Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

    Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
    От кредитори укривате колата нЯщУ, а?
    Ей-й, професионални изкривявания. Просто тъщата е инвалид.
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

      Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
      Просто тъщата е инвалид.
      Да, де. Моят тъст пък на 91 г. неможещ да ходи - не е. Майка ми на 85 - също не е. Тъщата на 87 - тоже. Ама щот съм прост, пък много тЕрикати в Клета Майка. Не мож да нема някакъв чалъм за инвалиди по зоните, а? За републиканската пътна мрежа да има, пък за зоните да нема?
      Всъщност сега се замислям, че приходите от винетки и зони са поне наполовина на колите, които ползват пътищата и паркоместата - затова особен ефект не се забелязва. Просто МАСАТА матрял кара и паркира безплатно или на мноооооого "тънка лайстна".
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
        Какви инсинуациЙ? Ти кажи първо какво значи "лепенка за площад "Славейков"", щото попада баш между две подзони на "Синя зона" и такова животно - лепенка / стикер / винетка за площада - НЯМА. Има пропуски за зареждане на сергиите с книги там.
        Инсинуациите са си инсинуации.
        Не съм уточнил карето щото не е нужно.
        Как се паркира на Славейков също няма да ти кажа. Можеш да питаш един младеж с американски клозет който спира там.

        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
          Да, де. Моят тъст пък на 91 г. неможещ да ходи - не е. Майка ми на 85 - също не е. Тъщата на 87 - тоже. Ама щот съм прост, пък много тЕрикати в Клета Майка.
          И моята майка е инвалид, ама - до два литра и сто киловата... И ти караш кола с кубатура на казан за ракия доколкото имам понятие.
          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

          Коментар


          • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
            Да, де. Моят тъст пък на 91 г. неможещ да ходи - не е. Майка ми на 85 - също не е. Тъщата на 87 - тоже. Ама щот съм прост, пък много тЕрикати в Клета Майка. Не мож да нема някакъв чалъм за инвалиди по зоните, а? За републиканската пътна мрежа да има, пък за зоните да нема?
            Всъщност сега се замислям, че приходите от винетки и зони са поне наполовина на колите, които ползват пътищата и паркоместата - затова особен ефект не се забелязва. Просто МАСАТА матрял кара и паркира безплатно или на мноооооого "тънка лайстна".
            Сигурно не си измислил ти пазарЕнето на УПИ-та за паркиране....
            Явно има и други кАт тебе
            Дано поне има лице, утре да можеш един кенеф да сложиш там

            Коментар


            • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

              Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
              Всъщност сега се замислям, че приходите от винетки и зони са поне наполовина на колите, които ползват пътищата и паркоместата - затова особен ефект не се забелязва. Просто МАСАТА матрял кара и паркира безплатно или на мноооооого "тънка лайстна".
              Малко соц мислене, а? Ти не щеш да се занимаваш, а всички други, дето го прават, са измамници. Изключенията са по важни от правилото.
              Имаш ли права - ползвай ги. Мислиш ли, че нещо ти е нъкарнено - надувай гайдата. С трайкането, скатаването и замитането е видно до къде сме се докарали.

              Коментар


              • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                Инсинуациите са си инсинуации.
                Не съм уточнил карето щото не е нужно.
                Как се паркира на Славейков също няма да ти кажа. Можеш да питаш един младеж с американски клозет който спира там.

                Аз съм го сочил тоя с "Чарджър Бий" там, както и оня с двувратия класически "Ягуар", дето го отвлякоха (държеше складовете за пиратски дискове по безистените на "Славейков"), както и лидера на "Дром" чиито бърсак-нови "Ес-класи" кесят на площада ката ден, всичко туй без стикер-винетка-минетка, ма туй беше в една друга тема, вече не помня. Ма, че и ти си от тази група, това не го знаят само някоЙ наЙвни членове на форумЪт, другите сме чели "оня списък" например
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

                  Ето пак инсинуации. Даже уронване на авторитет. Сега подобни дела са модерни.
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

                    Първоначално публикуван от mikivt Преглед на мнение
                    Малко соц мислене, а? Ти не щеш да се занимаваш, а всички други, дето го прават, са измамници. Изключенията са по важни от правилото.
                    Имаш ли права - ползвай ги. Мислиш ли, че нещо ти е нъкарнено - надувай гайдата. С трайкането, скатаването и замитането е видно до къде сме се докарали.
                    Друг въпрос е откъде-накъде трябва да има такива "права"?
                    Ми те и мангасаряните дето тровят въздуха имат права на енергийни помощи и са им раздали като такива партида от #кой ли внесени въглища, имат права да гепят и да не плащат ток, що да немат - лично Главният Хидролог на РеСпубликата им ги гарантира:
                    Знакови бяха обещанията на Ахмед Доган в Столипиново, че няма да плащат ток и вода, ако гласуват за ДПС
                    На мен нищо не ми е накърнено, ако бях тарикат щях 110% инвалидност да съм си платил да ме освидетелстват. Щото всеки в КМБ има правото да се изкара инвалид, нали?
                    Ама не се чудете защо в Швейцария винетката е по-евтина от българската. И що пътищата им са такива, пък нашите онакива.
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

                      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                      Даже уронване на авторитет.
                      Сещам се за един Гошо, дето осъди Петър Слабаков. После Петър Слабаков му викаше Гошо Умното
                      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                      Коментар


                      • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

                        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                        Ето пак инсинуации. Даже уронване на авторитет. Сега подобни дела са модерни.
                        Че по-голям авторитет от това да принадлежиш към паркиращия безплатно на пл."Славейков" элит, мигар има?
                        Ти сам се причисли към него - лепенка имал, напълно законна, ама нямало да каже на прошляците у форумЪт как така се е урЕдил.
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

                          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                          Ясноооо. МУшеник до мУшеника мила майно льо,
                          Нещо незаконно ли съм направил ?

                          Взимам насоки от форума : Каквото може да не се плати законно да не се плаща ! Пък и това ми е било работа 19 години като счетоводител .... освен автомобилопроизводството де !

                          Коментар


                          • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

                            Продължаваш
                            Но днес е петък и сигурно си почнал от обяд.
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

                              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                              Продължаваш
                              Но днес е петък и сигурно си почнал от обяд.
                              Сега разбирам настойчивото ти повтаряне в тази тема, че зоните са важни, необходими, хубави, полезни и так далее. Такива са, защото ти паркираш безплатно в тях
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • От: Някакъв чалъм за "Зелена зона"?

                                Явно вече си се насветкал

                                Так держать.
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X