        С тази подробност ,че ако имаш гараж -нямаш право на лепенка
        Тази информация в стил ЕЖК е невярна.
        Условията за придобиване на винетен стикер са описани тук:
        https://www.sofiatraffic.bg/bg/parki...ane-na-pps/p/1
        и никъде няма такова за притежание или липса на гараж.
        Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

        Коментар


        • #79
          От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

          Проверено е . Стикерът не се дава по право ,а по решение на чиновникът. Демек да те одобрят. Абе идиотска история ,не намирам по силна дума за това нещо.

          Коментар


          • #80
            От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

            Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
            Всъщност не е. Наистина ги подават. Знам двама човека от сегашната Зелена зона, които писаха до общината още като се правеха зоните....
            А аз знам поне 202 от последната зелена, които не знаят кога и кой е предложил. Средно политактивни, почти кореняци махленци. Съветниците са им известни от по една предизборна среща, така че и там не става. А за повече трябват и обелци, и конювичари, и... всички. Поне за едно нещо, зоната е нищо.
            А тези простотии се правят от името на всички ни.
            Даника
            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

            Коментар


            • #81
              От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

              Тези моите конкретно са реликти от епохата на класическия соц. Ако ги питаш дали от утре да се върне софийското жителство и ергенския данък, ще се подпишат и там.
              Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

              Коментар


              • #82
                От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                Теоретично, нямаш право да спираш и пред собствения си гараж.
                И теоретично само собственикът може да протестира спиране пред гаража му
                Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                Коментар


                • #83
                  От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

                  Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                  И теоретично само собственикът може да протестира спиране пред гаража му
                  Това в общия случай не е вярно. Пред гаража е тротоар и първият пешеходец може да викне паяците.

                  Не е като да не съм го изпробвал

                  Коментар


                  • #84
                    От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

                    Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                    И теоретично само собственикът може да протестира спиране пред гаража му

                    А ако входа е към подземен гараж с 20 -30 собственици, кво правим?

                    Коментар


                    • #85
                      От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

                      Пак демагогия.
                      Пенчо , ясно ти е , че не е ставало дума за подземен гараж с мнайсет клетки.
                      Ясене , ставаше дума за паркиране пред гаража , а не на тротоара.
                      Само Гагича , ако се изкаже ще се заколебая!
                      Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                      Коментар


                      • #86
                        От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

                        Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                        А ако входа е към подземен гараж с 20 -30 собственици, кво правим?
                        Гониш остатъка от Сф.
                        А тези простотии се правят от името на всички ни.
                        Даника
                        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                        Коментар


                        • #87
                          От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

                          Опитвал съм си да си повикам паяк като частно лице за паркирал пред гаража ми: КТБ
                          Извлачих натрапника на средата на улицата, за да мога да си вляза в гаража.
                          В 5 сутрита имаше клаксони. После видях че са го избутали в дясно да не пречи.
                          За съжаление в Kleta Mayka Balgariq все още интересът движи феса.
                          Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                          Коментар


                          • #88
                            От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

                            Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                            Наистина ги подават.
                            Не бих се учудил. Погоре описах локалните движения около нас - беше пълно с коли, от местата където вече е зона, сега - същите, плюс натрупване - са там, където все-още не е зона. Ми ако не при сегашната вълна, то неминуемо при последващи, като нищо ще почнат реални подписки: "За".
                            Зоната не решава проблем (поне не такъв, свързан с паркиране) - тя го създава и го мести. Представлява пълзящ проблем.
                            Последно редактирано от davc; 10-10-17, 23:22.
                            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                            Коментар


                            • #89
                              От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

                              Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                              Ясене , ставаше дума за паркиране пред гаража , а не на тротоара.
                              Ставаше дума за наполовина - половината в двора, половината на тротоара (ама тая половина дължина на колата, представлява цялата ширина на тротоара).
                              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                              Коментар


                              • #90
                                От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

                                Къв двор , нали гараж?
                                А говорете конкретно.То и затова такъв батак с оправията, де!
                                Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X